همه چیز در مورد گیم هکینگ و ساخت ترینر

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دكي پدر اينجانب به انضمام كليه اجداد! :biggrin1: بيرون تشريف آوردند اما كليپ مربوطه هنوز افتخار سيو روي هارد ما رو ندادند! :biggrin1::biggrin1:
با 2 داره دانلود ميكنه! adsl 128!‌ :biggrin1:
يه پيشنهاد اينكه لينكها رپيدشير هم قرار بديد . ممنون ميشم ...! :biggrin1:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دوستان قسمت سوم آموزش آماده شد!!!

پست اول ویراش شد!
علی تا جایی که یادم میاد متن اس ام اسی که بهت دادم این بود:
به کسی نگی، قسمت سوم آموزش رو ساختم و آپ هم کردم اما دانلود نمیشه.

الان دارم بیشتر به راز نگهداری تو امیدوار میشم :biggrin1::biggrin1:

خيلی قشنگ بود مهرپويا جان
خسته نباشی:love:
ميزارم تو امضام
لطف داری :smile:

دكي پدر اينجانب به انضمام كليه اجداد! :biggrin1: بيرون تشريف آوردند اما كليپ مربوطه هنوز افتخار سيو روي هارد ما رو ندادند! :biggrin1::biggrin1:
با 2 داره دانلود ميكنه! adsl 128!‌ :biggrin1:
يه پيشنهاد اينكه لينكها رپيدشير هم قرار بديد . ممنون ميشم ...!
امروز مشکل داره این هاست وگرنه هاست خوبیه.
وقتی آپلود کردم خودم هم نتونستم دانلود کنم. من دو سه روزی نت نمیام تا ADSLم وصل شه. اون موقع مشکلی نیست و همه جا میتونم آپ کنم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دكتر جون بسيار عالي . بسي كيف برديم در اين روز سي! :d
ميگم اين چيت انجين خروجي نداره؟ كه ترينر رو بسازيم و با اجراي خروجي همه اين كارا رو بكنه؟ فرض كن بخوايم اين بازي رو چند بار بريم . هر بار تكرار اين مراحل يه خورده (به علت كاليبر بالاي بنده!!‌ :d ) دشواره!!! :d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دكتر جون بسيار عالي . بسي كيف برديم در اين روز سي! :d
ميگم اين چيت انجين خروجي نداره؟ كه ترينر رو بسازيم و با اجراي خروجي همه اين كارا رو بكنه؟ فرض كن بخوايم اين بازي رو چند بار بريم . هر بار تكرار اين مراحل يه خورده (به علت كاليبر بالاي بنده!!‌ :d ) دشواره!!! :d
خب اینکه کاری نداره ! آدرس ها و مسیرهایی رو که بدست اوردی رو با کلیک بر روی شکل فلاپی سیوش کن (با Ctrl+S هم میشه) و بعد هر وقت خواستی بازی کنی لودشون کن؛همین.

دکتر دستت درد نکنه ادامه بده :blushing:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام دکی جون :biggrin1:
ببخشید من 2 روز پیش دان کردم ولی فرصت نداشتم که بیام اینجا تشکر کنم،دستت درد نکنه خیلی ممنون:)
یه سوال هم داشتم :
اگه همون طور که توی آموزش گفتی برنامه نویس بازی برای هر اسلحه کد جداگانه ای برای خشاب نوشته باشه چی کار بکنیم؟ باید تمام اسلحه ها رو هک کنیم؟اون اسلحه که من هک کردم 30 تا خشاب داشت و بعد یه اسلحه دیگه گرفتم که اونم 30 تا خشاب داشت ولی هک نشده بود!! اگه بخوایم که هر اسلحه رو هک کنیم که خیلی سخت میشه ! اگه راه دیگه ای هم داره ممنون میشم راهنمایی کنید ;)

Vocolizive

کاربر سایت
Oct 6, 2008
117
نام
فردین
سلام
من پست های صفحه اول رو دیدم.....دیدم در مورد cheat engine نوشتین...
اگه میشه می خواستم راه های باگ های مختلف با این انجین رو تو بازی wow آموزش بدین.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام بر دکتر جون . :biggrin1:
آقا بالاخره ما این تاپیک را جُستیم ! :biggrin1:
هر چند من کلا تو خط Trainer و از این صُبتا نیستم منتها زحمتی که میکشی و اینکه اطلاعاتت رو با نیت خیر و صادقانه در اختیار دیگر دوستان قرار میدی جای ستایش و قدردانی داره. :love:
واقعا خسته نباشی.
اون زمان که اولین Trainer برای بازی Soul Reaver2 رو نوشته بودی یادم نمیره. :love:
دستت طلا دکتر جون. خسته نباشی. :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر