آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

amir1975

کاربر سایت
Aug 13, 2012
1
يك دستگاه پلي استيشن YLOD

ببخشید من 3 ylod psشده می خوام بخرم چون می خوام تعمیر کار شم چقدر می تونم گیر بیارم اگه کسی داره خریدارم لطفا کمکم کنید

با سلام،
من يك فت 80 گيگابايتي دارم كه خدا شاهده جمعا 50 ساعت كار نكرده. پارسال خريدمش و باهاش بيشتر فيلم بلو ري ميديدم و موقع فيلم هيچ مشكلي نداشت و نداره اخيرا كپي خورش كردم كه متوجه اين ايراد شدم و وقتي بريد تو بازيهاي سنگين مثلCrysis 2 ‌ حدود يكساعت بعد اين پيغام داغ شدن رو ميده و اگر توجه نكنيد خاموش ميشه. من تا حالا فكر ميكردم طبيعيه ولي با خوندن اين تاپيك الان ميدونم كه ايراد داره. خواستيد ايميلتون رو بديد عكسهاشو براتون بفرستم هنوز نايلون روي دستگاه رو بر نداشتم و برچسب گارانتي سوني هم روشه و هيچ كدوم جدا نشدن (دستگاه باز نشده). فروشنده ام و باهاتون كنار ميام. ساكن تهرانم ولي لطفا شما قيمت بديد چون حومه تهران كار ميكنم و وقت توپخانه رفتن و قيمت گرفتن رو ندارم.
تشكر.

ايميل من : amir.t@dr.com

آخرین ویرایش:

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
سلام دوستان . من چندین ساله که ps3 رو دارم و هیچوقت هم بازش نکرده بودم. امسال بخاطر محل قرار گیری نامناسبی که داشت خاک زیادی گرفت و ناگهانی YLOD شد. به سرعت بازش کردم و هیت گرفتم و خمیر سیلیکون جدید زدم و کاملا درست شد. اصلا مشکل حادی نیست. نگران نباشید به راحتی درست میشه.

l2iddick

کاربر سایت
Oct 20, 2012
3
سلام دوستان.کنسول من هم این مشکل براش پیش اومدهه. چون دسترسی به هیتر صنعتی ندارم از سشوار استفاده کردم.سیلیکون هم استفاده کردم.اما متاسفانه جواب نداد.
وسط ریستور به ofw 3.55 این مشکل پیش اومد.نمیدونم چیکار باید بکنم .لطفا راهنمایی کنید. راستی سیستم من 1 بار دانگرید شده.
اساتید ممنون

l2iddick

کاربر سایت
Oct 20, 2012
3
دوستانی که مشکل چراغ زرد دارند این مشکل فقط به خاطر داغ کردن نیست.
منم این مشکل برام الان پیش اومده .بعد کلی بدبختی فهمیدم مشکل از یک سری فریمور های سونی هست.من داشتم ofw 3.55 رو نصب میکردم اینجوری شد

SONY هم 100 دلار میگیره فیکس میکنه

اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه.چون سونی اگر انجام بده فریمور رو آپیدیت میکنه

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام دوستاناز كجا بفهمم. مين برد خراب شده يا... به فكر خريده يه اسليمم. شب قبل از فوتش صدا مي داد مثل همي شه ولي براي چند دقيقه خيلي خيلي صداش زياد شد خيليبعد دوباره اروم تر شد و ف رداش چراغ زرد شد. بعد كلن اين حركت مي صرفه حدود ٥ سال هم برام كاركرده ٤٠گيگ بود كه هاردشو ٥٠٠ كرده بودمهاردشو الان ازم چند مي خرن چجوري مي تونم ازش بك اپ بگيرم و فرمتش كنمممنون

tsao tsao

کاربر سایت
Nov 15, 2007
6

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان دستگاه من چراغ قرمزش چشمک زن شده چه باید کرد یه بارم دادم تعمیر 4هفته ای خراب شد کسی نمیتنه راهنمایی کنه

اگر پول داری برو یکی دیگه بخر چون هر دفعه که تعمییرش کنی باز هم خراب میشه و هر دفعه بدتر از دفعه قبل میشه باید بری یه نو بخری تنها راهش همینه

Barnabas

کاربر سایت
Nov 11, 2012
18
نام
#حــــمید
خیلی معذرت میخوام ولی جناب sephiroth کاملا در اشتباهی
من یه رفیق دارم 7 / 8 ماه پیش ylod شد بعد هم درستش کرد تا الانم هیچ مشکلی نداشته
نه تو دیدن فیلم بلوری نه تو بازیهای کپی نه تو بازیهای ارجینال
تازه یه بار رفتیم خونشون از 9 صبح تا 8 شب یه ریز uncharted 3 بازی کردیم.. یه بارم هنگ نکرد..

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خیلی معذرت میخوام ولی جناب sephiroth کاملا در اشتباهی
من یه رفیق دارم 7 / 8 ماه پیش ylod شد بعد هم درستش کرد تا الانم هیچ مشکلی نداشته
نه تو دیدن فیلم بلوری نه تو بازیهای کپی نه تو بازیهای ارجینال
تازه یه بار رفتیم خونشون از 9 صبح تا 8 شب یه ریز uncharted 3 بازی کردیم.. یه بارم هنگ نکرد..
نه خواهش میکنم پارسا عزیز
والله منم یکی از دوستانه نزدیکم هم پلی 3 داشت و کویت هم ساکنه نکرد ببرش نمایندگیش و یکی دیگه بگیر بجاش برد بیرون براش درست کردن و متاسفانه سر یه ماه دوباره خراب شد اتفاقا عوض همین سایت هم هست
به عیراز اون خیلی های دیگه بودند که همین مشکل رو داشتن بعضی ها سره یه ماه و بغضی ها هم سره شش ماه خراب شد
کلا بنظر من خرابی هر کنسول فرق میکنه و شما مطمئن باش که دیر یا زود خراب میشه

Pious

کاربر سایت
Mar 4, 2013
2
سلام من تمام راه هارو رفتم پی اس 3م درست شد ولی بعد از یک ساعت دوباره فناش رفت بالا مثل قبل:( چیکار کنم؟؟؟ البته هنوز چراغ زرد نشده ولی وقتی توی منو فناش میرو روی دور آخر معلومه که میشه دیگه :( یه کمکی بکنید جان من میخوام gow a بازی کنم . دمتون گرم هر کمکی میتونید بکنید:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر