PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
در مورد اینکه چرا در خرید لایسنس تیم و بازیکنا دجار مشگل شدن و اینکه چه چیزی مانع شده
بپرس
که اگه بخاطر انحصار گریه EA هست حاله شونو بگیریم :evil:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
میگم مظنورت سر جنگ و دعوا هست؟؟
اره ديگه خون و خونريزي ميشه....

ميگم ما چند صفحه قبل گل لقد كرديم و گفتيم يكي يه عكس از كاپيتان جرارد بذاره:-"
خب يه عكس بذاريد من ببينم چطوري طراحيش كردن اگه جراردش درست باشه ميرم بازي رو ميگيرم چون با گيم پليش كه حال نميكنم

يه مشكل كوچيكي كه من با فيفا دارم به اين جرارد برميگرده كه چهرش اونطور كه بايد نيس (06 و 05 بهتر بود) و عحيبتر اينكه اسمش رو نميگه:confused: اگه دو ساعت هم توپ زير پاش باشه يه كلام نميگه Gerraaaaaaaaaaaaaard....

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام
میگم میتونی یه عکس هم از michael owen بذاری؟؟؟؟
سرعت بازی چطوره؟؟ مثل PES 5 هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

بابا این سوسول بازیا چیه یه بازی می خواین بخرینا
دیگه ازین فوتبال بهتر چی می خواین
یعنی برای شما گیم پلی و رونده بازی اصلا مهم نیست و فقط چهره مهمه:evil::evil::evil::evil:
اگه اینجوریه برو همون fifa بازی کن
fifa just for KIDS & -12

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
بابا این سوسول بازیا چیه یه بازی می خواین بخرینا
دیگه ازین فوتبال بهتر چی می خواین
یعنی برای شما گیم پلی و رونده بازی اصلا مهم نیست و فقط چهره مهمه:evil::evil::evil::evil:
اگه اینجوریه برو همون fifa بازی کن
fifa just for KIDS & -12

زیاد تند نرو دداش
سوال من این بود که سرعت بازی چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟ ;) ;)
گفتم اگه عکسم بذارین چه بهتر ;)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
والا کسی که همچین سوالی میکنه متاسفانه دیگه امیدی بهش نیست. بیاین باهم براش دعا کنیم تا حداقل با آرامش....

اما حالا خارج از شوخی، همونطور که جاهای دیگه قبلاً گفتم Xfire نزدیک ریلیز یا خلاصه همون دور و برای ریلیز گیم های مهم دولاپر چت میگذاره بین یوزرها و خوب گاهی هم مثل الان به چندنفر یک نسخه از بازی رو میده! غرض اینکه منم این دفعه انتخاب شدم و در Dev-Chat ـه بازی محبوبم PES6 میتونم سوالاتی بپرسم. خلاصه اینکه اگر سوال خاصی دارین تا ساعت 7:30 امشب اینجا مطرح کنید شاید من تونستم اونجا بپرسم. (سوالات خوب بپرسید :-" ) ساعت 8 شب به وقت ما شروع میشه. خلاصه من میرم 7 اینطورا میام یه سری بهتون میزنم.

سره کاری بود

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
سلام.
من تو نخ این تاپیک نبودم زیاد...نمیدونم شما هم همچین مشکلی دارید یا نه....یا دربارش بحث
کردید یا نه....
اما میخواستم بدونم کسی از این قسمت تنظیمات دسته و کلا دکمه های بازی سر در آورده ؟
چرا این جوری شده ؟ من از سال 19998 تا حالا عادت کردم که پاس ضربدر باشه ... دایره سانتر و تکل باشه و غیره که خودتون بهتر میدونید ....

اما اینسری دایره شده پاس....و ضربدر شوت و کلا همه چی عوض شده....
هر چی هم تو قسمت تنظیمات دسته ور میرم اینگار نه اینگار...اصلا خیلی گنگ شده....
تو شماره های قبلی خیلی این قسمت بهتر بود....

حالا میخواستم بدونم آیا راهی هست که کلید های دسته بازی دقیقا مثل شماره قبل بشه ؟
در ضمن من یه دسته بازی کپ دسته Ps دارم.
اگه راهی هست که ممنون میشم کمک کنید....اگه نه که مارو به خیر و Pes6 رو به سلامت ! :((
میرم دنبال همون Pes5....

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
اما میخواستم بدونم کسی از این قسمت تنظیمات دسته و کلا دکمه های بازی سر در آورده ؟
چرا این جوری شده ؟ من از سال 19998 تا حالا عادت کردم که پاس ضربدر باشه ... دایره سانتر و تکل باشه و غیره که خودتون بهتر میدونید ....

اما اینسری دایره شده پاس....و ضربدر شوت و کلا همه چی عوض شده....
هر چی هم تو قسمت تنظیمات دسته ور میرم اینگار نه اینگار...اصلا خیلی گنگ شده....
تو شماره های قبلی خیلی این قسمت بهتر بود....

حالا میخواستم بدونم آیا راهی هست که کلید های دسته بازی دقیقا مثل شماره قبل بشه ؟
در ضمن من یه دسته بازی کپ دسته Ps دارم.
راستش تا اینجا که من دو تا جام جهانی( با ایتالیا و آرژانتین)رفتم و مستر لیگ روهم (با یووه ) شروع کردم تنظیمات درست مثل قبل بوده. احتمالا مشکل از تنظیمات کیبورد یا دسته هست. مثلا ضربدر تو تنظیمات کیبورد x شده که قابل تعویضه و فقط مشکل spsce بود که اونم برا بعضیا ( مثلا من ) حل شد.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
من از سال 19998 تا حالا عادت کردم که پاس ضربدر باشه ... دایره سانتر و تکل باشه و غیره که خودتون بهتر میدونید ....

Pes5....

دمت گرم بابا 18000 سال از ما جلو تری چه خبر از آینده
از شوخی گزشته چرا همه مشکل دارن
ولی من مشکل ندارم تو فلدر بازی تو setting بورو و اونجا دکمه هارو درست کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر