عظيم ترين تاريخچه در مورد تيكن به همراه نقد تمامي كاركترها

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
جدی ایراینیه ؟ منبع ؟ کم کم کاراکترهای ایرانی بازیا دارن زیاد میشن :eek:

نه آقا ایرانی کجا بود، اصلا هنوز مشخص نیست Zafina کجایی هست یعنی فعلا Origin یا Countryش Unknown هست، اما چون توی بازی در کناره یک معبد توی مصر هستش میگن مصری هستش، احتمال داره هندی و یا در کل عرب باشه اما ایرانی!!!

توی ویکی پدیا هم اشتباه پرچم ایران را گذاشته بودن، و این عکسی که دوستمون گذاشتن دیگه وجود خارجی نداره چون ویرایش شده. در کل ممنون. :cheesygri

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
نه آقا ایرانی کجا بود، اصلا هنوز مشخص نیست Zafina کجایی هست یعنی فعلا Origin یا Countryش Unknown هست، اما چون توی بازی در کناره یک معبد توی مصر هستش میگن مصری هستش، احتمال داره هندی و یا در کل عرب باشه اما ایرانی!!!

توی ویکی پدیا هم اشتباه پرچم ایران را گذاشته بودن، و این عکسی که دوستمون گذاشتن دیگه وجود خارجی نداره چون ویرایش شده. در کل ممنون. :cheesygri
راست ميگه اونو ويرايش كردن!!
شنيدم كه مي گن مصريه و اينكه مصري باشه احتمالش خيلي بالاست!
خواهش!

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
فناهای مخفی تیکن رو بزارم؟:biggrin1: چند سالتوی کینگ
آره بذار اون فناها رو!!
اگه بلدي اونهايي كه كينگ مي گيره و هي سالتو،بارنداز ، وارو ،نيم وارو، پشتك ،نيم پشتك و عرب مي زنه از اونا رو بذار!:d

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بعد از مقاله ای که توی یکی از شماره های مجله ی بازی رایانه بود هیچ مطلب مرجعی ندیدم.اما واقعا این تاریخچه خیلی کامل بود...خسته نباشید.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
بعد از مقاله ای که توی یکی از شماره های مجله ی بازی رایانه بود هیچ مطلب مرجعی ندیدم.اما واقعا این تاریخچه خیلی کامل بود...خسته نباشید.
از اين كامل ترشو در بخش پرميوم خواهيد خواند!!!البته در تابستان!
خيلي ممنونم.
خشته نباشی خیلی خوب بودش ممنون
خيلي ممنونم.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
پروفایل Lars

lars-246x300.png

نام:Lars Alexandersson

ملیت:سوئد

سبک مبارزه:ناشناخته

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ

Mishima Zaibatsu جنگی رو بر علیه جهان شروع کرد.وG Corporation مخالفت و دشمنی خود

را ادمه داد و نتیجه آن کشتاری به همراه داشت.در این بدبختی:biggrin1:!بخش بزرگی از ارتش ویژه

Zaibatsu ,به نام Tekken Force, از سازمان Zaibatsu پیروی نکردن!

Lars Alexandersson کودتایی را راه انداخت به نام d'état! و آمد نظم و فرماندهی گروه جوانی از

Tekken Force را بر عهده گرفت , در این زمان, او از نظر امادگی بدنی و ذهنی مشهور شد.

با این ارتش بزرگ, او اغلب به خاطر هدفش جنگید, که باعث شد از او فرماندهی محبوب در

بین مردم بسازد.

فقط خودش میداند که می تواند به وسیله پدرش, هیچاچی!!Mishima bloodline را تاسیس کند

حتی خود هیچاچی اطلاعی از این جریان ندارد!

پروفایل Alisa

ds.png

نام:Alisa Bosconovich

ملیت:روسیه

سبک مبارزه:منحصر به فرد
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ

در جنگل های عمیق روسیه از یک آزمایش وسیله ای در آزمایشگاهی به نام Bosconovich به

شدت نگهبانی می شد.این آزمایش برای مرکز فعالیت Mishima Zaibatsu ارزش بالایی داشت

زیرا باعث پیشرفت ابزار جنگ ارتش میشد.

پایین تر از آزماشگاه Bosconovich خانه ی Lab در محدوده ای مخفی قرار داشت که یک دختر

جوان در حالی که در خواب بود و در یک پوشش تمیز بود پیدا کرد.آن دختر Alisa Bosconovich

نام داشت . پس از اینکه lab مسئول او شد به Lab’s founder ملقب شد و وسیله مرموزش

در ترقی او اثر دارد.چیز دیگهای در مورد این دختر وجود ندارد...

دوستان پستو اینجا زدم چون بهتر بود

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
واقعا از شما تشکر می کنم ( نظرم درباره ی تیکن عوض شد ( منظورم اینه که فکر نمی کردم اینقدر داستانش پیچیده باشه ))

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اول از همه واقعا ممنون بابت این اطلاعات خفن کلی حال داد
راست ميگه اونو ويرايش كردن!!
شنيدم كه مي گن مصريه و اينكه مصري باشه احتمالش خيلي بالاست!
خواهش!
همون بهتر که ایرانی نیست اگه ایرانی بودیم بعضی از مسئولان عزیر به شدت مسئله رو گنده میکردن که اصلا خوب نیست ولی به شخصه اگه یه کارکتر مرد از ایران میگذاشت مرگ نداشت :biggrin1:

josef2600

کاربر سایت
Oct 23, 2008
31
نام
به تو چه
تا چندی پست پیش رو خیلی حال کردم . ولی بعد که دوست عزیز گفتن بقیش و کاملترش رو میزارن تو پریمیوم حالم به هم خورد .
البته جسارت تلقی نشه . ولی این سیستم پول سفتی بعضی هم حدی داره . در کل سایت بازی سنتر یکی از معروفترین سایت های بازی دخلی هستش ولی به نظرم یکم مسئله رو زیادی شخصی میکنن . اینکه هرجا میرم میگه باید پریمیوم باشی یا بقیه اعضا مطالب مخصوص پریمیوم میزارن یکم زیادی زشته . گرچه فعالیت مسئولین و مدیران اصلی سایت رو تحسین میکنم . عملکردشون در اغلب مسائل خیلی سریع و خوب هستش .
اما منم اولین بازی که با ps1 کردم همین تیکن بود . تو شماره 2 خیلی حالیم نمیشد . اما تو 3 بازیکن اصلیم جولیا بود . با 4 خیلی بازم حال نکردم . تو 5 anna رو به عنوان بازیکن منتخبم برگزیدم ! مشکلش اینه که کسی نیست باهش بازی کنی ! چون هرکی میاد همچین میخوره که قهر میکنه میره پیش ننه باباش ! آخرش هم آدم خودش میمونه و کنسول !!!!
خیلی مطالبتون جالب و عالی بود . با تشکر و پوزش اگه یکم زیادی جسارت کردم . راستی یادم رفت بگم ! من یکی از قهرمان های گمنام تیکن تو ایرانم . حدود 6 ساله کسی نتونسته منو بزنه :eek: تو خراسان که هیچ به تهران و ساری و رشت هم کسی حریفم نشد . البته 4 نفر تو ایران هستن که نزدمشون چون هیچوقت ندیدمشون . البته یه 2 سالی میشه که تقریبا بازی نکردم تا همین 2 ماه پیش که psp گرفتم . umd تیکن رو هم خریدم که تکمیل باشه ! خوشحال میشم کسی پیدا بشه بتونه شاخم رو لمس کنه !:biggrin1: میزنیم تا 3 صفر ! میگم هیشکی نگفته رقیب اصلیش کدوم کاراکتره ؟ ینی از کدوم کاراکتر متنفره یا عاشق کدوم کاراکتره ؟
من که از anna همونطور که گفتم خوشم میاد . از law یا همون بروس لی به شدت متنفرم !!!!!!!!!!!!!!!!!! :sick::sick::sick: اینقدر ازش بدم میاد که دارم میترکم . چون سرسخت ترین رقیبم اون بوده . بعدش پائول . دیگه بقیشون کشکن ! البته از کینگ هم بدم میاد . به نظرم کاراکتر چرندیه ! نظر شما چیه ؟ اگه کسی ... داشت پایه مسابقش هستم . هرچند که شرطی نمیزنم و هرگز هم نزدم و نمیزنم . چون معتقدم یا میخوای بازی و کل کل کنی یا فکرت منحرفه !

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
تا چندی پست پیش رو خیلی حال کردم . ولی بعد که دوست عزیز گفتن بقیش و کاملترش رو میزارن تو پریمیوم حالم به هم خورد .
سلام
ديگه بقيه نداره كه دوست عزيز، اين يك تاريخچه كامل و جامع هست!
شما دقت نكردين گفتم از اين كاملتر يكي ديگه در نظر دارم كه اون مربوط به تاريخچه مورتال كمبت مي شد كه طي فعل و انفعالاتي اين امر رخ نداد.
در مورد قضيه مطالب مربوط به پرميوم هم بحث زيادي شده و افرادي كه از اين قضيه ناراضي بودن قانع شدند.

در مورد كاركتر لاو هم اينطوري حرف نزنين كه كاركتر محبوب منه!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر