آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
کسی نیست اسم یه خمیر سیلیکنه عالی واس ps3 بگه؟
یه چیز دیگه اینکه این الکله ایزوپروفیلو نداشتن داروخونها بجاش یکی بود گفت الکل زرده!اینو میشه بجاش استفاده کرد؟

محسن جان شما میتونی از خمیر های DEEPCOOL Z9 و Z5 استفاده کنی که خودم از Z5 دارم استفاده می کنم.
اگه خمیر های بهتر از این می خوای می تونی از NOCTUA NT-H1 و Tuniq TX-4 استفاده کنی که هم قیمتشون بالاتره هم یکم کم پیدا می شن
بجای الکل هم می تونی از تینر استفاده کنی.

- - -ویرایش - - -

شانس ما مال ماهم چراغ مرگ داد.حالا اگه بجای سشوار صنعتی یه سشوار معمولی که حرارتم داشته باشه نمیشه؟خمیر سیلیکنم فرقی نمیکنن باهم؟مثلا اینا که هزار تومنن سوزنین بدرد نمیخورن؟یا اگه خمیر سیلیکنی میشناسین بگین با قیمت ممنون میشم.انقدی که واس این ps3 خرج کردم اندازه قیمت ps4 میشد دیگه گفتم با حداقل امکانات درست بشه بهتره باز 1هفته دیگهم همین اشو همین کاسس
شرمنده محسن جان دارم دیر جواب می دم چون پستت رو تازه دیدم!
والا حرارت این دوتا سشوار زمین تا اسمون فرق داره که برای تست همین کار من یه سشوار معمولی رو خراب کردم اما جواب نگرفتم.
اگر هم تونستی یه سشوار صنعتی جور کن و دم دست داشته باش.
درباره ی خمیر ها هم که راهنماییت کردم.

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
سلام خسته نباشید
بچه ها من کنسولم yold شد:( بعد طبق فیلمهایی که در یوتیوب بود کنسول رو باز کردیم و به cpu و gpu الکل مالیدیم و اون خمیر قبلی رو پاک کردیم و خمیر سیلیکون به مقدار لازم مالیدیم.کنسول رو با دقت بستیم ولی هنوز چراغش زرده.البته بگم ما سشوار صنعتی نداشتیم از سشوار خونگی استفاده کردیم .حرارت به 350 درجه نمیرسید ولی ما بیشتر گرفتیم.
خب الان هنوز چراغش زرده.حالا داداشم میگه شاید قطعه داره که باید عوض شه کسی خبر داره؟

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
من يه فت ٤٠ گيگ دارم
سال ٢٠٠٧ هست
هميشه هر هفته دستگاه رو با جارو برقي تمام منافذش رو گرد گيري كردم و دستمال و تمييز كاري و اينا كه خاك توش نره
و هميشه سعي كردم دماي محيط خنك باشه و بيشتر از ٢ ساعت پشت سر هم،هم بازي نكردم
و دستگاهم از اولش اورجينال بوده و كپي نكردمش و پلمپ هست
تا حالام برام چراغ زرد و قرمز و اينا پيش نيومده شكر خدا
اما الان با خوندن اين مطالب،نگران شدم كه بايد سرويس بدم!؟ و پيشگيري كنم از اين موضوع چراغ زرد؟!
و اگر اره،بهترين جايي رو كه ميشناسيد رو ميشه معرفي كنين؟البته حضوري جلوم سرويس كنه؟
ممنونم از راهنماييتون

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
سلام دوستان
من يه فت ٤٠ گيگ دارم
سال ٢٠٠٧ هست
هميشه هر هفته دستگاه رو با جارو برقي تمام منافذش رو گرد گيري كردم و دستمال و تمييز كاري و اينا كه خاك توش نره
و هميشه سعي كردم دماي محيط خنك باشه و بيشتر از ٢ ساعت پشت سر هم،هم بازي نكردم
و دستگاهم از اولش اورجينال بوده و كپي نكردمش و پلمپ هست
تا حالام برام چراغ زرد و قرمز و اينا پيش نيومده شكر خدا
اما الان با خوندن اين مطالب،نگران شدم كه بايد سرويس بدم!؟ و پيشگيري كنم از اين موضوع چراغ زرد؟!
و اگر اره،بهترين جايي رو كه ميشناسيد رو ميشه معرفي كنين؟البته حضوري جلوم سرويس كنه؟
ممنونم از راهنماييتون

جلو روت که سرویس نمیکنن مبادا یاد بگیری ! اگه در حد تمیز کردنه برو فیلماش تو یوتیوب هست باز کن قشنگ تمیز کن ولی اگه میخوای دست به سی پی یوش بزنی بده به طرف

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
جلو روت که سرویس نمیکنن مبادا یاد بگیری ! اگه در حد تمیز کردنه برو فیلماش تو یوتیوب هست باز کن قشنگ تمیز کن ولی اگه میخوای دست به سی پی یوش بزنی بده به طرف
دمت گرم داداش
ميترسم كه قطعه عوض كنن...
شما بهترين جايي كه ميشناسين كجاست؟
ميشه پي ام كنين؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دمت گرم داداش
ميشه پي ام كنين؟

سری رو که درد نمیکنه که دستمال نمیبدن عزیز من! کنسول شما هیچ مشکلی نداره چرا باید بدید سرویس؟نکنید اینکارو

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
دمت گرم داداش
ميشه پي ام كنين؟
اگه تازه خریدی سرویس نمیخواد.ولی هر 1 ماه یه بار تمیزش کن.مال من 3 سال کار کرد کارااااااااا.یه شب تا صبح اویل تموم میکردیم خیلی سگ جونه

Overheat شده یعنی چی؟

Last edited by a moderator:

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
سلام.میخوام به 2 تا اهنا 350 درجه گرما هرکدام 2 دقیقه بدم.50 ثانیه دادم نشد .مشکلی پیش نمیاد؟

- - -ویرایش - - -

سلام.میخوام به 2 تا اهنا 350 درجه گرما هرکدام 2 دقیقه بدم.50 ثانیه دادم نشد .مشکلی پیش نمیاد؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام متاسفانه دستگاه یکی از اشناهام به مشکل چراغ زرد برخورده میخوام ببنیم راهی داره درست شه یا نه ؟
اگه اره تعمیرگاه خوب نزدیک به غرب تهران کجا هست و هزینش چقدره؟
راستی دستگاهش اسلیم هست 250g

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام متاسفانه دستگاه یکی از اشناهام به مشکل چراغ زرد برخورده میخوام ببنیم راهی داره درست شه یا نه ؟
اگه اره تعمیرگاه خوب نزدیک به غرب تهران کجا هست و هزینش چقدره؟
راستی دستگاهش اسلیم هست 250g

اسلیم ...... درسته ........ بعضی ها فکر میکنند که اسلیم دچار این مشکل نمیشه و اما این چراغ زرد اسلیم و غیر نمیشناسه ....
اگر قابل ریبال کردن باشه ......... 50 تا 100 تومن هزینه اش میشه ...
من اونجا نیستم و کسی هم نمیشناسم

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اسلیم ...... درسته ........ بعضی ها فکر میکنند که اسلیم دچار این مشکل نمیشه و اما این چراغ زرد اسلیم و غیر نمیشناسه ....
اگر قابل ریبال کردن باشه ......... 50 تا 100 تومن هزینه اش میشه ...
من اونجا نیستم و کسی هم نمیشناسم
ریبال کردم چی هست ؟
البته این دستگاه از گرم شدن زیاد این طوری نشده اوم طور می گفت چند باری دستگاه رو باز کرده و طبق فیلم هایی که از you***e دیده به دستگاه خمیر سیلیکون زده و دستگاه کاملا مثل همیشه کار میکرده و فنش دور بالا نرفته
ولی این اخرین بار که خمیر زده و دستگاه رو جمع کرده و روشن کرده دیده که بعد از روشن شدن تصویر نمیاد و دکمه پاور به رنگ اول سبز و زرد و قرمز چشمک زن شده .
به نظر شما ها چرا این طوری شده ؟ چون چند بار این کارو کرده و دستگا کار کرده ؟
میترسه دستگاه رو به تمیر کار بده بزنن gpu دستگاه رو هم نابود کنن :d

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ریبال کردم چی هست ؟
البته این دستگاه از گرم شدن زیاد این طوری نشده اوم طور می گفت چند باری دستگاه رو باز کرده و طبق فیلم هایی که از you***e دیده به دستگاه خمیر سیلیکون زده و دستگاه کاملا مثل همیشه کار میکرده و فنش دور بالا نرفته
ولی این اخرین بار که خمیر زده و دستگاه رو جمع کرده و روشن کرده دیده که بعد از روشن شدن تصویر نمیاد و دکمه پاور به رنگ اول سبز و زرد و قرمز چشمک زن شده .
به نظر شما ها چرا این طوری شده ؟ چون چند بار این کارو کرده و دستگا کار کرده ؟
میترسه دستگاه رو به تمیر کار بده بزنن gpu دستگاه رو هم نابود کنن :d

به زبان ساده ریبال کردن به عبارتی به دستگاهای گفته میشه که بر اثر لیزر و حرارت GPU و CPU دستگاه ها از قبیا لبتاب و تبلت و یا گوشی ها که هر کدوم دستگاها مختلفی دارن رو با این نوع دستگاه در میارن و جابه جا میکن .... و برای چراغ زرد هم همینطور هستش ....
اره بگیر نگیر داره ..... شما هم هی نباید دستگاه رو باز کنید و خمیر سلیکون بزارید ...... اینکار آخر سر با مشکل بر میخورید ...
شما یه کار بکن .... اون پیچ هایی که سی پیو و جی پیو رو نگه میدارن ... رو یکم بیشتر از اون اندازه سفت کن ببین درست میشه یا نه ....

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
علیرضا جان، به دوستت بگو اون فیوزهایه ریز رو برد کنسول رو هم چک کنه، چون یادمه یکی از بچه ها تو همین سایت گفته بود این یلو لایت گاهی مربوط به اون فیوزاست

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
علیرضا جان، به دوستت بگو اون فیوزهایه ریز رو برد کنسول رو هم چک کنه، چون یادمه یکی از بچه ها تو همین سایت گفته بود این یلو لایت گاهی مربوط به اون فیوزاست
كدوم عكس دارى ؟
والا برام سوال شده چطور اين كار به اين سادگى
باعث شده دستگاه چراغ زرد بده !!!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
كدوم عكس دارى ؟
والا برام سوال شده چطور اين كار به اين سادگى
باعث شده دستگاه چراغ زرد بده !!!
عکس ندارم ولی تو همین سایت هست عکسش میگردم برات پیدا میکنم، ولی بدون، یکسری فیوزهایه خیلی ریز داره رو برد اصلی اونا ممکنه خراب بشن
کلا تعمیرکارا میگن، کنسول بعد چراغ زرد به حالت اولیش بر نمیگرده
تونت سرچ کردم این عکسو داد:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZ0J0O1KqqoFPCsWjTlmFaTNmF7hk689UjLdMtt77DukKufhp_

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر