1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط 54M113, ‏Feb 20, 2009.

1. مدیر انجمن

نام:
    پرهام

Attached Files:

2. کاربر سایت

خب منم اون 2-3 قسمتی رو که عقب افتاده بودم رو دیدم بالاخره :D یه نکته در مورد اپیزود 10 :

دیدم فقط این رو در نظر گرفتید که سپتامبر از مدل کچلیش تبدیل به دونالد شده، اینم در نظر بگیرید دونالد بعدا تبدیل به سپتامبر میشه ! :D

منظورم اینه که درسته که توی خط زمانی والتر والتر اول سپتامبر رو ملاقات میکنه بعد دونالد رو اما نظریه من اینه که توی خط زمانی خود دونالد دونلاد هم یه آدم عادیه و حالا طی یه وقایعی جز تماشاگر ها میشه (عمدا یا غیر عمدا) اما به هر حال بعدا دوباره به کمک والتر میاد (توی زمان به عقب سفر میکنه) و حتی فکر کنم قبلا اشاره کرده بود که والتر رو میشناسه.

سریال هم به نمه از چشمم افتاده بود اما این اپیزودای اخیر دوباره جذبم کرد. مخصوصا پایانای چند تا از اپیزود ها واقعا عالی بودن.

3. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    پرهام دست از سر Fringe بردار ! :((
    این قضیه ـش چیه ؟! :D نگرفتم !

S05E10
    اتفاقاً منم اولش فکر کردم شاید اصلاً قضیه جوری که فکر می کنیم نیست و اول یه نفر به نام Donald وجود داشته که مثلاً Walter روش آزمایشاتی انجام میده و تبدیل میشه به Observer ! :D یعنی مثلاً یکی از سورپرایزهای سریال این باشه.
    ولی بعد یاد اپیزودهای قبلی که افتادم دیدم نمیشه این طور باشه. آخه ما September رو توی سیزن های قبلی دیدیم ولی توی این سیزن جاهایی که Walter داشت با دوربین از پروژه خودش علیه Observer ها صحبت می کرد ، اسم Donald مطرح شد. این پروژه های Walter هم که خیلی بعد از آشنایی اون با Septermber بوده ، پس نتیجه این میشه که طرف اول Septermber بوده و بعد تبدیل شده به Donald ! :D ولی ماشاالله انقدر این خط های زمانی قر و قاطی شده که شاید بتونن قضیه رو برعکس کنن و هرچی دوست دارن بگن ! :D

4. مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    خیالت راحت . dark amgel تمام شد دیگه :D
    هنرپیشه نقش ویندمارکه که تو یکی از اپیزودهای dark angel هم هستش :D

5. کاربر سایت

نام:
    نیما
    خیلی خوشحالم بعد از دیدن یک فصل این سریال رو کنار گذاشتم ! ;;) چون دیگه سریالی که آریا و پرهام میبینن خیلی خز و خیلِ :D

6. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    کسی که فرندز نگاه میکنه/میکرده حرف از خز و خیلی بزنه دیگه خیلی جالبه!!:D

7. مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    آریا ، من کارت میدم ، تو بنش کن :D

8. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    اِی آقا چه خبره اینجا؟ انگار نه انگار هفته دیگه سریال تموم میشه؟:crying1: قبول دارم دیگه خسته کننده شده ولی بالاخره ناسلامتی Fringeـه؟:| [​IMG]

این قسمت 11 خیلی خوب بود. به چند تا سوال اساسی جواب داد. به نظر این دو قسمت پایانی باید خیلی جذاب باشه.
    از ابتدای همین سیزن حدس میزدم یه جای نقشه اجتیاج باشه که والتر خودش رو قربانی کنه که بالاخره هم این اتفاق قراره بیافته:( فقط نمیدونم چجوری. جالب هم اینه وقتی بعد از فرستادن بچه هه به آینده و جلوگیری از بوجود اومد آبزرور ها، دوباره خط زمانی از اول نوشته میشه و قاعدتا والتر دوباره زنده میشه، دیگه چه قربانی کردنیه؟:D

تیکه های قسمت آخر رو که نشون داد، گویا الیویا میره پیش الیویا نیت (!) و از اون دنیای موازی هم کمک میگیره :D هر چقدر تا اینجا هی باید دنبال نوار و نقشه و اینا میگشتن و خسته کننده بود، این چند قسمت پایانی داره خیلی خوب پیش میره. فقط امیدوارم یه پایان درخور Fringeـی داشته باشه و مثل LOST سرهم بندی نشده باشه:|

9. کاربر سایت

وا خسته کننده چیه ! :D منی که از چند تا اپیزود اولی راضی نبودم کاملا از نیمه دوم این فصل لذت بردم ! مخصوصا دقایق پایانیشون... اصلا اون 2 دقیقه آخر قسمت 7 با آهنگ The man who sold the world یکی از خاطره انگیز ترین جاهای فرینج شد واسه من... .

اما در مورد قسمت 11 و یه پیشبینی کوچولو در مورد 2 تا اپیزود بعدی:

این نقشه پایانش خیلی هپی اندینگ میشه ! :D به نظرم احتمال یه سورپرایز خیلی گنده هستش. پیشبینی آریا هم که در مورد Windmark نصف نیمه به حقیقت پیوسته تا اینجاش :D احتمالا همینم جز تراژدی هاش شه :D

سریال رو هم دیگه عمرا پایانش مثل لاست شه، فکر نکنم سوالی واسه کسی بدون جواب مونده باشه، این فصل هم یه روند کاملا صعودی داشت که من رو به قسمت آخر خیلی امیدوار میکنه.

10. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    تموم شد:crying1:
    هنوز ندیدم البته:D
    هیچ کس ندیده که بگه راضی کننده بود یا نه؟:-/ :D

انتظار داشتم تا الان، امیر اسنیک پیانیست پست داده باشه!:-/

11. کاربر سایت

نام:
    SaDegh
    قسمت ١٢ اومده بود كه من ديدم خوب بود:d ولي مگه قسمت ١٣ اومده؟

12. Nothing as it Seems کاربر سایت

نام:
    فردین
    هولی شیت. الان متوجه شدم هر دو قسمت با هم دیشب پخش شده :(( قلبم وای میسه تا اینا دانلود شن :((

13. کاربر سایت

تموم شد :(

خیلی راضی بودم از پایان سریال، نه سوالی موند نه خواسته ای نه چیزه دیگه ای. یه پایان کاملا عالی. مراقب باشید اسپویل ها رو به هیچ وجه باز نکنید اگه هنوز قسمت آخر رو ندیدید.

اون تیکش که به ساختمون حمله میکنن خیلی عالی بود، یه تیکه هم واس فنای alien داشت :D

5 دقیقه مونده به آخر سریال هم واقعا قشنگ بود... . دیگه تنها خواسته ای که واسم مونده بود این بود که لاله سفید رو هم یه بار دیگه ببینم... که وقتی پاکت رو دسته پیتر دیدم فهمیدم وقتشه... .

خیلی خوش گذشت همراه همتون... یادش بخیر یه زمانی آواتار امضای اکثرمون هم در مورد فرینج بود.

یه سری از شیرین ترین چیزای سریال واسه من یکی:

پایان فصل 1 عالی بود ولی پایان فصل 2 چیزیه که هیچوقت از یادم نمیره... پایانی که نفسم رو تا لحظه شروع فصل 3 حبس کرد :D

2 تا از بهترین ویلن هایی رو که توی زندگیم شناختم متعلق به این سریال هستن... جونز رو کلا به حساب ویلن نزاریم بهتره البته... شاید به نوعی یه آنتی هیرو بود... نیوتون هم یه سرباز... .

اپیزودی که یه مرده توی بدن خودش دستگاه سفر در زمان گذاشته بود و آخرش لاله سفید رو واس والتر میفرسته... . و در نهایت آخرین نگاهی که والتر و پیتر به همدیگه میندازن :( .

14. کاربر سایت

نام:
    پارسا
    یه سؤال، پایان فصل دوم کدوم بود دقیقاً؟ :D یادم نمیاد!

15. ||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı ||| کاربر سایت

نام:
    هادی
    تموم شد... :( باورم نمیشه. :sad:

پایان خیلی خوبی داشت. راضی بودم.

S05E12-13

قسمت آخر خیلی احساسی بود اونجایی که پیتر و والتر داشتند با هم دردو دل می کردند واقعا عالی بود. اشکم در اومده بود:(

صحنه ای که الیویا و پیتر ماسک زدن توی راهرو راه میرن خیلی جالب بود, تداعی کننده قسمت های قبل بود

صحنه آخر هم که پیتر گل لاله سفید رو از توی پاکت در میاره خیلی جالب بود.

Fringe با هر کم کاستی که داشت تونست من بیننده رو راضی نگهداره، الان که توی ذهنم فصل های قبل و حوادثی که درشون افتاد رو مرور می کنم میبینم که این سریال شخصیت ها و داستانهای یونیکی داشت که خیلی از اونها تخیلی و زاده ذهن نویسندگان بودند ولی همین اطلاعات بعضا علمی و تخیلی میتونند ذهنیتمون رو نسبت به دنیای اطرافمون تغییر بده.

به هر حال خوب یا بد تموم شد و متاسفانه دیگه قسمتی نیست که برای دانلود و نگاه کردن انتظار اومدنش رو بکشیم :( با اطمینان خاطر و 100% این سریال رو برعکس Lost به همه دوستانم پیشنهاد خواهم داد.

این هم تقدیم به همه دوستانی که از سریال ناامید نشدند و تا آخرین قسمت دنبال کردند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید