Yakuza

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام

من توی این بازی به یه مشکل برخوردم.

راستش دقیقا نمیدونم مرحله چندم. بعد از اینکه از زندان آزاد شدم و کمی مراحل رو رد کردم به یه پارتی رسیدم و یه درگیری وسط پارتی داشتم. حالا جلوی یه ساختمون هستم که داخلش مهمونهای زیادی هست. بدون اینکه نگهبانها متوجه بشن باید از بین مهمونهای توی حیاط عبور کنم و خودم رو به ساختمان برسونم. قبل از ورود به ساختمان اصلی با مردی که پشت میز ایستاده صحبت می کنم. تا اجازه ورود بگیرم. داخل ساختمان که میرم با چند نفر صحبت میکنم ولی دیگه نمیدونم چی کار کنم.

کسی هست راهنماییم کنه؟

ممنون

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوست عزیز وقطی از ساختمون اومدی بیرون پاین پلها برو به سمت چپ یه نشون روی زمینه ور دار اونو به سینت بچسپون بعد بورو به سمت راست اونجا یه نفر وایساده که اول نمیزاشت رد بشی حالا باهش صحبت کن رد شو برو به سمت بالا تا به یه در برسی ادامه بازی.

آخرین ویرایش:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام من تازه دارم اين بازي رو ميكنم...
رسيدم يه جاش كه وارد يه رستوران ميشه همرو كشتن فقط يه دختره هستش. با دختره ميام بيرون ميره پيش يه گربه. ميگه بايد بهش غذا بدي. حالا نميدونم غذا بهش چي بدم يا از كجا بيارم

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
من خیلی وقت پیش این بازیو بازی کردم شاید اشتباه باشه ولی فکر کنم باید میرفتی از یکی از مغازه های پایین شهر Cat Food یا یه چیزی تو همین مایه ها میخریدی میدادی به گربه هه....

ali.shaygan

کاربر سایت
Dec 17, 2007
2
خدای جنگ 2

سلام خسته نباشید
میشه منو در مورد بازی خدای جنگ 2 راهنمایی کنید ممنون میشم یا راهنما شو به من بگید که کجاست :confused::((:blushing:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
من این دفعه بعد این که به اون سگ غذا دادم و دختره رو بردم به رستوران یا ... بعد چند مرحله باید برم قسمت بالای شهر و انجا 1 پسر ایستاده و میگه من گشنه هستم اون مرحله رو چه جوری رد کنم

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
من 2 يا 3 سال پيش اين بازي رو تموم كردم اگه اشتباه نكنم بايد يكي از كار هاي زير رو انجام مي دادي
1. مي رفتي براش غذا مي خريدي.
2. بهش پول ميدادي بره غذا بخره.

• Like
Reactions: Quantic Dream

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستان بابت خاک تکونی تاپیک شرمنده
من اونجایی که haruka اون دختر کوچیکه رو باید پیدا کنم گیر کردم کسی نمیدونه کجایه
اگه اساتید محبت کردن جواب دادن یه پ خ هم بدن
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر