Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من الان دو هفته ای هست که بازی call of duty 6 رو گرفتم هر کاری که میکنم وارد بازی نمیشه بازی رو میریزم و کرکش رو هم میریزم. بازم وارد بازی نمیشه! چون من بازی رو اینترنتی خریدم. ممکن هست اشکال از خود dvd ها باشه؟ و اگر کسی می تونه راهنمای قدم به قدم نصب بازی بنویسه ممنونش میشم.

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
ویندوزم xp پک3. و 3 تا دی وی دی 4.700 مگی و مشخصات سیستمم هم رم 8 گیگ و کرافیک 1 گیگ 9500 و cpu چهار هسته ای هست.
من فکر میکنم سیستم مورد نیاز رو دارم اگه میشه راهنمای قدم به قدم نصب بازی رو میخوام.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من باز هم رفتم یکی دیگه گرفتم ولی باز هم از اولش میاد در صورتی که کل سیو بازی رو هم ریختم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من توی این مرحله گیر کردم نمیدونم چطوری این 2 تا هلیکوپتر را بزنم ممنون میشم کمک کنید :

1264311302.jpg

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من توی این مرحله گیر کردم نمیدونم چطوری این 2 تا هلیکوپتر را بزنم ممنون میشم کمک کنید :

1264311302.jpg
سلام دوست عزیز
دیگه تا الان باید اینو رفته باشید اما منم میگم که شما هم میتونی هلیکوپترا و هم تانکارو بزنی بعد باید دفاع کنی از موقعیتت:biggrin1:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان یه مشکلی برای این دوستم ایجاد شده که با اجازه می خوام بپرسم::biggrin1:
ایشون وقتی که میخوان بازی رو بیارن و وارد بازی بشن با یه مشکل برخورد میکنه که توش بهش گفته میشه که انگار نمیتونه که 1024*756 پیکسلو (احتمالا) Support کنه و نمیدونه که مشکلش چیه این مشکل براش هم برای MW1 و MW2 هست و در هردو این مشکلو داره!البته بگم که کارت گرافیکش 1 و رمش هم 1 (!!!) هست!شاید بخاطر کم بودن رمه اینطور نیست؟:confused::biggrin1:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
سلام..
آقایون این نسخه 4تا dvd خرابه؟ من اون نسخه رو دارم تا وسط های بازی میره بعد میاد بیرون error میده
خیر ..
خراب نیست ...
شما این ارور رو میبینید ...؟
------------------
disk not read error
------------------
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای رفع این مشکل باید این فایل را دانلود کنید و از فشرده خارج کنید ، بعد روی فایل زرد کلیک کنید ، بعد وقتی آدرس خواست ، آدرس توی پوشه notepad فایل فشرده رو بدید ....
بذارید کارشو بکنه و کامل نصب کنه ....
بعد بازی رو اجرا کن ...
تمومه ..........:cool:

amirfate

کاربر سایت
Nov 5, 2006
13
با سلام خدمت دوستان من این سه تا فایل رو نتونستم از رو دی وی دی 2 کپی کنم چایی سراغ دارید بتونم دانلود کنم اگر کسی سرعت خوبی داره میتونه برام آپلود کنه ممنون میشوم .
zone / english / af_caves.ff 171.2 MB
zone / english / af_chase.ff 150.6 MB
zone / english / airport.ff 149 MB

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر