Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خوب عزیز من(:D)بگو چیکار باید بکنم که پادشاهانتخاب کنم چون چیزی رو نقشه شهر کوتوله ها نی:|
الان تو fade تشریف دارم:D خیلی بعضی جاهاش شرو وره:D مخصوصا که الان هیچی جون برا خوردن ندارم:(( زود تر بیام بیرون از این خراب شده:|این جریان انتخاب الف و گرگینه هم بگو چجوریه:D اون درخته که تو قسمت گریگنه هاست باهات حرف میزنه رو باید چیکار کنم؟:D(حالا خیر سرمون یه آرپی جی رو نرمال داریم تموم میکنیما:D همه گفتگو های مهم رو رد میکنم:D)
ببین وقتی که برای یکی از اون کاندیدای پادشاهی بجنگی توی میدون چنگ و پیروز بشی باید بری پیش همون پادشاهه و وقتی که ببینیش بهت یه ماموریت میده و میگه که برو فلان زنه رو توی فلان جا نابود کن و بعدش هم باید بری سراغ یه زنه دیگه در Deep roads و اونجا هم دو مدل مختلف تصمیم گیری وجود داره و بعد که برگردی بشهر باید تصمیم بگیری که یکی از اون دوتا رو پادشاه بکنی و بسته به تصمیمت اتفاق های مختلفی میفته ، الان محل دقیق کاندیدا ها رو یادم نیست یکم توی این اتاق های اطراف بری پیداش میکنی.
الف و گرگینه هم به این شکل هست که باید بری بسمت مخفیگاه و محل زندگی گرگینه ها و بعد بری پیش رئیسشون که یه زنی هست و بعد از صحبت باهاش تصمیم میگیری که باهاشون متحد بشی یا بجنگی یا ... اون درخته هم یه چیزی ازش گم شده که یادم نیست چی بود اونو که براش ببری مشکل حل میشه در کل اگه ماموریتش رو انجام هم ندی هیچ تاثیری روی داستان بازی نداره!

N@R!MAN

کاربر سایت
Feb 2, 2010
18
با عرض پوزش اگه تاپیک زیر خاکی بالا آوردم!:(
من میخواستم DLC این بازی رو به نام Witch Hunt نصب کنم!که متاسفانه ایرور میده!:(
مشکل چیه؟:-/

xj19xajycax6ppj1gle4.jpg

tmzl3wce7gghbn1zzdm.jpg

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
من بعد Lothering به ترتیب مراحل اینجوری بازی کردم
Broken Circle
اونجا تو مرحله آخرش میتونی طرف جادوگرها باشی یا طرف Templar، طرف هرکدوم بشی تو مبارزه آخر بازی اونا بهت کمک میکنن، اگه طرف جادوگرها بشی میتونی بعد کاری کنی Connor زنده بمونه!
من طرف جادوگرها شدم باید جادوگره تو مبارزه آخرش زنده بمونه
Arl of Redcliffe
بعدش اینجا رفتم ماموریتاش هم انجام دادم، آخرش برای مشکل Connor اگه طرف جادوگرها بوده باشی ازشون کمک میگیری میشه connor رو زنده نگه داشت
Nature of the Beast
اون درخته یه چیزی دست پیرمرد دیوونه هست اونو میخواد ازت فکر کنم! تو اینجا هم میتونی طرف گرگ‌نماها باشی یا الف‌ها، طرف هرکدوم باشی مبارزه آخر کمک میکنن بهت من طرف الف‌ها بودم
The Urn of Sacred Ashes
اینم کامل میکنی یه چیزی پیدا میشه واسه اون ارل ردکلیف که مریضه بهش بدی خوب میشه و اینا
A Paragon of Her Kind
به یکی از اونها باید کمک کنی شاه شه فکر کنم فرق ندارن خیلی، مرحله آخرش با Caridin و Branka روبه رو میشی، اگه به کاریدین کمک کنی آخرش کوتوله‌ها بهت کمک میکنن اگه به برانکا کمک کنی آخرش کوتوله‌ها همراه غول سنگیا golem کمک میکنن بهت
The Landsmeet
بعد همه اینها باید بری پیش ارل ردکلیف که آخرش هم باید یکی رو کمک کنی شاه باشه اینم کلی انتخاب هست توش باز
The Battle of Denerim
اینم آخر بازیه دیگه اونهایی که بهشون کمک کردی میان کمکت واسه جنگ نهایی

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
با عرض پوزش اگه تاپیک زیر خاکی بالا آوردم!:(
من میخواستم DLC این بازی رو به نام Witch Hunt نصب کنم!که متاسفانه ایرور میده!:(
مشکل چیه؟:-/

xj19xajycax6ppj1gle4.jpg

tmzl3wce7gghbn1zzdm.jpg

شما فایلی به اسم Addins رو از پوشه ی Bioware واقع در My Document سرچ کنید. بعد اون رو به پوشه ای Cut کنین. دوباره مراحل نصب رو تکرار کنید.

N@R!MAN

کاربر سایت
Feb 2, 2010
18
شما فایلی به اسم Addins رو از پوشه ی Bioware واقع در My Document سرچ کنید. بعد اون رو به پوشه ای Cut کنین. دوباره مراحل نصب رو تکرار کنید.
هنوز هم همون مشکل رو دارم!:(فقط بعد از یه بار تلاش یه فایل Addins با حجم کمتر ساخته میشه اما همون ایرور هنوز هم هست!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
هنوز هم همون مشکل رو دارم!:(فقط بعد از یه بار تلاش یه فایل Addins با حجم کمتر ساخته میشه اما همون ایرور هنوز هم هست!

این دفعه همه ی از پوشه ای که Addins هست همه ی فایل های مشابه اون رو دوباره به یه پوشه ی دیگه ایCut کنین.
از پچ 1.4 استفاده کنین؟

N@R!MAN

کاربر سایت
Feb 2, 2010
18
این دفعه همه ی از پوشه ای که Addins هست همه ی فایل های مشابه اون رو دوباره به یه پوشه ی دیگه ایCut کنین.
از پچ 1.4 استفاده کنین؟
بازم فایل اولی ایرور میده!:(
بله از پچ 1.04 استفاده میکنم!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
یه سوال درباره ی flemeth
اون ماموریتی که موریگان بمون میده که مادرشو بکوشیم وقتی میریم با فلمت صحبت میکنیم میگه میتونید کتابو ور داری به موریگان دروغ بگی میخواستم بدونم کشتن یا نکشتنش چه تفاوتی ایجاد میکنه

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
سلام دوستان!

قضیه این بود که این بازی رو اون اوایل که اومده بود برای X360 گرفتم اما بعد از 4-5 ساعت وقتی که امتیاز های بالاتر نسخه ی PC رو دیدم تصمیم گرفتم که روی PC بازیش کنم اما مدام هی به دلایل مختلف (یا یادم می رفت یا بازی گیرم نمیومد و ...) به تعویق افتاد ولی بلاخره عید تونستم تمومش کنم. :D

خوب یه راست بریم سر اصل مطلب:

+ داستان عالی: اینو بگم که من توی بازی های کامپیوتری کوچک ترین اهمیتی به داستان نمیدم و اصلا برام مهم نیست اما این بازی، اولین بازی ای بود که تونست با داستانش منو جذب کنه و یکی از دلایل اصلی ادامه دادنش داستانش بود.

+ موسیقی فوق العاده: بعضی وقت ها توی Camp و یا توی Tavern ها فقط یه جا می ایستادم و به موسیقی بازی گوش می دادم. موسیقی فوق حماسی اواخر بازی که دیگه بماند.

+ صدا گذاری عالی

+ دیالوگ های فوق العاده: فکر کنم نویسنده ی دیالوگ های این بازی با من خیلی تفاهم داشته باشه :D. مثلا 80% اوقات وقتی که طرف مقابل یه حرفی می زد من توی ذهنم جوابشو می دادم و بعدش می دیدم که دقیقا همون جواب توی گزینه ها هست!

+ انتخاب های سخت

+ شخصیت های عالی: این بازی شخصیت هایی مثا Morrigan یا Alistair رو معرفی کرد که به این راحتی ها از یاد نمیرن

+ گرافیک در حالت ایزومتریک

+ گیم پلی تاکتیکی و درگیر کننده: تاکتیک توی این بازی فوق العاده موثره خیلی وقت ها پیش میومد که با یه عده دشمن رو به رو می شدم و به شدت شکست می خوردم اما فقط با تعویض تاکتیک اونا رو به راحتی شکست می دادم.

+ طولانی و با ارزش تکرار بالا: بار اول من حدود 80% از ماموریت های جانبی بازی رو انجام دادم و بازی حدود 50 ساعت طول کشید ( البته روی درجه ی سختی easy :D) و از طرفی بازی ارزش تکرار فوق العاده زیادی داره به علت تفاوت بسیار زیاد گیم پلی در کلاس های مختلف، انتخاب های متعدد و شش Origin Story کاملا متفاوت.

_ باگ

_ گرافیک نه چندان خوب در حالت سوم شخص

_ پایان اندکی مبهم

در نهایت به این بازی از 10 نمره ی 9 رو میدم شاید اگر پارسال که تازه اومده بود بازی کرده بودم بیشتر بهش می دادم.

راستی دوستان این نسخه ای که من گرفتم Awakening هم همراهش هست اما قسمت Extra Campains غیر فعاله چی کار باید بکنم؟

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من نمیدونم کدوم dlc رو دارم اما dragon age 2 رو گرفتم اولش قشنگ بود اما وقتی حواسم نبود و روی یکی از دوستام کلیک کردم کراکتر عوض شد و زد تو حالم دیگه بازی نکردم.

dragon age

کاربر سایت
Mar 25, 2011
1
سلام

سلام من تو dragon age 2 گیر کردم یه جاس میگه از شهر grey warden یه نقشه بدم به bartrand اما هرچی میگردم نقشهای نیست لطفا راهنمایی کنین

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
سلام من تو dragon age 2 گیر کردم یه جاس میگه از شهر grey warden یه نقشه بدم به bartrand اما هرچی میگردم نقشهای نیست لطفا راهنمایی کنین

سوال dragon age 2 را اومدی توی تاپیک نسخه اول میپرسی؟؟؟؟؟؟؟
امان از روزگار پیری:d

maseeh

کاربر سایت
Nov 15, 2011
1
سلام
بچه ها میشه یه بار دیگه DLCها رو توی mediafireی یا هر جای دیگه که بشه دانلودش کرد بزارید
آخه لینکهای قبلی کار نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر