بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها رفیقم یه شمشیر داره مثه شمشیر اولی دانته توی DMC 1. نیگا:

کاملا هم برّنده و قشنگ اندازه شمشیر دانته:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی چک کن ببین این رفیقت موهاش سفید نیست؟ احیانا لباس قرمز نمیپوشه؟ /:):d
نه باو غلط کرده موهاش سفید باشه. اونی که موهاش سفیده منم لباسمم آبیه:-"
:-o
حالا از کجا گیر اورده اینو؟:-o:|
بلده باهاش کمبو بزنه؟:d
والا میره سفر میاد میبینی یه چیز عجیب و غریب دستشه:d نکته جالب ترش اینه که داداشش هم یه شمشیر شبیه کاتانا داره:|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بچه ها رفیقم یه شمشیر داره مثه شمشیر اولی دانته توی DMC 1. نیگا:

کاملا هم برّنده و قشنگ اندازه شمشیر دانته:d

وااااااااااااااو عجب شمشیر تمیزیه !!!!! کجا می فروشن از اینا منم می خوام :D آیوری و ابونیش رو نداره ؟

-----------------
پ.ن : دوستان کسی این اسپشال ادیتیشن رو بازی کرد بالاخره ؟ الان چه تفاوتی داشت با سری اصلی غیر از اضافه شدن گیم پلی ورجیل و تریش و لیدی ؟ ( کاتسین آخر گیم پلی تریش و لیدی محشر بود!!! بیچاره دانته!)

یه چیز جالب هم الان تو ویکی پدیا دیدم، دیگه تأیید شده گویا که نیرو برادرزاده ی دانته س :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وااااااااااااااو عجب شمشیر تمیزیه !!!!! کجا می فروشن از اینا منم می خوام :D آیوری و ابونیش رو نداره ؟

-----------------
پ.ن : دوستان کسی این اسپشال ادیتیشن رو بازی کرد بالاخره ؟ الان چه تفاوتی داشت با سری اصلی غیر از اضافه شدن گیم پلی ورجیل و تریش و لیدی ؟ ( کاتسین آخر گیم پلی تریش و لیدی محشر بود!!! بیچاره دانته!)

یه چیز جالب هم الان تو ویکی پدیا دیدم، دیگه تأیید شده گویا که نیرو برادرزاده ی دانته س :D
دفعه بعدی که رفت میگم برای بچه ها نفری یه یاماتو بیاره:)):biggrin1: اون تفنگ ها سخته پیدا کردنشون ولی به قولی Never say never:biggrin1:

===========

آره اینجا همه بازی کردن:biggrin1: سرکار خانم نبودی ظاهرا و غیبت زیاد داشتی:biggrin1: اول و آخر هر شخصیت جدید یه کات سین نشون میده. از ورجیل نشون میده که همینطور داره میره و از کنار یه زن رد میشه و اون زن برمیگرده و بهش نگاه میکنه و تموم میشه:biggrin1: به عبارتی مادر نیرو بوده:biggrin1:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دفعه بعدی که رفت میگم برای بچه ها نفری یه یاماتو بیاره:)):biggrin1: اون تفنگ ها سخته پیدا کردنشون ولی به قولی Never say never:biggrin1:

===========

آره اینجا همه بازی کردن:biggrin1: سرکار خانم نبودی ظاهرا و غیبت زیاد داشتی:biggrin1: اول و آخر هر شخصیت جدید یه کات سین نشون میده. از ورجیل نشون میده که همینطور داره میره و از کنار یه زن رد میشه و اون زن برمیگرده و بهش نگاه میکنه و تموم میشه:biggrin1: به عبارتی مادر نیرو بوده:biggrin1:

دیدم تو سایت ضاله ی یوتیوب این صحنه رو :D الان استدالت چطوریه که اون زن مادر نیروئه ؟:| :D چطور چگونه چرا ؟ اصلن مگه میشه همینطوری؟ :| ولی ورجیل رو دیدم روحم تازه شد ! توجه کردی صداش هم داب اصلیش نبود ؟ :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دیدم تو سایت ضاله ی یوتیوب این صحنه رو :D الان استدالت چطوریه که اون زن مادر نیروئه ؟:| :D چطور چگونه چرا ؟ اصلن مگه میشه همینطوری؟ :| ولی ورجیل رو دیدم روحم تازه شد ! توجه کردی صداش هم داب اصلیش نبود ؟ :D
نه پس اون زن عمه منه که رفته اونجا:|:biggrin1: البته میفهمم منظورت رو ولی احتمال میدم هدف سازنده از قرار دادن همچین صحنه ای همین بوده باشه اما هیچ چیزی قطعی نیست:biggrin1:
صداش که همون دنیل هست ولی 10 سال بعد از DMC3:biggrin1: بدبخت پیرتر شده ولی همچنان صداش یونیکه:x

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
نه پس اون زن عمه منه که رفته اونجا:|:biggrin1: البته میفهمم منظورت رو ولی احتمال میدم هدف سازنده از قرار دادن همچین صحنه ای همین بوده باشه اما هیچ چیزی قطعی نیست:biggrin1:
صداش که همون دنیل هست ولی 10 سال بعد از DMC3:biggrin1: بدبخت پیرتر شده ولی همچنان صداش یونیکه:x

انگار مثلن ورجیل مأموریت داشته بره شهر فورتانا و یه بدبختی رو حامله کنه :)) البته اگر این قضیه فکر می کنم قبل از دویل 3 اتفاق افتاده بوده و ورجیل اونطوری power thirsty نبوده :D کاش یه لایت نولی، رمانی چیزی (مثه پایان ناروتو که هر چی پلات هول بین شخصیت ها بود با لایت نول پر کردن :D ) می دادن بیرون می فهمیدم چطور اینطوری شد :D
ولی لامصب این کات سینِ لیدی و تیریش آخرش عالی بود مخصوصن قیافه ی لیدی که الان تو آواتارِ منه لول :))

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
انگار مثلن ورجیل مأموریت داشته بره شهر فورتانا و یه بدبختی رو حامله کنه :)) البته اگر این قضیه فکر می کنم قبل از دویل 3 اتفاق افتاده بوده و ورجیل اونطوری power thirsty نبوده :D کاش یه لایت نولی، رمانی چیزی (مثه پایان ناروتو که هر چی پلات هول بین شخصیت ها بود با لایت نول پر کردن :D ) می دادن بیرون می فهمیدم چطور اینطوری شد :D
ولی لامصب این کات سینِ لیدی و تیریش آخرش عالی بود مخصوصن قیافه ی لیدی که الان تو آواتارِ منه لول :))

لایت نوول میخوایم چیکار؟ :d DMC5 توو راهه :d

ویرایش: البته یه انیمه ی دیگه بسازن شدید استقبال میشه ولی لایت نوول نمیخوایم :d

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
به کسایی که میگن نرو تو گیم پلی بازی ضعیفه توصیه میکنم با لباس شیطانی همه ی شخصیتایی که لباس شیطانی دارن برید ...................اون موقع میفهمید تو گیم پلی بازی چه هیولاییه و باهاش چه بلاهایی میشه سر باسهای بازی اورد و گیم پلیش چه فرقی با بقیه ی شخصیتا داره........................

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
بچه ها ی سوال دارم لطفا اگه بلدین جواب بدین....
یییییییییه دددننیییییییااااااااااا ازتون ممنون میشم دوستان...
خوب حالا سوال:من یه دسته xbox دارم همه بازیهامو هم با همون دسته رو کامپیوتر اجرا میکنم ولی امروز این DMC 3رو نسخه اسپیسیالش رو نصب کردم ولی کنترولر اصن توو بازی کار نمیکنه.هرکاریم کردم نتونستم راش بندازم...
توروخدا بگین چیکار کنم....لطفاااااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر