Godfather 2

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همه ی کسب و کار هاشون تو کوبا نابود شده ولی شاید تو جای دیگه حمله کرده باشند ولی زمانی که من کوبا بودم تمامی نیویورک و فلوریدا برا من بودا . ;)
هرچی هم حمله کردن دفاع کردم .:cheesygri
برو همه رو از تو نقشه چک کن حتما یکیش رو گرفتن که در قفل هستش.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان باز من به مشکل برخوردم
تمام اچیومنتهارو گرفتم جز این یکی بازیرم تمام کردم

+CapAA==.jpg
Contract Killer15
gp-g.jpg

Eliminate 5 made men with the appropriate kill condition
اینجور که فهمیدم باید 5 نفر از گروه دشمنان نابود کنم حالا باید از ااول بازی شروع کنم ؟ در مورد گرفتن این اچیومنت یه توضیح کاملی بهم میدید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم این یکیرو هم کمکم کنید اخه همه رو گرفتم جز این یکی که 1000 تاش کنم ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
باشه مرسی این لیست حالت هایی که ادم هارو کشتم کجاست ؟;)
نوید خواهشن پست های اول رو بخون بعد سوال کن
سلام
دوستان باز من به مشکل برخوردم
تمام اچیومنتهارو گرفتم جز این یکی بازیرم تمام کردم

+CapAA==.jpg
Contract Killer15
gp-g.jpg

Eliminate 5 made men with the appropriate kill condition
اینجور که فهمیدم باید 5 نفر از گروه دشمنان نابود کنم حالا باید از ااول بازی شروع کنم ؟ در مورد گرفتن این اچیومنت یه توضیح کاملی بهم میدید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم این یکیرو هم کمکم کنید اخه همه رو گرفتم جز این یکی که 1000 تاش کنم ممنون
نه برو به توضیحی که من دادم نگاه. اگر بازی رو تموم کردی دیگه نمی تونی این آچیومنت رو بگیری مگر این که بازی رو از اول بری. موفق باشی

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نوید خواهشن پست های اول رو بخون بعد سوال کن

نه برو به توضیحی که من دادم نگاه. اگر بازی رو تموم کردی دیگه نمی تونی این آچیومنت رو بگیری مگر این که بازی رو از اول بری. موفق باشی
بازم ممنون اسمتم به ما بگی عالی میشه;)
اقا نوشتت خوندم اما بازم باسم سوال پیش امد
چه جوری 5 نفر پیدا کنم؟ همه اون 5 نفر باید از یک خانواده باشن؟ اخه اگرم پیداشون کنم هرکدومشون باید یک جور کشت یادمه یه نفرو خفه میکرد یه نفرم مثلا با ماشین زیر میکرد باید حتما همشون خفه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بازم ممنون اسمتم به ما بگی عالی میشه;)
اقا نوشتت خوندم اما بازم باسم سوال پیش امد
چه جوری 5 نفر پیدا کنم؟ همه اون 5 نفر باید از یک خانواده باشن؟ اخه اگرم پیداشون کنم هرکدومشون باید یک جور کشت یادمه یه نفرو خفه میکرد یه نفرم مثلا با ماشین زیر میکرد باید حتما همشون خفه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)
خواهش می کنم. من برهان هستم.
برای پیدا کردن 5 نفر شما باید یا صبر کنی بهت حمله کنند و بری درجه دارهاشئن رو بکشی و یا کارهای Favor ها رو انجام بدی تا جاشون رو بهت بگن. راستی همشون هم باید به صورت kill condition کشته بشن که میشه همون خفه کردن;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
ممنون اقا برهان با کمک شما ماهم 1000 تایی کردیم بازیرو و جمع گیم اسکورام به 40000 رسوندم.
من اون اچیومنت اینجوری گرفتم مردمی که تویه خیابون راه میرن بالا سرشون یک کلید ظاهر میشه باسشون کاراشون انجام میدم هر کدومشون کار خاصی میخواد که با انجام اونا اطلاعاتی درمورد افراد خانواده دشمن بهت میده که چه جوری بکشی اما کاراییکه باید انجام بدی محدوده مثلا میگه باید بری قسمتی از نقشه فردیکه مشخص کرده بزنی(شکل دستکش بکس بالا سرشه نباید کشتش باید اینقدر بزنینش تا اطلاعات بده) یا باید بری طرف بکشی(شکل هدف بالا سرش مشخص میشه.که میتونی به پلیس پول بدی بعد یارو رو بکشی)یا باید تلفون یا برق یه ساختماون رو قطع کنی(که شکل بطری شکسته بالا ساختمون ظاهر میشه)یا باید اون ساختمون به اتش بکشی(شکل اتش بالای ساختمان ظاهر میشه)یا هم باید گاو صندوق اون ساختمان بزنی(که شکل دزد روشه).
با هر عابر پیدای که صحبت کنی بالا سرش کلید باشه یکی از کارای بالا رو از شما میخواد بعد از اینکه کار انجام دادین اطلاعاتی به شما میده که باید چگونه افراد دشمن بکشی هر کدومشون باید کار خاصی کرد یه نفر خفه میکنی یه نفر باید با ماشین زیرش بیاری یا باید با پیستول بکشیش و............... فقط دقت کنید وقتی کار باسه افرادی که اطلاعات بهتون میده بلافاصله استارت بزنید برید تو نقشه نگاه کنید مکان اون فردیکه باید بکشیدش مشخص میکنه بعد روش دکمه A بزنید تا مشخص بشه که ماله کدوم گروه هست و باید چگونه بکشیدش هر کدوم به طریقی باید کشت.
5 نفر از افراد دشمن شناسایی کنید و نابودش کنید (فرقی نمیکنه از کدوم گروه باشه میشه همشون از یک گروه باشه یا از هر گروه یک نفر) فقط تا قبل از اتمام بازی (از بین بردن تمام گروه ها) باید این اچیومنت 15 امتیازی رو بگیرید(توصیه من اینه همون اول بازی این بگیرید چون با کارای راحت میشه 5 نفر کشت هرچی جلوتر برید کشتنشون سختر پیچیده تر میشه;))

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دستت درد نکنه نوید جان با توضیح های خوبت. باورت نمیشه من چقدر کنجکاو بودم GS تو چقدره:biggrin1: چرا تو سایت نمیزاری؟

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
من هنوز اون اچیومنت 30 تایی معموریت های ! هارو نرفتم رو اون کسایی که میگه بکش اگزیکیوشن قوبله ؟
بعد اگر بازی رو از اول بری و فقط اچیومنت اگزیکیوشن رو بخوایم بگیریم میشه یا خیر ؟ :cheesygri

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هنوز اون اچیومنت 30 تایی معموریت های ! هارو نرفتم رو اون کسایی که میگه بکش اگزیکیوشن قوبله ؟
بعد اگر بازی رو از اول بری و فقط اچیومنت اگزیکیوشن رو بخوایم بگیریم میشه یا خیر ؟ :cheesygri
من متوجه منظورت از ماموریت ها نشدم یکم روون تر بنویس. در مورد سوال دوم هم بله میشه از اول بری ولی تو که دیروز تو تاپیک گفتی ارزشش رو نداره؟!

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
من متوجه منظورت از ماموریت ها نشدم یکم روون تر بنویس. در مورد سوال دوم هم بله میشه از اول بری ولی تو که دیروز تو تاپیک گفتی ارزشش رو نداره؟!
ببین میگم که اون معموریت هایی که تو نقشه ! و بالای سر اونهایی که ازشون معموریت میگیری دستبند ( همونهایی که اگر بری 30 تا اچیومنت میده کلش رو که بری )
میگم اون ادم هایی رو که معموریت میده بکش روشون اگزیکیوشن حساب یا نه ؟:confused:
اگر از اول بری اگزیکیوشن هایی که انجام دادی 0 میشه ؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر