Niko Bellic vs CJ

کدوم شخصیت بهتره ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    124

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
بله همه که کنسول ندارن این فکرو میکنن.دوست عزیز شده100 سال هم وایسی که کنسول بخری اصلا به این فکر نکن که بازی رو رو پی سی انجام بدی.
این بازی سیستم دیوانه واری میخواد به طوریکه روی بعضی سیستم های با کارت گرافیک ATI 4870 هم اجرا نشده!!!!!!
به علاوه مشکلات بسیار دیگه.شما بعدا به حرف من میرسی...
داداش شرمنده ولی شما کیفیت نسخه PC رو با 3 و 360 یه مقایسه بکن البته اگه PC شما قدرتمند باشه میبینی که کیفیتش تو نسخه PC سرتره.دیگه اینجوریم که شما میگی نیست این بازی فقط به حافظه گرافیکی خیلی حساسه.اکثرا 1 گیگ حافظه گرافیکی رو پیشنهاد میکنن ولی با یه 512 قدرتمند مثل 4850(البته 4850 نسخه 1 گیگی هم داره)کارت راه میفته ولی ارزشش رو داره چون کیفیتش از نسخه کنسولی سرتره.4870 هم این بازی رو قورت میده! خصوصا 1گیگش.(به دلایل گفته شده)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
داداش شرمنده ولی شما کیفیت نسخه PC رو با 3 و 360 یه مقایسه بکن البته اگه PC شما قدرتمند باشه میبینی که کیفیتش تو نسخه PC سرتره.دیگه اینجوریم که شما میگی نیست این بازی فقط به حافظه گرافیکی خیلی حساسه.اکثرا 1 گیگ حافظه گرافیکی رو پیشنهاد میکنن ولی با یه 512 قدرتمند مثل 4850(البته 4850 نسخه 1 گیگی هم داره)کارت راه میفته ولی ارزشش رو داره چون کیفیتش از نسخه کنسولی سرتره.4870 هم این بازی رو قورت میده! خصوصا 1گیگش.(به دلایل گفته شده)
باشه آقا از ما گفتن بود.کیفیت گرافیکیش سرتره ولی شما به چیزای دیگه نگا کن که پاتره!!!!!
یعنی چه دلیلی بوده که Critic Score این بازی برای کنسول ها بوده 9.6-9.7 ولی برای PC بوده 8.8-8.9؟؟!!
مطمئنا این اختلاف امتیاز فقط برای گرافیک نیست...

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
باشه آقا از ما گفتن بود.کیفیت گرافیکیش سرتره ولی شما به چیزای دیگه نگا کن که پاتره!!!!!
یعنی چه دلیلی بوده که Critic Score این بازی برای کنسول ها بوده 9.6-9.7 ولی برای PC بوده 8.8-8.9؟؟!!
مطمئنا این اختلاف امتیاز فقط برای گرافیک نیست...
خوب من به همینم راضیم...چون از این که حالا حالاها کنسول نمیخرم مطمئنم...برای همینم بازی کردن به هر ترتیبی بهتر از بازی نکردن به بهترین شکله...امتیاز هم درباره بازیهایی که دوستشون دارم اصلا برام مهم نیست:biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب من به همینم راضیم...چون از این که حالا حالاها کنسول نمیخرم مطمئنم...برای همینم بازی کردن به هر ترتیبی بهتر از بازی نکردن به بهترین شکله...امتیاز هم درباره بازیهایی که دوستشون دارم اصلا برام مهم نیست:biggrin1:
باشه آقا شما به حرف من خواهید رسید...;)

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
باشه آقا شما به حرف من خواهید رسید...;)
ببین دوست عزیز من که نمیگم شما دروغ میگی، من برای حرف و نظر شما احترام قائلم ولی به غیر از PC رو کنسول نمیتونم بازی کنم، دلیلشم کاملا واضحه چون به هیچ وجه در توان مالیم نیست که یه کنسول نسل جدید بخرم...پس مجبورم...جون من دیگه زیاد گیر نده:biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ببین دوست عزیز من که نمیگم شما دروغ میگی، من برای حرف و نظر شما احترام قائلم ولی به غیر از PC رو کنسول نمیتونم بازی کنم، دلیلشم کاملا واضحه چون به هیچ وجه در توان مالیم نیست که یه کنسول نسل جدید بخرم...پس مجبورم...جون من دیگه زیاد گیر نده:biggrin1:
دوست عزیزم ممنونم از شما که برام احترام قائلید.منم همینطور...
ولی حرف اصلیم اینه که به هیچ وجه لذتی که این بازی روی کنسول ها داره روی پی سی به خاطر مشکلات عدیده نداره.
ممنون.:love:

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
دوست عزیزم ممنونم از شما که برام احترام قائلید.منم همینطور...
ولی حرف اصلیم اینه که به هیچ وجه لذتی که این بازی روی کنسول ها داره روی پی سی به خاطر مشکلات عدیده نداره.
ممنون.:love:
منم ممنونم:cheesygri
خوب چه میشه کرد ما فقیرام باید یه جوری حال کنیم دیگه:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
حالا این بحث هارو ول کنین ...
یه عکس باحال برای نیکو پرستانی مثل آرش ...:laughing::laughing::laughing:
2597899263_dd8b2ec522.jpg

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ارش جان اون امتیازاتی رو که میگی یکی به خاطر اینکه نسخه PC دیرتر از نسخه کنسولی عرضه شد دوما به خاطر اینکه کنترل گیم پلی تو نسخه کنسولی نسبت به PC خیلی روونتره(این یکی از اشکالات همیشگی PCه البته با گیم پد حل میشه ولی در عوض کنترل بازیهای استراتژی نسبت به کنسول سرتره).
داداش با این wallpaper هات خیلی حالیدم دمت قییییژ!خداییش با این فلش ابروی نیکو خیلی حال میکنم موقعی که دیدم منم رفتم مثل اون فلش کردم.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ارش جان اون امتیازاتی رو که میگی یکی به خاطر اینکه نسخه PC دیرتر از نسخه کنسولی عرضه شد دوما به خاطر اینکه کنترل گیم پلی تو نسخه کنسولی نسبت به PC خیلی روونتره(این یکی از اشکالات همیشگی PCه البته با گیم پد حل میشه ولی در عوض کنترل بازیهای استراتژی نسبت به کنسول سرتره).
داداش با این wallpaper هات خیلی حالیدم دمت قییییژ!خداییش با این فلش ابروی نیکو خیلی حال میکنم موقعی که دیدم منم رفتم مثل اون فلش کردم.
بله دوست عزیزم مهدی جان.ولی این اشکالاتی که شما فرمودین فقط جزیی از کاستی های نسخه PC هست.
شاید مهم ترین مشکل باگ های بیشمار گرافیکی بازی بتونن باشن. واینکه بازی System Performance دیوانه کننده ای میخواد.
شاید این عکس ها بیان گر موضوع باشن:
f_Quadcorem_153e0d3.jpg
http://www.vga.pe.kr/xe/files/attach/images/40170/655/201/GTA4_CPUs_Core_i7_1680.png
سایه زنی های بد,افت فریم های بسیار,نور پردازی ضعیف تر ,... از دیگه مشکلای نسخه PC هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر