H.A.W.X | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
2m7snxl.jpg

درود به همه،

خوب اين بازی ساخت شرکت بزرگ Ubisoft هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Ubisoft Romania بود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم، همينطور چون فعلاً اين کنسول کپی خور نشده بايد ببينيم که کدوم مغازه با انصاف تر هست برای فروش و اطلاعات ديگه که تنها مربوط به اين بازی هست.

من به شخصه يکی از طرف داران اين بازی هستم، و حتماً تهيه ميکنم...:biggrin1::love:

تاريخ عرضه اين بازی : March 3 در امسال يعنی 2009

سايت رسمی اين بازی: http://www.hawxgame.com
بلاگ رسمی اين بازی: http://blog.ubi.com/hawx

پيروز و پاينده،
تورج

Last edited by a moderator:

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام...!
من طرفدار Ace Combat بودم و هستم...و خیلیم حالم از انحصاری شدنش گرفته شد...امیدوارم اینم مثل اون برام لذت بخش باشه...فکر کنم آنلاینش فوق العارده میشه با بچه های بازیسنتر...
از دوستان خواهش میکنم بگن که این بازیو تهیه میکنن یا نه تا بفهمیم چند نفره میتونیم آنلاین بزنیم...!مرسی!

آخرین ویرایش:

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
من فکر میکنم احتمال زیاد از SIXASIX ساپورت میکنه... چون یکی از معمولیترین کاراییه که میتونه در نسل جدید ، جدید و جذاب به نظر بیاد(البته اگه ساپوتم کنه من عمرا با sixasix بازی کنم...)
اما چیزی که خیلی برام جذاب بود یک View ی جدید بود تو بازی...به این صورت که دوربین با یک فاصله تقریبا زیادی هماپیما رو دنبال میکنه که این طوری میتونید اگه کسی بهتون تیر اندازی کرد حرکت موشکشو ببینید و سر فرصت مناسب مانور بدید!!!! :punish:
فضاهای شهریشم فوق العاده است!!!
tom-clancys-hawx-20080402033529879.jpg
showthread.php
فقط امیدوارم Landing هم داشته باشه!!!!!!!!!!!!!
اما اینطور که معلومه دوستان زیادی اشتیاقی برای گرفتن بازی ندارن...:-"

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
راست يا دروغ پای خودش !!!!

امروز پايتخت بودم... طبقه زير همکف... يه مغازه هست به اسم پايتخت ... گفت اين بازی رو داشت 2 روز پيش اينا فروخت ... 75 !!!

گفت 1 دونه هم بيشتر ازش نداشت ... گفتم مطمئنی ؟ گفت مگه همين که هواپيمايی نيست ؟ گفتم آره ... گفت آره داشتم...

همين....

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
خب!همین الان دموی بازی اومد تو psn اروپا...!با حجم 832mb ...
دموی نسخه pc هم که با دموی ps3 قرار بود بیاد تاخیر خورد و افتاد به 2 march ...
در ضمن دوستان پیشنهاد میکنم اینو ببینید ...یکی از صفحات سایت بازی بنام جعبه سیاه...من نفهمیدم منظورشون ازین صفحه چیه... اما گرافیک کار خیلی بهم حال داد...!

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بازيش الان موجود هست تو بازار... ولی ميدن 110 تومان... :biggrin1:

گفتن برای شنبه اينطورا ارزون ميشه ( چون تعداد مياد ) :cool:... روز يکشنبه هم يک جای (گفته ميآرم) ميفروشه در صورتی که بياره و قيمت مناسب باشه اينجا معرفی ميکنم (زير 70 هست!)!!!!

کسی pm نزنه ... تا 100% نشه نميگم و مطمئن نشم معرفی نميکنم :biggrin1:

--------------

اينم يک ويديو از اين بازی : http://www.vg247.com/2009/03/03/what-the-first-10-in-game-minutes-of-hawx-looks-like/

با سپاس فراوان از دوست ناناز خودم : SEIKO-XXX :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر