درخواست کمک در بازی mirrors edge

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان!
در بازیه mirrors edge(لبه ی آینه),بعد از مرحله ی تمرینی و در مرحله ی اول,از چند تا ساختمان رد می شی و بعد می رسی به یه ساختمان که یه دونه از این لبه قرمز ها داره!وقتی دکمه ای که راه را نشان می ده می زنم,ساختمان رو به رویی را نشان می ده ولی نمی تونم بهش برسم!یعنی می پرم ولی نمی رسم!چی کار کنم؟(من روی ایکس باکس بازی می کنم!اگر کسی روی این کنسول بازی می کنه بگه کدوم دکمه هاش رو بزنم ولی اگر روی کنسول دیگری بازی می کنه,بگه چی کار کنم تا دکمه ها را تبدیل کنم!)
لطفا بگید!سریع که فوریه!:praying::praying:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا سوال قبلیم حل شد!اگر می شه جواب این یکی را بدهید که دارم دیوونه می شم!فقط لطفا سریع!!سوالم اینه:
توی چپتر 4(یا 5)یه مرحله هست که می ریم توی مترو!یه قطار سمت راست می ره و می آد و یک قطار سمت چپ و چهار تا آدم اون وسطن!من 4 نفر را می کشم ولی نمی دونم چی کار کنم!می شه کمکم کنید؟!
:praying:لطفا سریع جواب بدید!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا سوال قبلیم حل شد!اگر می شه جواب این یکی را بدهید که دارم دیوونه می شم!فقط لطفا سریع!!سوالم اینه:
توی چپتر 4(یا 5)یه مرحله هست که می ریم توی مترو!یه قطار سمت راست می ره و می آد و یک قطار سمت چپ و چهار تا آدم اون وسطن!من 4 نفر را می کشم ولی نمی دونم چی کار کنم!می شه کمکم کنید؟!
:praying:لطفا سریع جواب بدید!
اونطور که یادمه قبل از رسیدن قطاری که روش هستی به تونل, باید بپری رو قطار بغلی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
كمك من تو pcين بازي بازي ميكنم شركت تكين هم هست من اون مرحله كه يارو رو تعقيب ميكنه هم رد شدم ولي يه مرحله رسيدم بايد بري روroof بعد يه دكمه قرمز بزني تا يه چيزي جابه جا ميشه اما وقتي اونجا ميرسم بازي كند ميشه به دكمه Rهم دست نميزنم تو رو خدا help me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر