همکاری برای ساخت Max Payne 3 : Mission In Iran

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
آقا منم هستم
من مايا و max رو تا حدودي بلدم خواستي نمونه كار ميدم ايميلم اينه:
maya44043@yahoo.com

راستي من عضو persiandsigner هم هستم تاپيكت تو اونجا رو هم ديدم حالا چيكار بايد بكنيم؟

برو به لینکی که دادم مطالعه کن همه چی اونجا نوشته شده اگر سوالی بود در خدمتم
لینک دو سه تا عکس از نمونه کارهات رو بزارم ببینیم جیگر ;)

romeo

کاربر سایت
Mar 16, 2007
1
ma ba chand nafar darym talash mykonym ba ye sherkate kharejy hamkary konym va ye bazye besazym va az dolat ham darym ye bodje sangyn mygyrym baraye yn kar mykhaym ye bazye toop besazym ba hazyne va gerafyke zyad
ye kare sangyn va ba arzesh
donbale kar hastym natyjeye ghaty roo baadaz natyje behetoon mygam shayad be komake soma ham ehtyaj peyda kardym

bazii_center

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
فرزام
سلام بچه ها میتونید تو کار های گرافیکی واینجور چیزا از قبیل فتوشاپ - یولید - نمیدونم فلش و .... رو من حساب کنید... خیلی دوست دارم باهاتون همکاری کنم ممنون و فعلا بای

mordor_sauron

کاربر سایت
Mar 28, 2007
7
خداييش مي خواين با يه شركت خارجي قرارداد ببنديد؟من تو كار داستلن ماستان هستم اما از نظر كارهايي مثل برنامه نويسي و از اينجور حرفا هيچ سوادي ندارم.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
ma ba chand nafar darym talash mykonym ba ye sherkate kharejy hamkary konym va ye bazye besazym va az dolat ham darym ye bodje sangyn mygyrym baraye yn kar mykhaym ye bazye toop besazym ba hazyne va gerafyke zyad
ye kare sangyn va ba arzesh
donbale kar hastym natyjeye ghaty roo baadaz natyje behetoon mygam shayad be komake soma ham ehtyaj peyda kardym
رو خارج حساب نكنيد....
ما تو تحريم هستيم. و فعلا هيچ كشوري حاضر به همكاري با ما نميشه

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
ندیگه تا اون حد چون هر موقع تحریم خفن شه به کشتی ها بار نمیدن . میدونم دیگه :)

ولی مهم اینه که چه شرکتی حاضر بشه نمایندگی بده . اونم با این وضعیت واسه کمک هم هر موقع ردیف شد رو داستان و ایده پردازی و از این چیزا رو ما حساب کنید

warman

کاربر سایت
Sep 7, 2007
4
سلام به بروبچ با حال .من تازه عضو سايت شدم .فهميدم مي خواين بازي بسازين .من يكم fpscvreator و 3dmax و maxpain editor كار كردم.من هم حاضرم با حاتون همكاري كنم.در ضمن من خونمون كنار فرهنگسراست.
war00leave@gmail.com

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من فكر ميكنم اين پروژه شما سر كاريه! چون كه اين تاپيك الان چندوقته ازش خبر نيست. جريان چيه؟

داستان بر هم خوردن این پروژه خیلی غم انگیزه ... بهتره تعریفش نکنم :((
البته اگر دو نفر باشن که با من همکاری کنن میتونیم از اول شروع کنیم

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
خودتون خسته نکنید!!!!

MAX_PAYNE_3___Mona_s_Death_by_SouthernDesigner.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر