آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

nemesis2007

کاربر سایت
Jul 24, 2007
18
هر هفته نه
2 یا 3 هفته یه بار
دیگه درشو باز گذاشتم تا خراب میشه یه سشوار می گیرم و .... :D
احتمالا یه قطعش مشکل داره دیگه
یکی دو سال دیگه که این ایرانیا یه ذره سررشته پیدا کردن میدم درستش کنن

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام.
آرزو میکنم این چراغ زرد نصیب گرگ بیابون هم نشه :biggrin1: اشک مارو در آورد اونم حالا که میخواد MW2 , GOW 3 بیاد ! :(( به هر حال این شتریه که در خونه ی 1% از گیمرها میخوابه :biggrin1: به هرحال اگر دستگاهم به کلی فرت بشه , یه مدل Slim میخرم :biggrin1: البته پول هم که ندارم
یکی نیست قرض بده ؟؟ :confused::biggrin1:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
آرش جان گفتی حرارت بدون فشار هوا ؟ مگه میشه ؟ خوب اونطوری که باید دستگاه رو بزاریم کنار بخاری برقی !؟ حالا قیمت این سشوار صنعتی چنده ؟ :biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش جان گفتی حرارت بدون فشار هوا ؟ مگه میشه ؟ خوب اونطوری که باید دستگاه رو بزاریم کنار بخاری برقی !؟ حالا قیمت این سشوار صنعتی چنده ؟ :biggrin1:
آره ، ببین سشوارهای صنعتی یه فن دارند که میشه کم و زیاد کرد ، یه درجه حرارت دارند . اون فن باید روی کمترین حالت باشه .
نمیخواد بخری ، یه دونه از یه جایی ، از یه مغازه ای یه شب قرض گیر .

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
آره ، ببین سشوارهای صنعتی یه فن دارند که میشه کم و زیاد کرد ، یه درجه حرارت دارند . اون فن باید روی کمترین حالت باشه .
نمیخواد بخری ، یه دونه از یه جایی ، از یه مغازه ای یه شب قرض گیر .
آخه من از کجا یه نفرو که قرض میده گیر بیارم ؟ درکل هیچکی قرض نمیده :(( حالا قیمتش حدودا چقدره ؟

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
amri جان چی شد یه حرکتی کردی یا هنوز داری میگی چیکار کنم.....سری باش....mw2 اومدا.....;):smile:
سلام علی جان.
من بالاخره امروز یه جارو گیر آوردم که اصلا تخصصش اینه که اینجور دستگاه هارو تعمیر کنه !
انشاءالله تا شنبه,یکشنبه درست میشه !
راستی دموی mw2 اومده یا خودش ؟ :biggrin1:Dگه نمیتونم تحمل کنم خدااااااااااااااا.... :((:((:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام علی جان.
من بالاخره امروز یه جارو گیر آوردم که اصلا تخصصش اینه که اینجور دستگاه هارو تعمیر کنه !
انشاءالله تا شنبه,یکشنبه درست میشه !
راستی دموی mw2 اومده یا خودش ؟ :biggrin1:Dگه نمیتونم تحمل کنم خدااااااااااااااا.... :((:((:biggrin1:
پس با PS3 ایت خداحافظی کن چون اونا نمیتونن درستش کنن .
من میگم دادم تعمیرگاه مرکزی سونی توی ایران ، خیابون جمهوری دو هفته پیشش بود نتونست درست کنه .
خودت درستش کن اگر نظر من برات مهمه ، اگرم نه که هیچی .

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
پس با PS3 ایت خداحافظی کن چون اونا نمیتونن درستش کنن .
من میگم دادم تعمیرگاه مرکزی سونی توی ایران ، خیابون جمهوری دو هفته پیشش بود نتونست درست کنه .
خودت درستش کن اگر نظر من برات مهمه ، اگرم نه که هیچی .
من امروز میرم باهاشون صحبت میکنم ! بهشون میگم اگه خراب کنید دستگاهو باید یدونه صفرشو بهم بدید :biggrin1: اگر نمیتونید درستش کنید خودم درستش میکنم !!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من امروز میرم باهاشون صحبت میکنم ! بهشون میگم اگه خراب کنید دستگاهو باید یدونه صفرشو بهم بدید :biggrin1: اگر نمیتونید درستش کنید خودم درستش میکنم !!
هیچ سودی به من نمیرسه که دستگاهت درست بشه ، خراب هم بشه ضضری نمیرسه . دارم تجربه خودم رو میگم . قطعا اونها این روش رو بلد نیستند .
اگر خودت میتونی یکی فیلمبرداری کرده گذاشته توی Youtube . از باز کردن تا Heat دادن و بستنش .
از روی اون راحت میتونی درستش کنی .
اولا که از راهنماییت خیلی ممنون آرش جان
ثانیا اون لینک رو میتونی بدی من هم ببینم ؟
خواهش میکنم .
بزار بگردم ، میدم بهت .

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
هیچ سودی به من نمیرسه که دستگاهت درست بشه ، خراب هم بشه ضضری نمیرسه . دارم تجربه خودم رو میگم . قطعا اونها این روش رو بلد نیستند .
اگر خودت میتونی یکی فیلمبرداری کرده گذاشته توی Youtube . از باز کردن تا Heat دادن و بستنش .
از روی اون راحت میتونی درستش کنی .
اولا که از راهنماییت خیلی ممنون آرش جان
ثانیا اون لینک رو میتونی بدی من هم ببینم ؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام غمت رو نبینم قناری:cheesygri
کاری نداره خودت درستش کن من که خراب شد اون موقع در جا درستش کردم منو ارش جز اولین کسانی بودیم توی ایران چراغ زرد می دیدیم :blushing:
نترس درستش کن من الان دو تا دارم اصلا خراب هم نمی شه بکوب روشنه ولی یکی بخری بهتره ذخیره داشته باشی درد می خوره موفق باشی

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
PS3م سر زا رفت :laughing: :(( :((
البته چراغ زرد نمیده نمیدونم تا روشنش میکنم دو دقیقه بعد هنگ میکنه نمیدونم مشکل چیه :((
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم مربوط بشه به نوسانات برق , شاید هم از آپدیت باشه.البته اگر تازه اپدیت کرده باشی !یا مثلا اپدیت ناقص هستش ! :laughing:ولی بهتره از آقا ارش بپرسی! ایشون استادن در این ضمینه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر