بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Holy shit! HOLY SHIT!!!!

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

@Kaine @Safety & Peace @Nevan @LeonSM @Dinosaur @AsaraymA

و هر کس دیگه‌ای که یادم رفت :D (خودتون بهشون خبر بدید :D ) پاپ کورن‌ها رو آماده کنید که چهارشنبه قراره بترکونیم :x بالاخره مشخص میشه کی بین این دوتا قویتره >:):d

اوه اوه اوه ! استایلیش تر از این دوتا بشر هم مگه توی تاریخ داریم !!! چه شود ! :| :D
My Body is NOT READY :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اوه اوه اوه ! استایلیش تر از این دوتا بشر هم مگه توی تاریخ داریم !!! چه شود ! :| :D
My Body is NOT READY :|

خوبیش اینه که اینا برای Death Battle قشنگ به صورت کامل تحقیق میکنند و نتیجه‌ای که میدن با توجه به قدرت و دنیای شخصیت‌ها تا اون لحظه کاملا قابل استناده :D R.I.P Dante :(:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خوبیش اینه که اینا برای Death Battle قشنگ به صورت کامل تحقیق میکنند و نتیجه‌ای که میدن با توجه به قدرت و دنیای شخصیت‌ها تا اون لحظه کاملا قابل استناده :D R.I.P Dante :(:d

بلی بلی :D Have Faith ، آقامون از توی دهن و دل و روده ی خیلیا زنده بیرون اومده :D

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
30112985083558085124.jpg

"And the rest is silence"

با اینکه خودم از عشاقه سینه چاکه بانو‌ حساب میشم ولی جمع کنین کاسه کوزتونو بابا...! :d

81272920338363976172.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

آقا من این قسمتو تکذیب میکنم :D یادم نیست قبلاً کدوماشو دیده بودم ولی الان برگشتم چندتاشو دیدم کلاً نظرم برگشت ، یا لااقل در مورد فایتینگ ها :D اطلاعاتی که از کرکترها اولش میده درسته ولی بعداً چیزایی که توی فایت رو در رو پیاده میکنن یا یه سریش غلط غلوطه یا من درآوردی و عشقیه ، تک تک حرفهامو می تونم ثابت هم بکنم :D کلاً کاملاً Fan Made ـه و قابل استناد نیست :D حالا نمی دونم توی باقی سبکا چطوریه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا من این قسمتو تکذیب میکنم :D یادم نیست قبلاً کدوماشو دیده بودم ولی الان برگشتم چندتاشو دیدم کلاً نظرم برگشت ، یا لااقل در مورد فایتینگ ها :D اطلاعاتی که از کرکترها اولش میده درسته ولی بعداً چیزایی که توی فایت رو در رو پیاده میکنن یا یه سریش غلط غلوطه یا من درآوردی و عشقیه ، تک تک حرفهامو می تونم ثابت هم بکنم :D کلاً کاملاً Fan Made ـه و قابل استناد نیست :D حالا نمی دونم توی باقی سبکا چطوریه :D

Death Battle دیدی احسان؟ چون برای مبارزات عادی تحقیق نمی‌کنند و همونطوری که گفتی عشقیه ولی برای Death Battle تحقیقات انجام میدن :D بعد کلا براساس گیم پلی کار نمی‌کنند احسان ها :D براساس داستان و قدرت شخص توی دنیاش مبارزات رو ترتیب میدن :D مطمئنا سیستمشون بی عیب نیست ولی خب فعلا بجز دیدن یه Cross Over رسمی این بهترین چیزیه که گیرمون میاد :D فعلا همین رو تا اومدن نسخه‌های بعدی بازی‌ها یا ساخته شدن Cross Over قبول می‌کنیم >:) (از همین الان داری خودت رو برای بهانه آوردن بعد از باخت دانته آماده میکنیا :shrewd:;;))

c60vp8gnyt8dbj5hodyo.png

آقا به نظرم این کامیا داره واقعا یه DMC x Bayo میسازه :d الان هرچی نظرسنجی میزاره ملت میگن تروله بعد یهو میزنه معرفی رسمی میکنه همه کف و خون قاطی می‌کنند :bighug: (توهمات یک HnS فن :D )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Death Battle دیدی احسان؟ چون برای مبارزات عادی تحقیق نمی‌کنند و همونطوری که گفتی عشقیه ولی برای Death Battle تحقیقات انجام میدن :D بعد کلا براساس گیم پلی کار نمی‌کنند احسان ها :D براساس داستان و قدرت شخص توی دنیاش مبارزات رو ترتیب میدن :D مطمئنا سیستمشون بی عیب نیست ولی خب فعلا بجز دیدن یه Cross Over رسمی این بهترین چیزیه که گیرمون میاد :D فعلا همین رو تا اومدن نسخه‌های بعدی بازی‌ها یا ساخته شدن Cross Over قبول می‌کنیم >:) (از همین الان داری خودت رو برای بهانه آوردن بعد از باخت دانته آماده میکنیا :shrewd:;;))

c60vp8gnyt8dbj5hodyo.png

آقا به نظرم این کامیا داره واقعا یه DMC x Bayo میسازه :d الان هرچی نظرسنجی میزاره ملت میگن تروله بعد یهو میزنه معرفی رسمی میکنه همه کف و خون قاطی می‌کنند :bighug: (توهمات یک HnS فن :D )

آره Death Battle دیدم :D
نه دیگه ببین ضربه هایی که توی مبارزه استفاده میکنه رو بر اساس بازی انتخاب میکنن ، هم ضربه ها هم نحوه ی مقابله باهاش :D ایناس که مشکل داره ، خیلیاش کاملاً بی منطق و عشقیه، چون توی فایت ها برای ضربه و ضد ضربه قانون داریم و این قوانین عموماً توی ویدئوهاشون رعایت نمیشه و هر جوری دوست دارن تصمیم گیری میکنن و این هر جوری تصمیم گرفتن خود به خود صحت کارو میبره زیر سوال :D و اینجای کار جایی بحرانی تر میشه که آخر سر میاد روی چیزایی که انتخاب کرده توضیح هم میده که باز اشتباهاتش بولد تر هم میشه اونجا :D ولی خب سبک های دیگه که مثل فایتینگ قانون و بند و تبصره ندارن میشه قبول کرد :D بعد اگر این حرفت رو بخواهیم درنظر بگیریم که بر اساس داستان کار میکنن نه گیم پلی اوضاع خیلی خیلی بدتر میشه چون مثال نقض های وحشتناکی توش هست :D
حالا باز توی سبک های دیگه که فایتینگ نیستن ، سیستمشون قابل قبوله چون اون بازیا همونطور که گفتم سیستم یه بازی فایتینگ رو ندارن و هر کدوم توی یه یونیورس خاصی هستن :D و خب اونطور که باید توی اون یکی سبک ها نمیشه کرکترها رو مستقیم جلوی هم قرار داد و بررسی کرد :D ولی خب گفتم سیستمشون رو برای کرکترهای فایتینگ به کل رد میکنم چون اشتباه و سوتی توش خیلی زیاده ولی توی باقی سبک ها که بر اساس دنیا و داستان اون کرکتر دنبال میشه باز منطقی تره :D

نه زیرش که نمیزنم چون DMC و Bayo فایتینگ نیستن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
First I whip it out! Then I thrust it...! With great force! Every angle...! It penetrates! Until...! With great strength! I... ram it in! And in the end...we are all satisfied.
جمله از این عرفانی تر داریم اصن؟;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر