بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
وای یعنی میشه راست باشه،فقط از این که ممکنه انحصار ps4 باشه ناراحت شدم،سال انتشارشم میگن ۲۰۱۹،امیدوارم تایید شه،پیر شدیم از بس منتظر موندیم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا خواب دیدم DMCV معرفی شد با یه تریلر از شروع بازی که دانته و ورجیل دارن یه جایی توی بارون با هم میجنگن و ورجیل یه چیزی نیمه شیطان و انسانه و دانته یه ریش خیلی کم پشت گذاشته و درب و داغون و لباس های پاره و پوره و ...
خیلی خفن بود:| بترسید از روزی که من قبل از عرضه بازی ها در موردشون خواب ببینم:|:D

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
آقا خواب دیدم DMCV معرفی شد با یه تریلر از شروع بازی که دانته و ورجیل دارن یه جایی توی بارون با هم میجنگن و ورجیل یه چیزی نیمه شیطان و انسانه و دانته یه ریش خیلی کم پشت گذاشته و درب و داغون و لباس های پاره و پوره و ...
خیلی خفن بود:| بترسید از روزی که من قبل از عرضه بازی ها در موردشون خواب ببینم:|:D

عه چه جالب منم یه خوابی دیدم، حدودا یک سال پیش بود فکر کنم که یه خواب دیدم از DMCV داشتم بازیش میکردم؛ کاتسین هایی دیدم درمورد ورجیل و اینکه چطور میخواد راهی پیدا کنه که برگرده. نخندینا! ولی مثل روح بود و قدرتایی پیدا کرده بود که میتونست اهریمن ها رو تحت کنترل بگیره فقط نفهمیدم به چه دردش میخورد. انگار که بخواد ارتش جمع کنه یا چی.
آخر خوابمم جالب بود که برق رفت همه چی پرید :|

تو این شایعات DMCV هم از یه دوستی شنیدم میگفت که ورجیل برمیگرده و حتی با Nero مواجه میشه@-)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
میخوام یکی از این دو نسخه رو بخرم
ولی فرق دارند میخوام بدونم کسی میدونه کدام چیز میز بیشتر داره منم اونو بخرم
خوب تخفیف داد برای دویل می کرای 4 حیفه از دستش بدم
Devil May Cry 4 Special Edition
DMC4SE Demon Hunter Bundle
فقط سریعا بگید چون تخفیفش تا امروز بیشتر نیست از دستش ندم

• Like
Reactions: milad dmc

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
سلام....اخ که چقدر این جا سو تو کور شده...امیدوارم dmc5 دیگه تو این e3معرفی شه....من که خیلی امیدوارم...دیدن دوباره ی دانته و.....دوستان به نظر شما امیدی هست معرفی شه تو کنفرانس سونی؟؟
اینو تو اینستاگرام پیدا کردم نمیدونم..یعنی قطعیه؟
IMG_20180524_151438_220.jpg

ویرایش: خب یه سری به تاپیک کنفرانس سونی زدم. اونجا هم درمورد این لیست بحث شده ( من یه مدت بازیسنتر نیومده بودم ) . هیچی معلوم نیست هنوز. باید منتظر موند8-|

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با اینکه hideaki itsuno بعد رفتن کامیا گند سری رو جمع کرد و بازیاش خیلی خوب بود اما dmc1 یسری موارد جزئی داشت که بنظرم خیلی جالب تر و جذاب ترش میکرد هرچند از طراحی و تم dmc کامیا خیلی خوشم نیومد
یکی از برتری های dmc 1 دویل تریگرش بود
که قابلیت و کارایی بیشتری نسبت به 3.4 داشت میشد باهاش پرواز کرد دشمنا رو پودر کرد.....:D یا یه چیز دیگه مثل اخر بازی که با هواپیما فرار کردن اصن فکرشم نمیکردم که باید با این هواپیما باید بازی هم بکنیم توی 3 جاهایی داشت که میتونست از این چیزا داشته باشه یا حتی دویل تریگرش کارایی بیشتری داشته باشه اما :-$ امیدوارم تو نسخه جدید چنین چیزایی باشه
بنظرم این موارد برای زمان خودش خیلی خفن بودن محدودیت بازی رو میشکستن

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
با اینکه hideaki itsuno بعد رفتن کامیا گند سری رو جمع کرد و بازیاش خیلی خوب بود اما dmc1 یسری موارد جزئی داشت که بنظرم خیلی جالب تر و جذاب ترش میکرد هرچند از طراحی و تم dmc کامیا خیلی خوشم نیومد
یکی از برتری های dmc 1 دویل تریگرش بود
که قابلیت و کارایی بیشتری نسبت به 3.4 داشت میشد باهاش پرواز کرد دشمنا رو پودر کرد.....:D یا یه چیز دیگه مثل اخر بازی که با هواپیما فرار کردن اصن فکرشم نمیکردم که باید با این هواپیما باید بازی هم بکنیم توی 3 جاهایی داشت که میتونست از این چیزا داشته باشه یا حتی دویل تریگرش کارایی بیشتری داشته باشه اما :-$ امیدوارم تو نسخه جدید چنین چیزایی باشه
بنظرم این موارد برای زمان خودش خیلی خفن بودن محدودیت بازی رو میشکستن
من نسخه ی یک رو بازی نکردم ( اگه فرصت بشه تو این مدت کوتاه تا E3 بازی میکنم بعلاوه بعدیها که آماده شیم واسه DMCV :D) ولی آره موافقم؛ همیشه احساس میکردم تو نسخه سوم این DT یه چیزی کم داره باید خفن تر از اینا باشه. گاهی اوقات خودم وقتی مشغول جنگیدن با اهریمنها بودم، یادم میرفت از DT استفاده کنم:|. مخصوصا با ورجیل ترجیح میدادم از اون دایره های DT واسه Summoned Swords استفاده کنم..

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من نسخه ی یک رو بازی نکردم ( اگه فرصت بشه تو این مدت کوتاه تا E3 بازی میکنم بعلاوه بعدیها که آماده شیم واسه DMCV :D) ولی آره موافقم؛ همیشه احساس میکردم تو نسخه سوم این DT یه چیزی کم داره باید خفن تر از اینا باشه. گاهی اوقات خودم وقتی مشغول جنگیدن با اهریمنها بودم، یادم میرفت از DT استفاده کنم:|. مخصوصا با ورجیل ترجیح میدادم از اون دایره های DT واسه Summoned Swords استفاده کنم..
اکثریت حتی خودم از 3 شروع کردیم اصن برامون مهم نبود که یک چی بوده :D
Dmc1 اگه اکشنش تو ذوقت نمیزنه بازی کن چون بازیش قدیمیه و کمی slow کنترل هاشم کمی متفاوته ولی کمبو هاش همونه وقتی DT فکر کنم کلا اسیبی نمیبینی ولی سریع تر تموم میشه..... ربلیون تو بازی نیست :D اوایل بازی force edge داری بری جلوتر بقیش میفهمی
داستان 1 دقیقا از اخر 3 شروع میشه همون جایی که دانته میره رو میز میشینه و میگه dmc کسی که بهش زنگ زده........
کلا بنظرم کامیا از نظر طراحی گیم پلی خیلی سرتر از itsuno ولی در عوض itsuno یسری چیزای دیگش بهتره مثلا ایده اینکه دانته شخصیت کول و فانی داشته باشه رو خود کامیا داد وای صداپیشه دانته تو1 خیلی خوب نبود
در عوض صدای دانته تو 3.4 حرف نداشت یا طراحی شخصیتا و محیط تو dmc1 کمی کلاسیکه (میدونم ارتیست طراحی میکنه اما به هرحال زیر نظر کارگردان و ایده های اون ساخته میشه)ولی تو 3.4 طراحی باحال تر و مدرن تری داره 2 رو هم که نباید بری سمتش در جریان هستی دیگه؟
کلا مثل اینکه دیدگاه کامیا نسبت به ادامه متفاوت بوده حتی دربارش صحبتم کرده چی میشد اگه میساختش
اصن چی شد که کامیا میکامی از کپکام رفتن؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
البته همین امروز یه اپگریدی تو dmc3 پیدا کردم که میشه با dt پرواز کرد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر