راهنمایی در بازی Resident evil5

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من داخل یک غول گیر کردم...مرحله 2-5 .اونجا یک تفنگ آتشزا هم هست که ی می تونی شارژش کنی ..هر چی با آتیش می زنمش نمیمیره دوباره زنده میشه لطفا یکی کمک کنه

shahinmo

کاربر سایت
Oct 7, 2007
13
من تو قسمت 1-2 اونجایی که یارو با اره برقی درو میشکونه ، میاد طرفت گیر کردم . ترانسفورماتور میزنم روی سرش و هر از چند گاهی هم به ترانسفور ماتوره شلیک میکنم تا یارو رو برق بگیره . ( 7-8 ) این کارو کردم ، فایده ای نداشت . حتی کشوندمش دم بشکه و اونو منفجر کردم کمی بی حال میشه ، مشت که بهش میزنم دووباره بلند میشه میافته دنبالم . نمیمره . تا جایی که دیگه تیرم تموم شده . و میکشه منو . کمک . چی کارکنم ؟!! دنبال کلید هم مگیردم هم تا در رو باز کنم . اونو پیدا نمیکنم . حدس میزنم تا باید این یارو روبکشم تا کلیدو ازش بگیرم .

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
ببین رفیق کاری نداره.یه 4 تا تیر کلت میزنی تو سرش بعد بی حال میشه میری نزدیک دهنشو سرویس میکنی.تازه اونجا بشکه یه عالمه هست.وقتی میره نزدیکه بشکه بزن بشکه رو بترکون بازم بی حال میشه بورو دهنشو سرویس کن.بعد 6 7 بار میمیره.کلیدم از روی جسدش ور میداری.به همین راحتی و به همین خوشمزگی!!!!!

shahinmo

کاربر سایت
Oct 7, 2007
13
ببین رفیق کاری نداره.یه 4 تا تیر کلت میزنی تو سرش بعد بی حال میشه میری نزدیک دهنشو سرویس میکنی.تازه اونجا بشکه یه عالمه هست.وقتی میره نزدیکه بشکه بزن بشکه رو بترکون بازم بی حال میشه بورو دهنشو سرویس کن.بعد 6 7 بار میمیره.کلیدم از روی جسدش ور میداری.به همین راحتی و به همین خوشمزگی!!!!!

دمت گرم رفیق. رفته بود رو اعصابم . رد کردم . مرحله بعد 2-2 گیر سگها افتادم . 10 تا سگ میریزن سرم . هر کاری میکنم میکنم . اونجا گیرم . باید اسلحه خاصی بخرم ؟ ( داشته باشم )

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من تو قسمت 1-2 اونجایی که یارو با اره برقی درو میشکونه ، میاد طرفت گیر کردم . ترانسفورماتور میزنم روی سرش و هر از چند گاهی هم به ترانسفور ماتوره شلیک میکنم تا یارو رو برق بگیره . ( 7-8 ) این کارو کردم ، فایده ای نداشت . حتی کشوندمش دم بشکه و اونو منفجر کردم کمی بی حال میشه ، مشت که بهش میزنم دووباره بلند میشه میافته دنبالم . نمیمره . تا جایی که دیگه تیرم تموم شده . و میکشه منو . کمک . چی کارکنم ؟!! دنبال کلید هم مگیردم هم تا در رو باز کنم . اونو پیدا نمیکنم . حدس میزنم تا باید این یارو روبکشم تا کلیدو ازش بگیرم .
شما باید به چشمش تیر بزنی بعد بی حال میشه میکوبونیش بعد از 8.9 بار تمومه ...:hurted1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دمت گرم رفیق. رفته بود رو اعصابم . رد کردم . مرحله بعد 2-2 گیر سگها افتادم . 10 تا سگ میریزن سرم . هر کاری میکنم میکنم . اونجا گیرم . باید اسلحه خاصی بخرم ؟ ( داشته باشم )
اونجا من با شاتگان به جونشون افتادم مردن ... البته باید هی از این ور به اون ور بدوید بعد بزنین .;)

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
منم تو اون قسمت پالایشگاه گیر یکی از این اره ای ها افتادم باید حتما" بکشمش یا راه فرار هم هست؟
یه اهرم نشون میده که باید بکشیش ولی در قسمتی که باید رد بشی تا به اهرم برسی یه در وجود داره که باز نمیشه:-":confused:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بابا بره همه غول مولا حتی
وسکر
rpg کفاف میده . چرا الکی خودتونو خسته میکنین؟! من که رو نرمال رفتم پول مولم کم نیاوردم همرو هم زود زدم شما هم بکنید بد نیست.
فقط الکی حروم نکنید . مثلا بره اون غوله
که از پشت کامیون میاد بیرون proxy bomb هم جواب میده که اون اطراف پرم هست

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان!می شه یکی کاملا دقیق و دقیقا کامل طرز کشتن وسکر را توی آتشفشان بگه!لطفا کامل بگید!یعنی دقیقا از همونجا که میوفتیم تو آشفشان بعد وسکر پا می شه بعد از روی یه پل رد می شیم که خراب می شه!بعدش را نمی دونم چی کار کنم!

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام
توی اون قسمت وقتی وسکر می خواد دستشو بهت پرتاب کنه قلبش از پشتش در میاد دقیقا همون موقع باید قلبشو بزنی اونوقت عصبانی میشه و قلبش از جلو میزنهه بیرون در اون موقع باید تمام تیر هاتو روش خالی کنی بستگی به تفنگت داره من با 2 بار این کار رو کردم مرد

در مورد غول مرحله 2-5 هم اگر یه rocket luncher داشته باشی که با همون ضربه اول میمیره اگر نداشته باشی خیلی طول میکشه

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام دوستان!می شه یکی کاملا دقیق و دقیقا کامل طرز کشتن وسکر را توی آتشفشان بگه!لطفا کامل بگید!یعنی دقیقا از همونجا که میوفتیم تو آشفشان بعد وسکر پا می شه بعد از روی یه پل رد می شیم که خراب می شه!بعدش را نمی دونم چی کار کنم!
ببین شما باید سریع بری جلو و بعد از پریدن به سمت جلو راه سمت چپ را انتخاب کنی یعنی همان جائی که مثل یک گردی بزرگ است وقتی شما بالا بروید دیگر وسکر بالا نمیتواند بیاید ازپشت چندتا شلیک میکنی بهش یعنی ان نقطه نارنجی که در دمو مبینیبعد از چند بار شلک دمو میبینی که وسکر پرواز میکنه و به سمت سیوا (دختره)میره شما حالا باید به سمت وسکر شلیک کنی تا به دختره که داره از لبه پرتگاه میافته پائین نرسه بعد از دیدن دموئی دختره لبه پرتگاه را میگیره و بالا میاد حالا شما باید برگردی به همان مسیری از ان بالا امدی و سمت راست را بری تا به یک سنگ بزرگ برسی انجا دکمه های را از شما میخواد سریع انرا انجام دهید تا سنگ داخل اتشفشان بیافتد و دختره بیاید پیش شما فقط باید سریع باشید بعد از اینکه ان دختره امد پیشت با هم برید بالای همان جای که به پشت وسکر شلیک کردی همان جای که بالا تر از سطح زمین است وسمت چپ است حالا باید با تیر وسکر را بکشید حدود پانزده یا بیست تیر باید بزنی .
مهم تیرها را به منطقه نارنجی روی سینه و پشت وسکر بزن .اگر تیرت تمام شد با چاقو هم میتونی اخرین ضربات را بزنی تا کارش را بسازی

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
نوشته شده توسط <{ALTAIR}>
ببین دوست عزیز خیلی راحته تاجایی که امکان داره بعد از این که شوا رو نجات دادی در قسمت زرد رنگ بدنش تیر خالی کن زمانی که مکث چند ثانیه ای می کنه برو پلوی اون قسمت زرد رنگ قلبش بعد X رو بزن یک صحنه QTE می یاد بعدش هم دیگه کار وسکر تمومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر