SNIPER ELITE<<<

سلام دوستان عزیز:
من این تایپیک رو زدم در مورد بازی Sniper Elite می خواستم نظر شما رو هم بدونم در مورد این بازی این به نظر من خیلی با حاله حالا نظر شما در مورد این بازی چیه .

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آقا بازي خيلي توپيه... من كه خوشم اومد مخصوصاَ اونجا كه تير رو بصورت اسلوموشن دنبال ميكنه تا به هدف بخوره ...

راستي من توي مرحله اول - ماموريت دوم گير كردم ... يه سرباز خودي افتاده و زخميه ، ولي وقتي مامور نگهبان اونو ميكشم و ميرم پيشش objective failed روي صفحه ظاهر ميشه... كسي نميتونه كمك كنه؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان :
دوست عزیز اقا کاکرو یوگا شما باید در این مرحله نیروی خودی که زخمی شده رو با کلید E بلند کنید و بعد میدان شهر در روبروی شما ست خارج ساختمان است منتقل کنید ویادتون باشه بیرون نیروهای دشمن زیاد هستن داخل اون ساختمان نیروهای شما قرارا دارند و نیروی زخمی رو انحا قرار می دهید مرحله جدید شما اغاز می شود

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
نوشته شده توسط ranger_naval_usa:
سلام دوستان :
دوست عزیز اقا کاکرو یوگا شما باید در این مرحله نیروی خودی که زخمی شده رو با کلید E بلند کنید و بعد میدان شهر در روبروی شما ست خارج ساختمان است منتقل کنید ویادتون باشه بیرون نیروهای دشمن زیاد هستن داخل اون ساختمان نیروهای شما قرارا دارند و نیروی زخمی رو انحا قرار می دهید مرحله جدید شما اغاز می شود

ولي من تا ميخوام داخل ساختموني كه زخميه افتاده برم ، يه دمو نشون ميده و مينويسه كه ماموريت شكست خورد...

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام :
دوست عزیز اقا کاکرو یوگا نمی دونم چیه ولی باید شما دوباره مرحله اغاز کنید ولی ماله من چنین چیزی رو نمی گفت که ماله شما رو گفته

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بچه ها سينگل پلير بازي رو ول كنيد وقتي مفتي ميتونيد رو سرورهاي اوريجينال بازي براحتي بازي كنيد...

poper

کاربر سایت
Dec 24, 2005
8
محیطش زیاد توپ نبود جو سازی نمیکرد! مثل کال آف نبود ولی واسه یه شرکتی که اسمش رو تا حالا نشنیده بودم خوب بود

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
تو بازي بايد تمام موارد مثل سرعت باد .جهت وزش باد .طول مسافت و.......... رو كاملا در نظر بگيري و كلا بازيه خوبيه مخصوصا رفتن دوربين با گلولش خيلي با حاله

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
من در این بازی به مرحله ای رسیدم که باید دو تا تانکر سوختو منفجر کنی ولی نمیدونم چی کار باید کرد اگر کسی این مرحله رو رفته یه راهنمایی بکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر