Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
دوستان این wesker رو چطوری باید کشت؟ جایی که می خواد سوار هواپیمای جت بشه تو هم اونجا یه آر پی جی و مقداری گلوله های آر پی جی پیدا می کنی؟ این که خیلی تند و فرز هست گلوله ها هم بهش نمی خورند!

خوب شما نورافکن های منطقه رو خاموش میکنی بعد از Wesker فاصله میگیری و از پشت با Rocket Lancer بهش شلیک میکنی. همین لخظه وسکر راکت رو میگیره. شما هم باید زود به راکت شلیک کنید. این کار رو چند بار تکرار کنین.

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
می بخشید دوستان یکی از کاربر ها چند ماه پیش یه save editor از این بازی رو تو تایپیک گذاشته بود که با اون بازی 100% باز می شد اما الان هرچی میگردم پیداش نمی کنم یکی از دوستان لطف کنه و یه لینک از اون یا سیو 100% بازی رو بگذاره ممنون میشم
(راستی با اون save editor آر پی جی هم با گلوله بی نهایت می شد)
می بخشید که کمی بی ربط بود اما واقعا بهش نیاز دارم

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
درود دوستان

من این بازی رو تو ویستا و اکس پی به راحتی و با فریم بالا انجام دادم
ولی الان که به سون مهاجرت کردم،بازی اجرا نمیشه و یه ارور مربوط به XLIVE میده در حالی که اونم نصبه

لطفا بفرمایید چه باید کنم

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
می بخشید دوستان یکی از کاربر ها چند ماه پیش یه save editor از این بازی رو تو تایپیک گذاشته بود که با اون بازی 100% باز می شد اما الان هرچی میگردم پیداش نمی کنم یکی از دوستان لطف کنه و یه لینک از اون یا سیو 100% بازی رو بگذاره ممنون میشم
(راستی با اون save editor آر پی جی هم با گلوله بی نهایت می شد)
می بخشید که کمی بی ربط بود اما واقعا بهش نیاز دارم
دانلود اینجا

prince_evil

کاربر سایت
May 22, 2006
5
سلام
دوستان من این بازی رو واسه یکی از شرکت ها هست که نوشته روش با شماره مجوز ارشاد.
می خواستم بدونم این بازی دمویی داره که قابل سانسور باشه و دوستانی که با همچین نسخه هایی بازی کردن و نسخه های دانلود شده متوجه سانسور شدن بازی شدن یا اصلا این بازی موردی نداشته که بخواد سانسور بشه؟
و اینکه واقعا که اویل دیگه اصلا اویل نیست.واقعا اویل 3 آخر هیجان بود با اینکه شاید بعد یه رفت و برگشت دیگه خبری از زامبی نبود اما اون صدای قدم زدن های جیل یا اون صدای شیر آتش نشانی یه حال و هوای خاصی داشت.با اینکه بالای 50 بار من رفتم تا آخرشم اما هر بار اون قسمتی که واسه برگشت و برداشتن فیوز هست رو میری یهو کلاغ ها میزنن از شیشه ها بیرون شک میده به آدم.یا یهو اومدن نمسیز.
یا اون قسمت کشته شدن نمسیز که باید با اسید می کشتیش هیجان داره چون باید فرز باشی و جا خالی بدی.اما اویل 4 که اگه صندوقت پر مهمات باشه فقط کافیه باس هارو به رگبار ببندی.
صد رحمت به پرنس ایرانی .با اینکه اصلا یه بازی ادونچر نیست اما از اویل که یکی از بنیانگذارنه این سبکه (شاید بعد از الون این د دارک) حالا شده سام ماجراجو!!!
من اون اویل یک رو با همه ی اون سختی هاش که واقعا سخت بود(نداشتن نقشه پیشرفته و مهمات در حد کم-اگه یه جا تیر اضافه میزدی جلوتر به مشکل می خوردی)رو از اویل 4 که اون همه مهمات و نقشه ی کامل داره بیشتر دوست دارم.
الان دویل می کرای حالش بیشتر از اویل شده.حداقل می دونی که باید بکشی اونم با شمشیر و قدرت مانور با اون استایل فوق العاده دانته.اویل شده فقط تفنگ.
به نظر من که کسایی که کمبود ترس از اویل پیدا کردن برن سراغ الون این د دارک.واقعا شماره 3 که خیلی فوق العاده هیجان انگیز بود.حتی با چیت هم سخت بود بازی و هیجان انگیز.
(چقدر می پیچوند اون قسمت ساختن قطعات واسه مته دیوار سوراخ کن )
شماره آخرش هم چیز جالبیه البته من کامل بازی نکردم اما هنوز توی همون حال و هوای رمز و رازیو معما حل کردن فکر می کنم باشه.

prince_evil

کاربر سایت
May 22, 2006
5
راستی اینم یادم رفت.این کاپ کام فقط داره از شخصیت های اویل استفاده می کنه واسه ی فروش بازیش.وگرنه این 4 و 5 اصلا شباهتی به اویل ندارن.البته شاید واسه ی این هست که کارگردان سری کلاسیک عوض شده و کارگردان این دوتا یه نفر دیگه هست.(البته اگه اشتباه نکنم)

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
سلام
دوستان من این بازی رو واسه یکی از شرکت ها هست که نوشته روش با شماره مجوز ارشاد.
می خواستم بدونم این بازی دمویی داره که قابل سانسور باشه و دوستانی که با همچین نسخه هایی بازی کردن و نسخه های دانلود شده متوجه سانسور شدن بازی شدن یا اصلا این بازی موردی نداشته که بخواد سانسور بشه؟
و اینکه واقعا که اویل دیگه اصلا اویل نیست.واقعا اویل 3 آخر هیجان بود با اینکه شاید بعد یه رفت و برگشت دیگه خبری از زامبی نبود اما اون صدای قدم زدن های جیل یا اون صدای شیر آتش نشانی یه حال و هوای خاصی داشت.با اینکه بالای 50 بار من رفتم تا آخرشم اما هر بار اون قسمتی که واسه برگشت و برداشتن فیوز هست رو میری یهو کلاغ ها میزنن از شیشه ها بیرون شک میده به آدم.یا یهو اومدن نمسیز.
یا اون قسمت کشته شدن نمسیز که باید با اسید می کشتیش هیجان داره چون باید فرز باشی و جا خالی بدی.اما اویل 4 که اگه صندوقت پر مهمات باشه فقط کافیه باس هارو به رگبار ببندی.
صد رحمت به پرنس ایرانی .با اینکه اصلا یه بازی ادونچر نیست اما از اویل که یکی از بنیانگذارنه این سبکه (شاید بعد از الون این د دارک) حالا شده سام ماجراجو!!!
من اون اویل یک رو با همه ی اون سختی هاش که واقعا سخت بود(نداشتن نقشه پیشرفته و مهمات در حد کم-اگه یه جا تیر اضافه میزدی جلوتر به مشکل می خوردی)رو از اویل 4 که اون همه مهمات و نقشه ی کامل داره بیشتر دوست دارم.
الان دویل می کرای حالش بیشتر از اویل شده.حداقل می دونی که باید بکشی اونم با شمشیر و قدرت مانور با اون استایل فوق العاده دانته.اویل شده فقط تفنگ.
به نظر من که کسایی که کمبود ترس از اویل پیدا کردن برن سراغ الون این د دارک.واقعا شماره 3 که خیلی فوق العاده هیجان انگیز بود.حتی با چیت هم سخت بود بازی و هیجان انگیز.
(چقدر می پیچوند اون قسمت ساختن قطعات واسه مته دیوار سوراخ کن )
شماره آخرش هم چیز جالبیه البته من کامل بازی نکردم اما هنوز توی همون حال و هوای رمز و رازیو معما حل کردن فکر می کنم باشه.
100 در صد موافقم . با اون تیکه ی Alone In The Dark ات هم شدم . نمی دونم این سبک چرا تو ایران زیاد طرفدار نداره . من الان دارم یه بازی فکری می کنم که سر هر پازل حداقل یه روز گیر می کنم ولی وقتی حل می شه خیلی حال میده . اصلا کلا ترس اینه که بدونی تنها توی یه شهر پر از زامبی هستی . واقعا Resident Evil 4 , 5 ضد حال بود .
اسم این بازی که دارم میکنم Drawn - The Painted Tower هستش . توی دی بی دی بودش :biggrin1:

prince_evil

کاربر سایت
May 22, 2006
5
سلام
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((
این چه بازیه مزخرفیههههههههههههههههههههه
من شکست عشقی خوردم :(
آخه اویل با چهار جهت و موس کجاش اویلهههه این ؟!!!!
خیلی زور بزنه میشه مکس پین
حالم بهم خورد.کاش اصلا نصب نمی کردم.
یکی بیاد منو دلداری بده.از تو شوک در بیاره منو!
همین که چپ و راست رو زدم جای اینکه کاراکتر بچرخه به پهلو حرکت کرد انگار به برق زدن منو :eek:
هی این همه گفتن که اویل 4 گیم پلی بد شده اینو که افتضاح کردن.حداقل توی 4 وقتی چپ و راست رو می زدی خودش کاراکتر می رفت به چپ و راست نه اینکه مثله این عینه خرچنگ راه بره :((
من میرم همون دویل می کرای رو بازی می کنم با الون این د دارک.این که اصلا اسمش اویل نیست.
شاید همون سام ماجراجو بذارن اسمش بهتر باشه یا نهایتا همون مکس پین!
از این مدل گیم پلی ها متنفرم....
من که شوک بهم وارد شد :((

prince_evil

کاربر سایت
May 22, 2006
5
درود دوستان

من این بازی رو تو ویستا و اکس پی به راحتی و با فریم بالا انجام دادم
ولی الان که به سون مهاجرت کردم،بازی اجرا نمیشه و یه ارور مربوط به XLIVE میده در حالی که اونم نصبه

لطفا بفرمایید چه باید کنم

یحتمل شما باید game for windows live رو دانلود و نصب کنین تا همچین ارووری از شما نگیره.
اما من که هنوز تو شوکم اصلا شاید ارزش یه بار بازی کردن رو هم نداشته باشه.
از هر چی اویله آدم فراری میشه!

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
خواستم دوباره بازي رو برم گير كردم :-"

chapter دوم فكر كنم باشم
اونجايي كه اون پرنده مياد و دور و برش هم مين افتاده ، چجوري بزنمش ؟:confused:
يادمه با ترينر رفته بودم اين يه تيكه رو و آر پي جي داشتم :cheesygri

اينم عكس:
Code:
http://kimag.es/share/12780289.jpg

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد

chapter دوم فكر كنم باشم

اينم عكس:
Code:
نقطه ضعفش شکمش هست (یه قسمت قرمز رنگ) شما میتونید وقتی اومد روی زمین و شروع به راه رفتن کرد، جلوی پاش مین بذارید تا منفجر بشه، بعد برید پشت سرش و به شکمش تیر بزنید

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
مشکل اوردن بازی

باعرض سلام خدمت دوستان باید عرض کنم که من بازی رو نصب کردم ولی موقع بالا اوردن ارور دایرکس میده این بازی با چه دایرکسی اجرا میشه ممنون

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
باعرض سلام خدمت دوستان باید عرض کنم که من بازی رو نصب کردم ولی موقع بالا اوردن ارور دایرکس میده این بازی با چه دایرکسی اجرا میشه ممنون
دایرکسیس خودشو نصب کن
توجه کن که دوتا دایرکسیس داره ها یکی 10 یکی 9 اگه xp هستی 9 رو اجرا کن دایرکسیس هم تو dvd اش هست اگه نبود از ارور یه عکس بگیر بزار

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد

chapter دوم فكر كنم باشم

اينم عكس:
Code:

همونطور که گفتن یا باید با مین چپش کنی :D بعد به زیر شکمش تیر بزنی،‌ یا با مگنوم خیلی طبیعی بهش تیر بزنی، یا فلـــش‌بنـــگ داشته باشی که کارت خیلی راحت میشه، با فلش سریع چپ میکونه.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من دارم یه بار دیگه بازی میکنم این بازی مثل سریهای قبلیش که کیف بزرگتر میخرید و اسلحه زیاد توش جا میداد نداره ؟ تا آخر بازی باید با همین 10 تا جا بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر