آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

hot shooter

کاربر سایت
May 2, 2011
16
سلام دوستان من یه اسلیم 320 دارم یه مدت روشن مونده بود بعد یه هو تصویرش خراب شد گذاشتم صبح که روشنش کردم تصویرش درست شد ولی موقع روشن شدن چراغش ۲۵ بار چشمک زرد میزنه وتنها مشکلی که داره اینه که گرافیک بازیها موقع اجرا اومده پایین فریمور هم ریباگ 4.53 هست لطفا کمک کنید

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان من یه اسلیم 320 دارم یه مدت روشن مونده بود بعد یه هو تصویرش خراب شد گذاشتم صبح که روشنش کردم تصویرش درست شد ولی موقع روشن شدن چراغش ۲۵ بار چشمک زرد میزنه وتنها مشکلی که داره اینه که گرافیک بازیها موقع اجرا اومده پایین فریمور هم ریباگ 4.53 هست لطفا کمک کنید

خوب باید ببینم که این چراغ زرد برای چی هست .... یعنی شما برنامه خاصی رو روش نصب کردین ..... وب من یا ایرس منیجر ....؟؟؟
قبلش چه فرموری داشتین ....... چندتا بازی رو تست کردین .....؟

hot shooter

کاربر سایت
May 2, 2011
16
قبلش روی ریباگ ۴/۴۶ بود، روی لاست آف آس- گاد آف وار۳ و ایلین ایزولوشن افتضاحه- ولی رو fifa15 به نظر نمیاد مشکلی داشته باشه ، به نظر شما اگه حبیب ۴/۶۵ نصب کنم ممکنه درست شه؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
قبلش روی ریباگ ۴/۴۶ بود، روی لاست آف آس- گاد آف وار۳ و ایلین ایزولوشن افتضاحه- ولی رو fifa15 به نظر نمیاد مشکلی داشته باشه ، به نظر شما اگه حبیب ۴/۶۵ نصب کنم ممکنه درست شه؟

الان شما یکیار دانگرد کنید و برگردید به 3.55 . از اونجا برید روجرو 4.55 ببینید درست میشه یا نه تا به شما بگم از چه چیزی هستش ... اما به احتمال زیاد از خود ریباگ هستش چون برنامه ی کنترل فن دارن اگر اشتباه نکنم ...

hot shooter

کاربر سایت
May 2, 2011
16
ممنون دوست عزیر ، آره درسته کنترل فن داره مشکلش هم از همینجا شروع شد! الان تنظیمش کردم رو ۶۵ درجه ولی چه فایده شده نوش دارو بعداز مرگ سهراب! امیدوارم اینجور که شما میگید درست شه، تاحالا دانگرید نکردم دستگاه هم کارخونه‌ای ۳/۵۰ هست باید سعی کنم ببینم چی میشه

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون دوست عزیر ، آره درسته کنترل فن داره مشکلش هم از همینجا شروع شد! الان تنظیمش کردم رو ۶۵ درجه ولی چه فایده شده نوش دارو بعداز مرگ سهراب! امیدوارم اینجور که شما میگید درست شه، تاحالا دانگرید نکردم دستگاه هم کارخونه‌ای ۳/۵۰ هست باید سعی کنم ببینم چی میشه

به نظرم هیچ مشکلی نداره بزارید باشه .... اگر نه هم دانگرد کنید .....
مشکلی داشتی بگو ...

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
سلام دوستان، من یه PS3 Fat دارم که چند سالی بود تمیز نشده بود !! دیشب بازش کردم هرچی داشت ریختم بیرون حتی تا سی پی یو کارت گرافیک !! همشو تمیز کردم . قبل از این کار وقتی توی برنامه Iris میرفتم یخورده با ایریس کار می کردم یه نوشته ای میومد مبنی بر اینکه دمای سی پی یوت زیاده بعد از 10 ثانیه دستگاهت خود به خود خاموش میشه و خاموش میشد، الان که تمیزش کردم و از سشوار خونگی و خمیر سیلیکون HongFa 7099 استفاده کردم و بعد دستگاهو بستم ولی الان باز میرم تو برنامه Iris یکم که کار می کنم یه بازی میخوام کپی کنم همون متن میاد و کنسول خاموش میشه. ورژن دستگاهمم 4.46 ریباگ هست. ورژن مولتی من 4.55 و ورژن Iris 3.3 هست.
2- آیا ورژن مولتی من رو به 4.66.06 ارتقا بدم مشکلم تو بازی های جدید مثل call of duty که بعد از ورود به بازی صفحه سیاه میشه و دستگاه هنگ می کنه حل میشه ؟ و cex و rex چی هست ؟ از کجا بفهمم که کدوم یکیشه. ممنون از پاسخگوییتون.

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام
من آپدیت بایوشاک 2 رو نصب کردم و وفتم تو آنلاینش یکهو دستگاه خاموش شد و چراق قرمز چمک میزنه و وقتی میزنی روشن شه 1 ثانیه هم نور زرد میده
میشه درستش کرد ؟
خمیر سیلیکون چیه ؟

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
سلام دوستان، من یه PS3 Fat دارم که چند سالی بود تمیز نشده بود !! دیشب بازش کردم هرچی داشت ریختم بیرون حتی تا سی پی یو کارت گرافیک !! همشو تمیز کردم . قبل از این کار وقتی توی برنامه Iris میرفتم یخورده با ایریس کار می کردم یه نوشته ای میومد مبنی بر اینکه دمای سی پی یوت زیاده بعد از 10 ثانیه دستگاهت خود به خود خاموش میشه و خاموش میشد، الان که تمیزش کردم و از سشوار خونگی و خمیر سیلیکون HongFa 7099 استفاده کردم و بعد دستگاهو بستم ولی الان باز میرم تو برنامه Iris یکم که کار می کنم یه بازی میخوام کپی کنم همون متن میاد و کنسول خاموش میشه. ورژن دستگاهمم 4.46 ریباگ هست. ورژن مولتی من 4.55 و ورژن Iris 3.3 هست.
2- آیا ورژن مولتی من رو به 4.66.06 ارتقا بدم مشکلم تو بازی های جدید مثل call of duty که بعد از ورود به بازی صفحه سیاه میشه و دستگاه هنگ می کنه حل میشه ؟ و cex و rex چی هست ؟ از کجا بفهمم که کدوم یکیشه. ممنون از پاسخگوییتون.

پايه هاي دير Gpu يا cpu شما به دليل حرارت زياد ترك خورده اگه همين طوري ازش استفاده كنيد سه چراغ ميشه
راه حل اين مشكل: من دستگاه هاي فت زيادي رو اينطوري دست كردم ،ابتدا دستگاه رو باز ميكني ماردبورد رو خارج ميكني تمام خمير سيليكون روي هد سينگ و cpu gpu رو با پارچه عاقشته به تينر فوري تميز ميكني
با هيتر دماي ٤٥٠ رو هر كدوم به صورت گردشي ٢٠ ثانيه ميگيري حواست باشه دس به برد نخوره يا تكون نخورهتو اين هنگام بزار بمونه تا خنك بشه
جاي صاف قرار داده بشه تا كاملاخنك نشده به هيچ وج دس بهش نخوره
بعد خمير سيليكون مرغوب به اندازه يه بند انگشت رو هر كدوم ميريزي تمام
از اين به بعد هم كنسول رو جاي مناسب ميزاري در مورد بازي هم با ارتقا cfw مشكل حله

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
سلام
من آپدیت بایوشاک 2 رو نصب کردم و وفتم تو آنلاینش یکهو دستگاه خاموش شد و چراق قرمز چمک میزنه و وقتی میزنی روشن شه 1 ثانیه هم نور زرد میده
میشه درستش کرد ؟
خمیر سیلیکون چیه ؟

اگه قبلا دور فن زياد ميشده دستگاه شمابه دليل دماي بالا سه چراغ شده
درست شدني هستش
راه اساسي تعمير و reboul با Bga كه كم گير مياد
راه اجمالي رو هم بالا گفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر