Burnout Paradise Fans

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
كلوپي تقديم به عاشقان burnout
به شهر پارادايس خوش امديد.

نسخه ي پنجم سري burnout در حدود 1 سال قبل براي ps3 و 360 عرضه شد و توانست موفقيت خوبي نيز كسب كند.در حدود اين 1 سال نسخه هاي تكميل كننده ي زيادي براي اين بازي امدند كه از همه مهمتر ميتوان به اپديت موتور اشاره كرد.به هر حال criterion حدود دو ماه قبل تمامي اين نسخه ها را جمع اوري كرد و burnout paradise the ultimate box را بوجود اورد.علاوه بر اين در اين نسخه مشكلاتي رفع شده است كه مي توان به اضافه شدن شب در بازي اشاره كرد.
هنگامي كه براي اولين بار به paradise مي رويد احساس مي كنيد در يك شهر واقعي هستيد تا خيالي.هر خيابان اسمي دارد ساختمان ها همگي به زيبايي ساخته شده اند مناطق ساحلي جاده اي و ....
در پارادايس 5 نوع مسابقه وجود دارد.به لطف وجود open world در بازي مسير هاي مسابقه در بازي فقط به يك مسير مشخص محدود نمي شوند بلكه شما بايد به كمك علامتي كه مسير را مشخص مي كند بهترين مسير را انتخاب كنيد.
با هر تعداد پيروزي هاي معين گواهي نامه ي شما ارتقا خواهد يافت در بازي 6 ليسانس وجود دارد كه بالا ترين انها elite مي باشد.
هر خيابان داراي دو ميني گيم مي باشد.time road rule و showtime.در بازي حدود 75 اتوموبيل وجود دارد كه هيچ كدام از انها واقعي نيستند ولي بسيار عالي طراحي شده اند.
فيزيك بازي بسيار عالي است.از انجايي كه نيمي از اين بازي اكشن است نياز به فيزيكي دارد كه بتواند تصادفات را به خوبي نشان دهد.

با تشكر

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
ممنون بابت تاپیک ولی بهتره تاپیک رو ویرایش کنی و بکنی Burn out Fans چون بعد از نسخه سوم بازی همه ی نسخه هاش محبوب بودن و بعید هم نیست Burn out های بعدی هم در کار باشه :smile:
خود منم یکی از فنهای این بازی فوق العاده هستم و بهترین رکوردا رو چه تو XBL چه تو PSN تو کل دنیا زدم و خیلی وقت پیش الیت لایسنس رو هم گرفتم وفکر نمیکنم تو این سایت کسی از من توی ای بازی حرفه ای تر باشه
این بازی از همه نظر با بازیهای این نسل فرق داشت
به شخصه شدیدا منتظر Burn out های بعدی هستم (نه اپدیت های مسخره )و بدون open word و برگشتن به حال و هوای بازی بی نقص Burn out : Revenge و گرفتن مدال

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دوستان اگه مي شه يكي براي من توضيح بده كه چرا بيشتر شما مايليد open world در بازي نباشه؟
شما اگه با Paradise حال کردی نسخه 360 Burn out :revenge شدیدا بهت توصیه میشه چون 1000 برابر Paradise باهاش حال میکنی

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
؟؟؟؟ !!!!!
خب شما که اینقدر فن برنایتی چرا نظر سنجی زدی که خودتو اینقدر حرس بدی ؟
من درسته كه فن پارادايس هستم ولي با ميدنايت هم خيلي حال مي كنم يه عمري تو psp بازي كردم و تو خونه ي دوستم 360 تشو.
هر دو بازي عالين ولي من خود من با فكر هاي زيادي كه كردم برناوت رو انتخاب كردم.
شما اگه با Paradise حال کردی نسخه 360 Burn out :revenge شدیدا بهت توصیه میشه چون 1000 برابر Paradise باهاش حال میکنی
تعريفشو زياد شنيم با اينكه مي گن قديميه ولي باز هم بازيه محبوبي هست.ولي من خودم عاشق اپن ورلد هسستم.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
اقا چرا این تاپیک خوابیده. حیف این تاپیک که اسم بهترین بازی RACING دنیا یعنی برن آوت روشه.
کیه که اون گرافیکه فوق العاده BURNOUT3:TAKEDOWN رو فراموش کنه که تو زمان عرضه خودش بی رقیب بود و جوایز زیادی رو کسب کرد.کی باورش میشد یه همچین گرافیک و فیزیکی از دل PS2 و XBOX بیاد بیرون.لذت بخش ترین تجربه ای که تو گیم پلی بازی های ریسینگ دیدم تو سری برن آوت بوده که هیچ وقت ادم سیر نمیشه.از هیجان فوق العاده وتنوع مسابقاتشم که هر چی بگم کم گفتم.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
به نظر من burnout با paradise نابود شد
burnout یعنی خلق تصادف های وحشتناک که تو این نسخه نبود
یعنی هر چی مشاین میاد جلوت بزن داغون کن که اینم تو نسخه جدید نبود
گرافیکشم که ...:sick:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749