آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام
دستگامو افقی بزارم یا عمودی...؟؟؟؟
80 گیگ هست تازه گرفتم نمیخوام چیزیش بشه....:blushing:
زیاد مهم نیست :love::biggrin1: فقط زیاد بازی نکن :laughing: من که افقی گذاشتم خیا لی هم نیست فقط خاک نره تو دستگات که کارش تمومه :blushing::laughing:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
چجوری باید جارو برقی بکشم...؟؟؟:-"
جارو رو نزدیکه محل خروجی و ورودی هوا(جلو ی همون قسمته توری مانند)میگیری و تمیز میکنی فقط سعی کن که دهانه جارو برقی رو کاملا نچسبونی یه کم با فاصله تمیز کن بهتره.

cheguevara..

کاربر سایت
Feb 7, 2010
55
نام
محمد رضا
جارو رو نزدیکه محل خروجی و ورودی هوا(جلو ی همون قسمته توری مانند)میگیری و تمیز میکنی فقط سعی کن که دهانه جارو برقی رو کاملا نچسبونی یه کم با فاصله تمیز کن بهتره.
خیلی ممنون از راهنمایتون...:love:

hatefps3

کاربر سایت
Dec 5, 2007
12
نام
hatef
salam
یه چیز خیلی بدردبخور برای همه در مورد استفاده از سشوار برای رفع 100 درصدی مشکل yellow light of death
من با یک سشوار johnson معمولی این کار رو با موفقیت کامل انجام دادم
سه بار اول ما همه مراحل باز و بسته کردن و چسبوندن خمیر سلیکون رو بصورت کاملا حرفه ای انجام میدادیم ولی با این اشتباه که سشوار رو با دمای پایین اونم مدت زمان کم 15 ثانیه ای همون طور که دوستمون تو ترجمش نوشته بود میگرفتیم.این طور شد که سه بار اول شکست خوردیم.اینم بگم که تمامی مراحل به غیر از مدت زمان سشوار گرفتن طبق متن تعمیر همگی درست هستند.
مرحله اصل کاری :
همین مدل سشواری رو که گفتم (فکر کنم تو همه خونه ها پیدا بشه) بزارین رو درجه آخر آخرش که خوب داغ کنه (رو سشوار ما دو تا درجه 900 و 1800 هستش که هر دو تاشو رو درجه آخرش گذاشتیم) بعد با فاصله 2 سانتی اول 3 دقیقه رو کل سطح جلویی مادربورد بگیرین بعد 3 یا 2 دقیقه پشتش بعد دوباره برش گردونید( از این مرحله به بعد مادربورد رو اصلا تکونش ندید بزارین روی یه سطح صاف بمونه) و رو سطحی که cpu و gpu روش هستند (همون سطح جلویی " رفقا این توضیحات اضافی واسه اونه که اشتباه نکنید" )بمدت 5 دقیقه رو کل بورد سشوار بگیرین بعدش 20 ثانیه روی cpu و ( بدون مکث اصلا نترسید هیچ طوریش نمیشه ) 20 ثانیه روی GPU (واسه گرم کردن اولیه ) بعد( بازم میگم بدون مکث ) دوباره 1 دقیقه با فاصله 2 سانتی بنوبت رو cpu و gpu (برای هر کدوم 1 دقیقه ) سشوار بگیرین در آخر هم با درجه پایین سشوار رو کل بورد بگیرین تا آروم آروم خنک بشه (1 دقیقه کافیه )بعد بزارین 15 دقیقه همونطور بی حرکت بمونه و بقیه کارا رو خودتون دیگه انجام بدین .
من خودم با یک دستمال کاغذی پشت هواکش سشوار رو گرفته بودم تا بیشتر داغ کنه

من خودم 3 بار نتونستم چون سشوار خیلی کم میگرفتم .الان دارم god of war 3 رو بازی میکنم.
حالشو ببرین با تشکر از همه مخصوصا m33ft
راستی فیلم تعمیر yellow light که از youtube برداشتم خیلی بدرد خورد
PS3 YLOD Fix Part 2 of 2.flv
سشوار گرفتن رو اصلا فراموش نکنید;););)

• Like
Reactions: ™Meysam

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من ps3 تعمير ميكنم .اگر خدايي نكرده كسي اين مشكل واسش پيش آمد .من در خدمتم .اهواز زيتون كارمندي

عزيز جان.دستگاه ps3 را ترجيها" افقي بذاريد.
مشه بپرسم برای چی
البته من توی کلوب هم دستگاها را افقی میزارم و ولی بعدش که میام خانه دستگاه را عمودی میزارم دلیلش را زیاد مطمعن نیستم میشه یک دلیله قانع کننده برام بیار ممنون

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
فرقی نداره !
چه عمودی چه افقی !!!
ولی به نظرم عمودی بهتره چون تو حالت افقی برد زیر قرار میگیره و باد از زیرش نمیتونه خوب حرکت کنه ، و قسمت ورودی باد بیشتر به زمین نزدیک میشه و بیشتر میتونه گرد و خاک ببره توش !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
منم 3سال دستگاهم عمودي بود و در نهايت ylod داد پس زياد به اين چيزا حساس نشيد...خاك هم چندان اهميتي نداره چون براي من خاكي توش نبود بعد از باز كردنش...و در نهايت درستش كردم.....بخواد خراب شه ميشه....بجاي وسواس به خرج دادن بازي كنيد و حالشو ببريد:love:...خرابم شد فداي سرتون يا درستش ميكنيد يا يكي ديگه مي خريد

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام بچه ها خوبین؟
مال من هم همین امشب البته الان که 3 و نیم شبه ولی 11 و اینا YLOD داد.از 11 تا حالا پیر دادم بهش که حتی اگه شده 5 دقیقه احیااش کنم و سیوهام رو کپی کنم.برم ببینم چیکار میکنم.
مدلش هم 60 گیگ NTSC J بود.خدا بیامرزش کنسول خوبی بود عین خر هم کار کرد برام میذارمش توی دکور خونه ام !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام بچه ها خوبین؟
مال من هم همین امشب البته الان که 3 و نیم شبه ولی 11 و اینا YLOD داد.از 11 تا حالا پیر دادم بهش که حتی اگه شده 5 دقیقه احیااش کنم و سیوهام رو کپی کنم.برم ببینم چیکار میکنم.
مدلش هم 60 گیگ NTSC J بود.خدا بیامرزش کنسول خوبی بود عین خر هم کار کرد برام میذارمش توی دکور خونه ام !

اگه تنبلي نكني مي توني دستگاه رو خودت تمير كني....اگرم برات مهم نيست و هوس اسليم دستگاه جديد كردي كه هيچي بذار توي دكور خونه...;)

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اگه تنبلي نكني مي توني دستگاه رو خودت تمير كني....اگرم برات مهم نيست و هوس اسليم دستگاه جديد كردي كه هيچي بذار توي دكور خونه...;)

رفیق قبلا هم یه YLOD داشتم ! اونم 60 گیگ J بود با بهترین سشوار صنعتی و یکی از بهترین خمیر سیلیکون ها تعمیرش کردم Zerotherm ZT-100 ولی آخرش بعد از 2 ماه دوباره خراب شد دوباره درستش کردم بعدش سر 1 هفته و دیگه شد روز به روز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر