همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
دوستان من میخواستم یه PSP 3000 بگیرم میخوام ببینم درصد برک شدنش چقدره چون من زیاد بازی میکنم و فیلمو موزیکو اینا هم زیاد میریزمو پاک میکنم با این وجود چقدر ممکنه برک بشه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان من میخواستم یه PSP 3000 بگیرم میخوام ببینم درصد برک شدنش چقدره چون من زیاد بازی میکنم و فیلمو موزیکو اینا هم زیاد میریزمو پاک میکنم با این وجود چقدر ممکنه برک بشه؟
با این کارهایی که شما گفتید فقط همینا که گفتید امکان بیریک شدن 0%هست!!!
با این کارها که نام بردید عمرا بیریک شه

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
میشه بگید چه کارایی باعث بیریک شدن میشه
1-از فضولی کردن به FLASH0 پی اس پی جدا خوداری کنید!!!

2-از آپدیت کردن پی اس پی خود به آفیشل فریم ویرهای 5.03 به بالا خود داری کنید(5.50-6.00_6.10_6.20)
و به طور کلی بگم اصلا آپدیت نکنید تا اصلاع ثانوی!!

3-از ریختن تم های FLASH جدا خوداری کنید!

4-برای ریختن تم های CTF تحقیق کامل انجام بدید!

5-از تنظیم کردن USB DEVICE بر روی FLASH0 خوداری کنید(این کار در منوی VSH انجام می شه)

6-از دستکاری کردن cpu پی اس پی خوداری کنید چون اگر زیاد کمش کنید پی اس پی خیلی کند می شه که این کار منجر می شه شما به وسیله دکمه پاور نمی تونید پی اس پیتون رو خاموش کنید و باید باطری رو در بیارید که کپی خور دستگاه می پره و وقتی پی اس پی رو روشن می کنید پی اس پی بالا نمیاد شما برای بر گردوندن cpu به حالت اولیه نیاز به recovery دارید که در پی اس پی های 2000v3 و 3000 این امر از منوی vsh امکان پذیر هست در صورتی که شما پی اس پیتون boot نمی شه که شما به منوی VSH برید!!!
شاید بعضی از کارهای بالا منجر به بریک نشه ولی با بریک زیاد فرق نداره!

در کل هر کاری خواستید بکنید تو فروم بپرسید

• Like
Reactions: TOP Game

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
تصمیمم برا خرید psp جدی شده می خواستم بدونم سری 3000 بازی های جدید مثل mgs pw رو با هک اجرا میکنه؟ بازی های تبدیل شده ps1 رو چطور ؟ در ضمن psp 3000 های هک نشده رو که ارزونترن رو میشه خودمون هک کنیم ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
تصمیمم برا خرید psp جدی شده می خواستم بدونم سری 3000 بازی های جدید مثل mgs pw رو با هک اجرا میکنه؟ بازی های تبدیل شده ps1 رو چطور ؟ در ضمن psp 3000 های هک نشده رو که ارزونترن رو میشه خودمون هک کنیم ؟
بله در حال حاضر بازی ها پچ می شن و به راحتی قابل اجرا هستن!بازی ps1 نیز همین طور
خیر هنوز هیچ روشی برای هک 3000 با فریم ویر بالای 5.03 نیامده!

pst

کاربر سایت
Sep 18, 2010
4
نام
علی رضا
کمک

تو رو خدا به من بد بخت کمک کنید من یک psp slim با ورزن 5.70 دارم میشه بگین کپی خور میشه یا نه ؟ واگه نمیشه میتونم فریمورش رو بیارم رو 5.05 تا هک بشه لطفا جواب منو بدید:(

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
psp شما به هیچ وجه کپی نمیشه ..آپدیت کن به 6.20 و از hbl 100 برای اجرای برنامه ها و بازیهای کنسول های دیگه استفاده کن

آخرین ویرایش:

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
دوستان من یه مموری 8گیگ گرفتم وقتی با پی اس پی فرمتش میکنم فولدراش میان ولی بده چند ثانیه دوباره میپره اطفن کمک کنید
مدل 3000

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان من یه مموری 8گیگ گرفتم وقتی با پی اس پی فرمتش میکنم فولدراش میان ولی بده چند ثانیه دوباره میپره اطفن کمک کنید
مدل 3000

اگه تو xmb می پره مشکل رمته اما اگه وقتی میزنی به سیستم پوشه هات نیست سیستمت ویروسی هست و پوشه ها رو هیدن سیستمی میکنه..تنظیمات folder options رو درست کن

mostafaxps

کاربر سایت
Nov 4, 2010
3
سلام دوستان
من میخاستم PSP go بخرم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .چند تا سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.
1-روی psp go میشه هر بازی رو راحت ریخت و اجرا کرد؟
2-psp go با psp slim 3000 چه فرقی داره بجز کشویی بودنش؟
3- در کل من باید چه مدل psp بگیرم که هر بازی که کپی کردم تو رمشو اجرا کنه؟
4-psp خوب از کجا بخرم؟(تهران)
با تشکر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر