آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
عکسها دیده نمیشن میشه عمسهاشون بزارین حیاتیه ماله من اینطوری شده می جواهم درست کنم
من به جای تو باشم یکی می خرم من که دستگاتم ایجوری شد یکی خریدم این دیگه نمی شه دستگاهی برای تو ساسان جان اگه هم خاستی درست کنی خیلی حواست باشه:blushing:

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

عرض کنم که یکی از دوستان ی مطلبی رو به من گفت که بی ارتباط با قضیه گرد خاک و ps3 نیست.من خودم این روش رو انجام دادم منتها از امن بودنش مطلع نیستم به عبارتی نمیدونم برای کنسول ضرر داره یا خیر.البته شاید دوستان این شیوه رو بدونن.من برای اون دسته از دوستانی میگم که از این شیوه به اطلاع هستن:
به این صورت که هنگامی که دستگاه از پاور پشت خاموش هست دستمون رو روی اجکت جلوی دستگاه نگه میداریم و دستگاه رو از دکمه پاور پشت روشن میکنیم.فن های ps3 به مدت 10 ثانیه با تمام قدرت کار میکنه(ps3 صدای هواپیما میده) و بعد دستگاه standby میشه و چراغ قرمز شروع به چشمک زدن میکنه (من که خودم دستگاه رو از پاور پشت خاموش کردم دوباره روشن کردم)
ظاهرا این شیوه برای خارج کردن گرد خاک های لونه کرده تو ps3 هستش(اتفاقا من که اینکارو کردم یکی از boss های gow:c که تو دستگاه مخفی شده بود پرت شد بیرون که در یک عمل شجاعانه با دمپایی کشتمش)
جایی که دوستم مطالب رو خوانده بود قید شده بود که این کار رو با فواصل زیاد از هم انجام بدین(3ماه یکبار)
باز هم تاکید میکنم از مفید بودن یا مضر بودن این کار برای دستگاه بی اطلاع هستم پس مسئولیت اتفاقات نا گوار با خودتون هست

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عرض کنم که یکی از دوستان ی مطلبی رو به من گفت که بی ارتباط با قضیه گرد خاک و ps3 نیست.من خودم این روش رو انجام دادم منتها از امن بودنش مطلع نیستم به عبارتی نمیدونم برای کنسول ضرر داره یا خیر.البته شاید دوستان این شیوه رو بدونن.من برای اون دسته از دوستانی میگم که از این شیوه به اطلاع هستن:
به این صورت که هنگامی که دستگاه از پاور پشت خاموش هست دستمون رو روی اجکت جلوی دستگاه نگه میداریم و دستگاه رو از دکمه پاور پشت روشن میکنیم.فن های ps3 به مدت 10 ثانیه با تمام قدرت کار میکنه(ps3 صدای هواپیما میده) و بعد دستگاه standby میشه و چراغ قرمز شروع به چشمک زدن میکنه (من که خودم دستگاه رو از پاور پشت خاموش کردم دوباره روشن کردم)
ظاهرا این شیوه برای خارج کردن گرد خاک های لونه کرده تو ps3 هستش(اتفاقا من که اینکارو کردم یکی از boss های gow:c که تو دستگاه مخفی شده بود پرت شد بیرون که در یک عمل شجاعانه با دمپایی کشتمش)
جایی که دوستم مطالب رو خوانده بود قید شده بود که این کار رو با فواصل زیاد از هم انجام بدین(3ماه یکبار)
باز هم تاکید میکنم از مفید بودن یا مضر بودن این کار برای دستگاه بی اطلاع هستم پس مسئولیت اتفاقات نا گوار با خودتون هست
شما خودتان امتحان کرده اید یا نه خبرش بدید که ما هم امتحان کنید :-"
اگر واقعا عملی بشه که خیلی خوبه :biggrin1::love:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این برای بار صد هزارم . این روش اصلا پیشنهاد نمیشه و تکرار یا حتی انجام اون به دستگاه آسیب میزنه .
حالا دیگه میل خودتونه ، انجام بدید یا ندید .

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
این برای بار صد هزارم . این روش اصلا پیشنهاد نمیشه و تکرار یا حتی انجام اون به دستگاه آسیب میزنه .
حالا دیگه میل خودتونه ، انجام بدید یا ندید .

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
شما خودتان امتحان کرده اید یا نه خبرش بدید که ما هم امتحان کنید :-"
اگر واقعا عملی بشه که خیلی خوبه :biggrin1::love:
والا من که خودم 2بار امتحان کردم با چشمام هم که غیر مسلح بود ندیدم که گرد و خاکی چیزی ازش خارج بشه حالا بازم میگم نمیدونم که برای دستگاه ضرر داره یا نه پس توصیه نمیشه که انجام بدی.
اینجور که دوستم گفت ظاهرا این روش فقط تو ps3 های 40 و 60 کار میکنه

ضمن اینکه من این نود و نه هزارو نهصدو نود و نه باری که این دوستمون گفتن این کارو انجام ندید رو ندیدم و الا اصلا افاضه فضل نمی کردم که ایشون مجبور بشن برای بار صد هزارم بگن

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
والا من که خودم 2بار امتحان کردم با چشمام هم که غیر مسلح بود ندیدم که گرد و خاکی چیزی ازش خارج بشه حالا بازم میگم نمیدونم که برای دستگاه ضرر داره یا نه پس توصیه نمیشه که انجام بدی.
اینجور که دوستم گفت ظاهرا این روش فقط تو ps3 های 40 و 60 کار میکنه

ضمن اینکه من این نود و نه هزارو نهصدو نود و نه باری که این دوستمون گفتن این کارو انجام ندید رو ندیدم و الا اصلا افاضه فضل نمی کردم که ایشون مجبور بشن برای بار صد هزارم بگن
خب ماله من از اون قدیمی ها هست
من که این کار را نمی کنم چون فایده نداره تا حالا خدا را شکر اتفاقی برایش نیافتاده تا اینده ببینم چی میشه :confused:
ممنون بابته اطلاع رسانی :smile:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
این روش روی ps3 های سری 60 عمل نمیکنه من امتحان کردم نشد تا جایی که میدونم روی سری 40 کار میکنه
بعضی ها میگن این روش باعث خرابی دستگاه میشه ولی یکی از دوستام که تو خارج هست از نمایندگی پرسیده بوده این کارو پیشنهاد دادن البته به صورت محدود! در ضمن به نظر من اگه این روش خوب نبود قابلیتشو توی دستگاه نمیذاشتن حالا بازم با خودتون هست که یه جورایی ریسکشو قبول کنید
درمورد اینکه با این روش خاکی از دستگاه میاد بیرون یا نه برمیگرده به روش نگهداریتون و محل زندگیتون که هواش چه جوری باشه چون یکی از فامیلامون که توی کرمان هست این کار رو کرد و به چشم دیدم که چه خاکی از دستگاه اومد بیرون

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام..
منم چند دقیقه پیش کنسولم در حین بازی GOW colection چراغ زرد داد و خاموش شد:(...میشه عکس های پست اول دوباره اپلود بشه....میخوام این روش رو امتحان کنم تا چند روز دیگه...
این اتفاق هیچ ربطی به مراقبت از کنسول نداره...من الان 3 سال این دستگاه و دارم...و ازش خیلی مراقبت کردم...هر کی ببینه فکر میکنه دیروز خریدمش اینقدر تمیزه...ولی سر یه بازی خیلی سبک..مثل GoW1 ...در حین دیدن دموی بازی ناگهان..این اتفاق افتاد...هوای اتاق سرد;)...حتی بدنه دستگاه هم دست زدم سرد بود...من این دستگام و خیلی دوست دارم...از اون سری 80 GB قدیمی که هم رم ریدر داشت هم.. 4 پورت USB ...و هم چاپ هک شده نقره ای براق PLAYSTATION روی بدنه...نمی خوام از دست بدمش...
ارش جان به دادم برس...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر