راهنمایی در بازی necrovision

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
دوستان ميتونيد در این تاپيک مشکلات خودتون رو بگيد
خودم تو مرحله اول گير کردم ديناميت گذاشتم رو در منفجر کردم
بعد 100 نفر ميريزن روم نميدونم چيکار کنم:mad:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
دوستان ميتونيد در این تاپيک مشکلات خودتون رو بگيد
خودم تو مرحله اول گير کردم ديناميت گذاشتم رو در منفجر کردم
بعد 100 نفر ميريزن روم نميدونم چيکار کنم:mad:
اون در دو تا دینامیت میخاد باید برگردی یکم عقبتر و دینامیت اولی رو پیدا کنی

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اگه دو بار دینامیت رو کار گذاشتی و وارد محیط بعدی شدی ، خب بالاطبع 100 نفر میریزن سرت ! چاره ای نیست باید همشونو بکشی .
اگر هم فقط یبار دینامیت رو گذاشتی ، باید بگردی و دینامیت دوم رو پیدا بکنی که کمی دردسره پیدا کردنش .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزیز دینامیت اولی رو با موفقیت پیدا کردی و وقتی میذاری دیوار منفجر نمیشه
تا اینجاش رو میدونستی :biggrin1:
دینامیت دومی کجاست ؟
دینامیت دومی دقیقا جائیه که قبل از ورود به این قسمت بازی بودی . جایی که اون سرباز ازت اسلحه میگیره و خودش رو میکشه . اونجا که بری یه سری سرباز هست و یه خورده عقب تر رو نگاه کنی از همونجا دینامیته مشخصه . باید برش داری و بری دیوارو بترکونی ;)
این که دیگه اسکرین شات نمیخواد . مشخصه
-------------------------------
در مورد اینکه میگی الکی خریدم عرض کنم خدمتت که شما پول رو دادی خریدی وقت گذاشتی نصب کردی و وقت میذاری بازی میکنی
حداقل یه کاری کن ازش لذت هم ببری ;)

Cry30s

کاربر سایت
Jul 10, 2009
9
با سلام به همه دوستان
در بازي Necrovision در مرحله 5 ، هر کاري ميکنم اون تانکي که به شکل عقرب هست از بين نميره !!!
زرهي هم که اول تن بازيکن بود از بين ميره ولي هرچي بهش شليک ميکنم دوباره خودشو ترميم ميکنه !!!
ايا قلق خاصي داره؟! ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

(علت ابنکه اینطوری سوالمو مطرح کردم اینه که از طریق (موضوع جدید) نمیتونم تایپک بزنم چون فعال نیست.هرکاری میکنم نام کاربریم فعال نمیشه!!! اگه ممکنه بگین چی کار باید بکنم؟؟؟)

آخرین ویرایش:

morteza123

کاربر سایت
Jun 14, 2007
1
دوست عزیز دینامیت اولی رو با موفقیت پیدا کردی و وقتی میذاری دیوار منفجر نمیشه
تا اینجاش رو میدونستی :biggrin1:
دینامیت دومی کجاست ؟
دینامیت دومی دقیقا جائیه که قبل از ورود به این قسمت بازی بودی . جایی که اون سرباز ازت اسلحه میگیره و خودش رو میکشه . اونجا که بری یه سری سرباز هست و یه خورده عقب تر رو نگاه کنی از همونجا دینامیته مشخصه . باید برش داری و بری دیوارو بترکونی ;)
این که دیگه اسکرین شات نمیخواد . مشخصه

ببخشید من خیلی گشتم ولی دینامیت رو پیدا نکردم :confused: .من وقتی بر میگردم اونجایی که سربازه خودشو کشت ...هیچ سربازی نیست .فقط یه برگه هست که میشه اونو خواند . لطفا دقیقتر بگید کجاست یا یه ScreenShot از محلش بذارید ...

ممنون

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
در بازي Necrovision در مرحله 5 ، هر کاري ميکنم اون تانکي که به شکل عقرب هست از بين نميره !!!
زرهي هم که اول تن بازيکن بود از بين ميره ولي هرچي بهش شليک ميکنم دوباره خودشو ترميم ميکنه !!!
ايا قلق خاصي داره؟! ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

مشخصه - تا اونجایی که یادمه باید اول تمام اون مخازنی رو که بوسیله ی اونها خودشو ترمیم میکنه از بین ببری بعد هم خودشو.

yas1613

کاربر سایت
Jan 10, 2013
3
یکی کمک کنه heeeeeeeeeeeeeeeeeeelp تو مرحله8 گیر کردم. اونجایی که وارد یه اتاق میشی میریزن سرت و یه ماشین اهنی و میزنی و از پله ها میری پایین عنکبوتم میزنی از پله میری پایین یه غول میاد با دو سه نفر دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر