Prince of Persia : The Movie

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها اين هم از اولين تريلر از فيلم Prince of Persia البته فکر نکنم رسمی باشه اما قرار شد هر موقع خبری شد پست بديم ديگه~!!!!
پس لطفا مسائل قبلی رو تکرار نکنيد خواهش می کنم می تونيد آخرين پست تايپيک PoP که به خاطر گزاشتن Fan Art بسته شد را ببينيد هر چند من هنوز می گم حقش نبود چون شايد برای يک نفر مثل من حتی Fan Art هم جالب باشه و دليل نمی شه اگر کسی Fan Art دوست نداره از امکان مديريتش استفاده کنه و بگه :

رهام تو که میدونی اونFan Art ها چرندن،چرا الکی میذاری؟
به خدا اگه این تاپیک پست نخوره اتفاقی نمیفته.همش عکس الکی،خلاصه کردنای الکی.فکر کنم تا حالا 40 بار این سری بازی خلاصه شده تو این تاپیک!

نمی خوام بحث های فبلی رو دیگه الان دوباره پیش بکشم فقط بگم اینجا من راحت تونستم ببینم امید وارم با سرعت های ایرانم بتونید
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=17642
در آخر هم بگم من با هيچ کس در اينجا هيچ مشکلی ندارم << همه چيز گزشته >> و همين جا اعلام می کنم که همه ی مديران و کاربران اينجا رو صميمانه دوست دارم
لطفا هم تا خبر ديگر جديدی پيدا نکرديد پست نديد که اين تایپيک هم مثل قبلی نشه
با تشکر فراوان~!!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
رهام جان..خوشحالم می بینمت
اون لینکی که دادی هیچ ارتباطی با فیلم شاهزاده ایرانی نداره
این یه دمو از فیلم 300 بود!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
pas mitoonim ya in topic ro baraye filme 300 bokonim ya inke felan ghoflesh konim
mage in hame topic injoori ghofl nashodand ????
alan fahmidam ye bazie kheily mohem tar va por hayejan tar va jaleb tar az Prince of Persia hast oonam bazie zendegie ;) kash zoodtar be in natije reside boodam
pashimoonam khodamo bekhatere ye bazie sade cheghadr narahat karde boodam
ba tashakor << age postam kheily bi rabt hast mesle hamishe modirane aziz hagh darid pak konid harchand bayeed midoonam aslan man ro hanooz ozv hesab konid che berese be pak kardane post !!! >>

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بهزاد عزیز دوست قدیمی و همیشگی عزیز سلام
تو تایپیک انتقادات توضیح دادم عزیزم
در ضمن در فیلم 300 همونطور که می دونید حمله ی اسکندر به ایران و وحشی گری ایرانیا به دروغ نشون داده شده و هیچ صحبتی از فرهنگ و تمدن ایران که نشده هیچ بلکه بیننده رو از ایران و ایرانی و تمدن پرشیا منتفر می سازه
به نظر من با اومدن فیلمش مثل جریان خلیج عرب غوفا به پا شه از اون طرف پرنس از این طرف این اما اگر بدون تعصب نگاه کنیم به عنوان فیلم اکشن خیلی خیلی قشنگ ساخته شده و از نظر گرافیکی چیزی کم نداره
با تشکر

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها اینم چند خبر از فیلم Prince of Persia: Sands of Time
نویسندگان :
Jordan Mechner
Jeffrey Nachmanoff
ژانر : اکشن / ادونچر
تاریخ ریلیز : دسامبر 2008

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اینم یک عکس از این فیلم :
untitled_022.JPG

در ضمن تو اون لینکی که دادی من عکس پرنس رو ندیدم عکس فیلم نامه نویس هاش رو ولی دیدم
می شه عکس بازیگر رو پرنس رو بزاری ؟؟؟
آخه یه سری عکس تو اینترنت هست اما هیچ کدوم حسابی نداره :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر