شما معتقدید کدام بازی ها هرگز در تاریخ تکرار نخواهند شد؟

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
Mafia 1
GTA Vice City
Resident Evil 4
NFS Most Wanted 2005

میخوام اینا رو هم به لیست قبلیم اضافه کنم:
COD Modern Warfare 2
Batman Arkham Asylum
Batman Arkham Knight
Batman Arkham City
Grand Theft Auto IV
NFS Underground 2
Dragon Age Origins
Gears of War 1
God of War II
Dead Space 1
Mass Effect 2
Dark Souls 1
Max Payne 2
Bioshock 1

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
بدون ترتیب:

Bioshock 1
Diablo 2
Planescape: Torment
Half-Life 2
Chrono Trigger
Grandia 2
Grim Fandango
Full throttle
Monkey Island 2: LeChuck's Revenge
Batman Arkham Asylum
Mafia
Silent hill 2
Dragon age: origin
Call of Duty 2 & Call of Duty Modern Warfare trilogy
Dead space 1& 2
Portal 2

• Like

supermir

کاربر سایت
Mar 29, 2013
86
بدون شک شاهکار ناتی داگ یعنی THE LAST OF US تکرار نمیشه.

بازی که از همه لحاظ کامله و به نظر من بهترین بازی ساخته شده است .البته اونایی که بازی کردن این عنوانو میدونند THE LAST OF US خیلی فراتر از یه بازیه

• Like

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سرى street of rage
شورش در خيابان

streets-of-rage_2s.jpg

• Like

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

• [*=1]0- Crash Bandicot

[*=1]1- Grand Theft Auto San Andreas

[*=1] 2- Grand Theft Auto III

[*=1] 3- Heavy Rain

[*=1] 4- Counter Strike 1.6 Gamenet

[*=1] 5- Call of Duty 2

[*=1] 6- Driver

[*=1] 7- Shrek Game Land Activity Center

[*=1] 8- Need For Speed Most Wanted

[*=1] 9- Command and Conquer Generals

[*=1] 10- Crazy Taxi

• Like

xS4E3Dx

کاربر سایت
Nov 10, 2011
136
نام
سعید
بدون شک

GTA Vice City . اون تم فوق العاده ی 80s ، آهنگهای بی نظیر ، تم فلوریدا . ساختمونای آبی آسمانی صورتی .... (هرگز دیگه نتوستم اون لذت دوران قدیمو بعد دانلودش توی موبایلم ببرم (به مناسبت جشن 10 سالگیش .. You take myself you take myself control .. (برای موبایل اومده بود )

Mafia که اصلا فک میکنم اون دوران خیلی جلوتر از بازیهای هم رده خودش بوده ... (اون مرحله مسابقه اتومبیل رانی بی شک خیلیا گیر کرده بودن (از جمله خودم) ، خیلی ها هم ردش کردن راحت ، مرحلش رو اعصاب بود ....

Max Payne 1 و 2 و 3

Modern Warfare 2 از MW1 هم بیشتر دوس داشتم ، MW3 که افتضاح بودم ، صرفا یه DLC حتی بدتر ، فقط مرگ SOAP تاثیر گذار بود همین ....

NFS UnderGround 2 ، شاید این nfs جدید بتونه هرچند بعید میدونم ...
NFS Most Wanted 2008 بود چند بود .. اولیه ...

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
1-مافیا 1 : فکر نمی کنم دیگه بازی بتونیم اون حس و حال دهه 30 رو اینقدر رویایی برام تکرار کنه بازی که چند سال از بازی های هم دوره خودش جلوتر بود مپ بزرگ عالی که در طول بازی تمام مناطقش رو بازدید می کردیم شهر پویا و از همه مهم تر داستان فوق العاده ای که بین n بازی که تا به حال بازی کردم این بازی بهترین داستان رو داشته
2-سایلنت هیل 2:به طور کلی سایلنت هیل های کلاسیک ولی بین چهار شماره اول سایلنت هیل 2 یه بازی خاص تر بود داستان به حدی پیچیده جذاب بود که هنوز که هنوزه بعد از 15 سال از انتشارش بحث های زیادی در مورد داستان این بازی هست واقعا فراموش نشدنی بود
3-prince of persia 2:ww:شاید اگه بعد از اینکه sans of time اومد یکی بهم می گفت شماره دوم بهتر از اولی میشه بهش می گفتم دیوانه شده بازی اومد متاش نزدیک 8 تا کمتر از شماره اولی بود ولی خود بازی :|واقعا شاهکار قرن بود سیستم مبارزه به کلی دگرگون شده بود هنوزم که هنوزه هیچ بازی رو تو این سبک ندیدم که گیم پلیش به حد این شماره انقلابی و خوب باشه حرکاتی که پرنس تو این شماره می زد فراتر از ذهن بود واقعا گیم پلیش عالی بود از گیم پلی بازی بهتر داستان بازی بود که یکی از پیچیده ترین و در عین حال جذاب ترین داستان های تاریخ گیم رو روایت می کرد موسیقی بازی هم دقیقا مناسب بازی بود و نیازی به موسیقی شرقی مثل شماره اول نبود چون بازی اصلا در بابیلون اتفاق نمی افتاد بعد از این بازی بود که به این نتیجه رسیدم منتقد جماعت یه تعداد ک...خلی بیش نیستند
4-gta sa: زمانی که gta v معرفی شد و بازی در لوس سانتوس اتفاق می افتاد خیلی امید داشتم بتونه اون حس آزادی عمل فوق العاده به همراه نقشه بی نهایت بزرگ رو برام تداعی کنه ولی خوب نتونست به حد sa منو راضی کنه دو شهر بسیار بزرگ در بالای نقشه به کلی حذف شده بود و آزادی عمل درسته زیاد بود ولی در حد sa نبود یکی از دلایلی که حس می کنم سن آندریاس تکرار نمیشه همین آزادی عمل فوق العاده اش بود
5-metal gear solid snake eater:واقعا دیگه فکر نمی کنم دیگه متال گیری مثل شماره سوم تکرار بشه بعد از شماره پنجم خیلی مطمئن تر شدم این بازی رو فقط بایر باهاش زندگی کنید تا منظورم رو بفهمید
در این سال ها بازی خوب زیاد انجام دادم ولی فکر کنم فقط این پنج بازی هستند که دیگه تکرار نمیشند

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر