PS3 Trophy Game List

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام و خسته نباشید
چرا لیست تروفی بازیهای BATTLE FIELD 3 و batman arkham sity رو نمی زارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز به دلیل این که تروفی های بازی های این چنینی با نسخه 360 یکی هستش اکثرا کسی دنبالش نمیره برای GUIDE نوشتن و کسای که نیازی به راه نما دارن دیگه میرن بخش 360 Achievements Guide برای دریافت GUIDE .

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
دوست عزیز به دلیل این که تروفی های بازی های این چنینی با نسخه 360 یکی هستش اکثرا کسی دنبالش نمیره برای GUIDE نوشتن و کسای که نیازی به راه نما دارن دیگه میرن بخش 360 Achievements Guide برای دریافت GUIDE .

خوشبختانه یا متاسفانه اونجام نزاشتن آخه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
BF3 که کلا ممنوعه تاپیکی براش زده بشه :d (وارد جزئیات نمیشیم خودت میدونی حتما دلیلش رو! )
B:AC هم نزدن دیگه:-" بعد نمیشه بگیم که چرا نمیزارید و ...! بچه ها اگر وقتش رو یا تواناییش رو داشته باشن میزارن! طلب کار که نیستیم :d
ولی به طور کلی،اگر سؤالی در مورد B:AC داشتی،من تا حدودی میتونم کمک کنم!
کلا اگر سؤالی داری(هرکسی سؤالی داره!) اینجا مطرح کنه بقیه ی دوستان میان کمک :d

ممنون از لطف و کمکت,و اینم بگم که من نگفتم که طلبکارمو فقط سوال و پیشنهاد بود که در صورت امکان بزارن.همین و بس​

یکم فکر کنم نوع جمله بندیتون منظور رو بد میرسوند! یا شایدم من بد گرفتم :d
ولی خوب در هر حال کمکی خواستی در خدمتم :d

آخرین ویرایش:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
BF3 که کلا ممنوعه تاپیکی براش زده بشه :d (وارد جزئیات نمیشیم خودت میدونی حتما دلیلش رو! )
B:AC هم نزدن دیگه:-" بعد نمیشه بگیم که چرا نمیزارید و ...! بچه ها اگر وقتش رو یا تواناییش رو داشته باشن میزارن! طلب کار که نیستیم :d
ولی به طور کلی،اگر سؤالی در مورد B:AC داشتی،من تا حدودی میتونم کمک کنم!
کلا اگر سؤالی داری(هرکسی سؤالی داره!) اینجا مطرح کنه بقیه ی دوستان میان کمک :d
ممنون از لطف و کمکت,و اینم بگم که من نگفتم که طلبکارمو فقط سوال و پیشنهاد بود که در صورت امکان بزارن.همین و بس

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
جفتش خیر! :d برای هیچکدوم آپدیتی نیمده!

البته جفتش هم مطمئنا اگر میومد براشون،پلات های سختی میشدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر