Game Wallpapers & Hi-Res Artwork

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
Dark Souls III

jn6ioanmf7xun9c0d98q.jpg

1200x1575

Assassin'S Creed Syndicate

5445x7000

1900x2469

دارک سولز 3 لینک نداره یه چک بکن لطفا

mars11

کاربر سایت
Oct 24, 2015
12
چون پست شما داشت صفحه رو منفجر میکرد. یا عکس ها رو بند انگشتی بذارید یا باز هم پاک میشه.
عزیز دل یه اختاری اطلاعی پستو ویرایش می کردم کاری نداشت فوقش عکسا رو داخل spoiler قرار می دادم همین طور مستقیم پاکش کردی عجب !!!!!!!!!! حالا کی حال داره دوباره عکسا رو آپلود کنه من تازه می خواستم سری دومو آماده کنم (جفت پا رفتی تو حالمون رفیق:()

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عزیز دل یه اختاری اطلاعی پستو ویرایش می کردم کاری نداشت فوقش عکسا رو داخل spoiler قرار می دادم همین طور مستقیم پاکش کردی عجب !!!!!!!!!! حالا کی حال داره دوباره عکسا رو آپلود کنه من تازه می خواستم سری دومو آماده کنم (جفت پا رفتی تو حالمون رفیق:()
داخل اسپولر قرار دادن عکس ها ربطی به لود شدنشون نداره. چه داخل چه بیرون لود میشه در هر صورت. در صمن اون عکس هایی هم که گذاشته بودید وربوط به فن آرت ها و آرت ورک ها و ... بودن که اینجا اونطور عکس ها هم قرار نمیدیم. چند صفحه قبل رو ببینید متوجه میشید چطور عکس هایی قرار میگیرن اینجا. بحث هم ادامه ندیم خواهشن چون نظم تاپیک به هم ریخت. کاری داشتید توی پیام خصوصی در خودمتتون هستم.

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام
همگی خسته نباشید دمتونم گرم
امکانش هست Source هاتون رو بگید که از کجا دریافت میکنید
اگه نکه یه چندتا Hi-Res از پیشوا و مرشدمون آقا Deadpool بزارید برای پوستر لازم دارم.
[LTR]Keep Up The Good Work![/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر