NecroVision

awup3t.jpg

NecroVision
ناشر: 1C Company
سازنده: The Farm 51
سبك: FPS
زمان انتشار: May 15, 2009
PC Exclusive Title

NecroVison یک بازی FPS است که داستان آن در زمان جنگ جهانی اول اتفاق می افتد و شما باید با خون آشام ها و شیطان ها درگیر شوید.
NecroVison ،جنگ جهانی اول را با خون آشام ها و قدرت های شیطانی مخلوط کرده است و هیچکس نمیتواند The Farm 51 را متهم به تقلید کند.سبک بازی مانند بازی های همچون Pain Killer و Serious Sam است و همانطور که میدانید اینگونه بازی ها پر از دشمن و Boss ها و اسلحه های عجیب است و در کنار آن سرعت Game play بازی فوق العاده بالا است.
داستان NecroVision در سال 1916 اتفاق می افتد و در ان یک آمریکایی به ارتش انگلیس می پیوندد...اما بعد از کمی مبارزه در میابد که در میدان جنگ خبری از انسان نیست و باید با شیاطین به مبارزه بپردازد.شخصیت اصلی بازی بعد از مدتی برای از بین بردن قدرت شیطانی مجبور میشود وارد دنیای مردگان شود و دشمنان بازی در دنیای مردگان را خون آشام ها تشکیل می دهند.
941742_20080606_embed012.jpg

بعد از مدتی شخصیت بازی یک دستکش با قدرت های شیطانی پیدا میکند که میتواند از آن برای از بین بردن دشمن ها استفاده کند.(از قدرت های این دستکش شیطانی میتوان به قدرت فریز کردن و bullet Time اشاره کرد)
در کنار این قدرت ها در بعضی از موارد می توانید از جادو های خاصی استفاده کنید.تنوع اسلحه در بازی بالا است و همراه با اسلحه میتوانید نارنجک حمل کنید(به صورت همزمان برای استفاده آماده می باشند)
بازی شامل Boss fight های فراوان و معما های تقریبا ساده میباشد که میتواند به زیبا شدن بازی کمک زیادی کند.
Necrovison پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی بسیار زیبا و مهیج را دارد و اگر دنبال یک بازی متنوع میگردید حتما آن را امتحان کنید.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
با توجه به این تعریف ها که جالب به نظر میاد. ترکیبی از Serious sam و Time shift و چند تا چیز دیگه.داستانش هم در زمان جنگ جهانیاول اتفاق می افته.چه تفاوتی! :biggrin1: ببینیم این چه آشی میشه ;)
در ضمن ممنون.:smile:

آخرین ویرایش:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
امروز بازی رو گرفتم و نصب کردم
فکر می کنم بازی موتورش مال painkiller باشه ولی چیزی که برام جالب گرافیکش از چیزی که تو ذهنم بود بالاتر بود و واقعا عالی جزئیات رو کار کردن و روی هم رفته می تونم بگم عالی کار کردن. و یکی عنوانهای خوب امسال هست که ازش بازی داره. البته زیاد بازیش نکردم در حد 10 دقیقه چون کار داشتم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در مورد انجین بازی زیاد اطلاع ندارم ولی میدونم چند نفر از سازندگان painkiller در این پروژه هم شرکت داشتن.

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
همونطور که قبلا هم اشاره کردم ، سبک این بازی « بکش برو جلو » هست. نباید از این بازی توقع داستان پیچیده ای داشت. انجین بازی همان انجین Painkiller هست که بازنویسی شده.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اره جالبه
ولي 8600 من خيلي كم مياره . فكر نميكردم اينطوري باشه :confused:
Anyway
اقا اون قسمت كه فرشته رو ميكشيم و بايد روي ديوار ديناميت بذاريم كه راه باز بشه و سه دقيقه وقت ميده
گويا دوتا ديناميت بايد پيدا كنيم من يكيش رو پيدا كردم :laughing:
اگر لطف كنيد بگيد كجا هستن دوتاشون حدالامكان يه اسكرين شات از وروديه قسمتي كه ديناميت ها هستند بذاريد ممنون ميشم

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
اره جالبه
ولي 8600 من خيلي كم مياره . فكر نميكردم اينطوري باشه :confused:
Anyway
اقا اون قسمت كه فرشته رو ميكشيم و بايد روي ديوار ديناميت بذاريم كه راه باز بشه و سه دقيقه وقت ميده
گويا دوتا ديناميت بايد پيدا كنيم من يكيش رو پيدا كردم :laughing:
اگر لطف كنيد بگيد كجا هستن دوتاشون حدالامكان يه اسكرين شات از وروديه قسمتي كه ديناميت ها هستند بذاريد ممنون ميشم

یکم برگردی عقبتر جایی که قبل اونجا با یه نفر صحبت می کنی و خودکشی می کنی اون دور و بره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا دمه شما گرم اونجا رو همون موقع رد كردم و بازي رو هم تموم كردم :laughing:
پايان داستان يه مقداري بي ربط بود
كاش حداقل براي اخر بازي يه دموي خوب ميساختن :confused:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
اقا دمه شما گرم اونجا رو همون موقع رد كردم و بازي رو هم تموم كردم :laughing:
پايان داستان يه مقداري بي ربط بود
كاش حداقل براي اخر بازي يه دموي خوب ميساختن :confused:
من الان chapter 6 هستم تا اینجاش که خیلی با حال بود الالخصوص آخر مرحله 4 که سوار ربات میشه.
بازی تو ویندوز ویستا یکم رونتر و بهتر از xp اجرا میشه.
میشه بگین کلا چند مرحلس؟
اینجا مرحله 6 اولش چیکار باید کرد/؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من الان chapter 6 هستم تا اینجاش که خیلی با حال بود الالخصوص آخر مرحله 4 که سوار ربات میشه.
بازی تو ویندوز ویستا یکم رونتر و بهتر از xp اجرا میشه.
میشه بگین کلا چند مرحلس؟
اینجا مرحله 6 اولش چیکار باید کرد/؟

بله . كاملآ
بازي خيلي زيبا و باحاله
البته از هموجاهايي كه شما هستي به بعد بازي بيشتر شبيه PainKiller ميشه
و البته خيلي سخت تر
ديگه خبري از اون زامبي هاي شل و ول و پخمه نيست :laughing:
غول هايي كه شما با زحمت به عنوانه غول مرحله يا قسمتي از بازي ميكشتي مثل نقل و نبات ميريزن سرت :p
مراقب تك تكه فشنگ هات هم باش كه لازمشون داري ;)
به Underworld كه برسي البته تمام اسلحه هات عوض ميشه و اسحله هاي Vampire ها رو ميگيري كه شمال همه چي هست
مسلسل . شات گان . راكد و .....
ديگه هم چاقو و بيل و خنجر و نارنجك و ديناميت و غيره در كار نيست
همون دستكش يا همون Glove كه ميگيري برات اپگريد ميشه با پيدا كردنه اپگريد هاش كه موشك داره ايتمي كه موجودات يا اشياء رو فريز ميكنه و ....
اين از اين ( چقدر حرف زدم :biggrin1: )
بازي كلآ شامل 11 Chapter هست اگر اشتباه نكنم
چون پاكش كردم :eek:
اول مرحله شيش چطوريه ؟ بگو يادم بياد . از بس شبيه هم هستن خاطر ادم نميمونه :biggrin1:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
بله . كاملآ
بازي خيلي زيبا و باحاله
البته از هموجاهايي كه شما هستي به بعد بازي بيشتر شبيه PainKiller ميشه
و البته خيلي سخت تر
ديگه خبري از اون زامبي هاي شل و ول و پخمه نيست :laughing:
غول هايي كه شما با زحمت به عنوانه غول مرحله يا قسمتي از بازي ميكشتي مثل نقل و نبات ميريزن سرت :p
مراقب تك تكه فشنگ هات هم باش كه لازمشون داري ;)
به Underworld كه برسي البته تمام اسلحه هات عوض ميشه و اسحله هاي Vampire ها رو ميگيري كه شمال همه چي هست
مسلسل . شات گان . راكد و .....
ديگه هم چاقو و بيل و خنجر و نارنجك و ديناميت و غيره در كار نيست
همون دستكش يا همون Glove كه ميگيري برات اپگريد ميشه با پيدا كردنه اپگريد هاش كه موشك داره ايتمي كه موجودات يا اشياء رو فريز ميكنه و ....
اين از اين ( چقدر حرف زدم :biggrin1: )
بازي كلآ شامل 11 Chapter هست اگر اشتباه نكنم
چون پاكش كردم :eek:
اول مرحله شيش چطوريه ؟ بگو يادم بياد . از بس شبيه هم هستن خاطر ادم نميمونه :biggrin1:
اول مرحله 6 از مترو پیاده میشه.
ولی خداییش به قول دوستم سعید این بازی رو ساختن که رو مخ من need for speed بازی کنن اونهمه بازی رو مثل آب خوردن میرم توی همچین بازیی گیر میکنم:biggrin1: یکی از دوستان نوشته بود بزن برو جلو زیادهم اینطوری نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر