معرفی شخصیت Nero

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بین تا جای که من میدانم وقتی میزنم دانلود این جوری حداقل داخله یک سایت اپلودش کن تا بشه
attachment.php

اخه نه سایزی نه چیزی وقتی سایز نزنه نمیشه دانلود کرد خودتان ببینید:confused:
برنامه داغون تر از DAP نبود ازش استفاده کنی ؟ :D
پیشنهاد میشه از IDM یا Flash get استفاده کنی.
فایل هم کاملا سالم هست.
MagicalSnap-2009.03.0113.02-001.png

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه مشکل اینجا من برنامه دیگه ندارم
بعد اخه قبلی که ماله دانته بود دانلود کردم با همین dap فقط این یکی مشکل داره حالا ولش کن خودم یکاریش میکنم
باز هم ممنونم مرسی

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
فقط یه سوال اسپاردا که به ورجیل شمشیر داده به دانته هم چیزی داده؟ یا بهش ارث رسیده؟ راستی امکانش هست که نیرو نوه اسپاردا باشه؟:biggrin1:
بله مطمئنا نیرو نوه اسپاردا و فرزند ورجیل ههست و اینهم منبع :کلیک البته باید بگم اون صفحه خبر منبع معتبری از کپکام همرا با استلات لازم رو کرده.
دمت گرم عزیز قسمت گردنبند رو میدونستم اخه 3 و 4 رو بازی کردم بعد یعنی دیگه ورجیل بر نمیگرده؟ یعنی یه جورایی Nero برادر Dante هست:biggrin1:
خیر!!این موضوع رد شده.
نه امکانش نیست که نیرو نوه اسپاردا باشد چرا برای اینکه وقتی ورجیل در قسمته اول از دانته شکست میخوره به دره پرتاب میشه و میره پیشه رهبر فرقه شمشیر، و در اونجا آزمایشاتی رویش انجام میدهند و اون در اونجا میمیره ولی قدرتش میرسه به نیرو و به دسته راسته میره و از اونجا به بعد نیرو نمی ادم ونمی شیطان تبدیل میشه :love::eek:
ورجیل توسط دانته کشته میشه در dmc1این موضوع گفته شده و dmc3هم قبل این سری بوده.
با اینکه حالم از این مرتیکه به هم میخوره(:biggrin1:) ولی ممنون فردین جان...وقتی که گذاشتی یه دنیا ارزش داره.
من روی نیرو بد جور تعصب دارم!لطفا به همه کاراکتر ها احترام بذار چون نیرو مرتیکه نیست بلکه خیلی هم ماهه.:x

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بله مطمئنا نیرو نوه اسپاردا و فرزند ورجیل ههست و اینهم منبع :کلیک البته باید بگم اون صفحه خبر منبع معتبری از کپکام همرا با استلات لازم رو کرده.

من روی نیرو بد جور تعصب دارم!لطفا به همه کاراکتر ها احترام بذار چون نیرو مرتیکه نیست بلکه خیلی هم ماهه.:x

بابا شما چرا اینقدر اصرار داری بگی نرو پسر ورجیله!!! به نظر من این از واقعیت خیلی دوره ، اصلا همچین چیزی باورنکردنیه!!! آخه بابا ورجیل که همش به فکر قدرت بوده کی وقت کرد زن بگیره و بچه دار بشه.... به نظرم اگه می گفتی پس دانته بشتر بهش می اومد:))

منظورت از نرو که مرتیکه نیست و ماهه چیه؟!!! میشه توضیح بدی چه نوع ماهی...ماهی آب.... ماه تو آسمون... روز، ماه ، سال ...=))=))
(ببخشید منظوری ندارما فقط این که نرو ماهه=)) یه ذره می دونی ...شبیه قلقلکه....):d

راستی به این فروم برین من یه داستان سرآغاز از دویل نوشتم فکر کنم خوشتون بیاد:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=45994&page=2

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
بابا شما چرا اینقدر اصرار داری بگی نرو پسر ورجیله!!! به نظر من این از واقعیت خیلی دوره ، اصلا همچین چیزی باورنکردنیه!!! آخه بابا ورجیل که همش به فکر قدرت بوده کی وقت کرد زن بگیره و بچه دار بشه.... به نظرم اگه می گفتی پس دانته بشتر بهش می اومد:))
بخدا منم تاکید بر این مسئله ندارم بلکه کپکام روی این موضوع اشاره کرده.من اوایل خیال میکردم نیرو برادر دانته و ورجیله و با خوندن این خبر اینطور شدم:-oقبول دارم چطور میشه ورجیلی که فقط قدرت براش مهم بود پدر نیرو باشه اصلا امکان نداره.اما حرف کپکام یک مدرک کاملا رسمیه. واقعا تو روحت کپکام با اون داستان های مجهولت که نیمه تمام میذاری.این ماجرا قضیه داره.پس از انتشار dmc 4سازنده بازی اظهار داشت من این شخصیت رو خلق کردم و در مراحل اولیه قرار دادم.برای dmc 5قصد رشد شخصیت جدیدم و انتشار گذشته پر مفهو اورا خواهم داشت اما تاکید دارم او از خون اسپارداست.همه با فهمیدن این موضوع شایعه برادری نیرو و دانته و انتشار دادند .پس از دو سال فروم ها شایعه های مختلفی مبنی بر گذشته نیرو را بر ملا کردند.اولین گفته ای که همراه با طراحی تصویر همراه بود نظریه نیرو پسر ورجیله.برای اولین بار اعتراف میکنم همخندم گرفت و هم متعجب شده بودم...........اه............نیرو کجا و ورجیل کجا.حرف رو قبول نکردم اما تحقیق خودمو شروع کردم .در فرومی شباهت های نیرو با ورجیل ا بیان کرده بود و بعضی دیگر داستان هایی را در این زمینه بیان کرده بودند.بالاره در 30 اکتبر 2010 در فروم دویل می کرای این مسئله بطور قطعی ازطرف کپکام تایید شد و منابعی معتبر از سایت کپکام را به عنوان منبع قرار داده بود.منابع دلایل رسمی رو بیان کردن از قبیل:
1-از لحاظ ظاهری نیرو کاملا شبیه ورجیله
2-شمشیر یاماتو دومین صاحب خود را نیرو معرفی کرده بود این به معنای هم خونی متقابل نیرو و ورجیله.
3-یرو به عنوان یتیمی در پرورشگاه گذاشتند.این معنای اینه که پدر و مادر نیرو مشخص نیستند
4- از گذشته دانته تمام حقایق را میدانیم و امکان اینکه نیرو پسر دانته باشد وجود ندارد
5-ورجیل گذشته تقریبا نامفهومی را دارا است.
6-ورجیل اگر در میان انسانها بزرگ میشد مسلما تقریبا اخلاق نیرو را خواهد داشت
و..................
اما داستان اصلی مشخص نشده
نظورت از نرو که مرتیکه نیست و ماهه چیه؟!!! میشه توضیح بدی چه نوع ماهی...ماهی آب.... ماه تو آسمون... روز، ماه ، سال ...=))=))
(ببخشید منظوری ندارما فقط این که نرو ماهه=)) یه ذره می دونی ...شبیه قلقلکه....):d
بچه ها بهش گفتن مرتیکه منم جوابشونو دادم بعد میزنم چرا از نیرو متنفرید میگند کی متنفره؟؟؟البته شما جز این دسته ادما نبودین و دلیلتونو بیان کردین.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اوا خجالتم نده نیرو جون! این ماله اون زمانا بود که نیرو رو دوست نداشتم الان هم دوست ندارما ولی خوشم میاد یه ذره ازش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر