Warhammer 40.000:Dawn Of War 2

cd391zwujs8ivhqw1en.jpg

developer: Relic Entertainment
publisher: THQ Inc.
genre: strategy / RTS
platform: PC / Windows

release date: World: 19(16) February 2009
play modes: single / multiplayer
multiplayer: LAN / Internet
age requirements: 16+ | media: 1 DVD
suggested system requirements:
Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 7800 or better), 5.5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

این بازی از سری باز warhamer40.000 می باشد که در سبک استراتژیک که طراح و سازنده این بازی relice entertainment و ناشر ان THQ میباشد.
این بازی بازیگران را برای نجات کهکشان به صحنه های وحشیانه جنگ برای دست یافتن و فتح سرزمین و خالی کردن ان از دشمنان میبرد.که شما رهبری یک گروه مبارز را خواهید داشت که حتی کوچک ترین سربازان می توانند در سرنوشت این جنگ تاثیر گذار باشند.
این بازی برای بدست اوردن تاثیر سینمایتر و جزعیات گرافیکی بهتر از Essence Engine 2.0 استفاده میکند.
در این بازی امکان استفاده از انواع صلاح های گرم و سرد و سبک و سنگین و همچنین استفاده از تاکیتک ها و پناه گیری به شما این امکان را می دهد که یک جنگ ویران کننده را تجربه کنید که البته دشمنان شما برای خنثی کردن حملات شما دست به انواع حیله گری ها میزنند.
دشمنان شما را سه گروه تشکیل می دهند:
1:The Eldar
theeldar.jpg

eldar یکی از ماهرترین و باهوش ترین گروها می باشند که از نظر تکنلوژی و فناوری در سطح بالایی هستند که دارای سرعت عمل بالایی نیز می با شند.

2:The Ork Menace
theorkmenace.jpg

ork ها گروهی بسیار وحشی و خونریز که به صورت دسته های بزرگ به صورت وحشیانه حمله ور می شوند و همه چیز را که در سر راهشون باشه رو از بین میبرند که بیشترین گروه میباشند.

3:The Tyranids
thetyranids.jpg

یک سری از موجودات بسیار وحشی که بدون هیچ گونه ترس و ترحم به شما حمله می کنند که بسیار خون خار و وحشی می باشند.

Space Marines
campaign.jpg

گروهی از انسان ها که از نظر تکنلوژی پیشرفته هستند و برای نجات سیاره وارد جنگ شده اند.که میشه گفت شامل دشمنا نمی باشند مگر در بازی چند نفره.

و در اخر چند اسکرین شات از بازی:
ubdvxpbc3k58xeoac1c7.jpg
tp9cu36lxgv2cp6fwhk.jpg
d5n3y03p2jj6ihse9y9o.jpg
jhtzov6xqnu1c4njj95.jpg
[LTR]
ca4bq9asvougohq88h0k.jpg
squmkkfjo3j9r9d26ks.jpg
e6gunrzn74flega9ue69.jpg
tbkkj8pmzot9oskftoxx.jpg
tm0elqrm919i7vhnbsa.jpg
ifibriwdv81mgn4wyd98.jpg
[/LTR]

موفق باشید.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
خب بیصبرانه منتظرِ 1 ـه اسفند هستم
راستی حایی پیش فروش نکرده که ببینیم قیمتش حدودا" چقدره؟

پ.ن:ممنون بابتِ تاپیک

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
آقا بازی اومده و من هم گرفتم از تک گیم خریدم ولی نتونستم بازی رو اجرا کنم بعد از اینیستال پیغام میده
چه کار کنم؟:(
فایل system رو هم از تو دی وی دی کپی میکنم تو درایو c

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا بازی اومده و من هم گرفتم از تک گیم خریدم ولی نتونستم بازی رو اجرا کنم بعد از اینیستال پیغام میده
چه اروری میده؟
عکس بزاری خیلی بهتره

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
قابل توجه دوستان عزیزی که در اجرا و نصب این بازی مشکل دارن اگر از کرک گروه vitality استفاده کنن مشکلشون حل خواهد شد و راحت بازی اجرا خواهد شد

Ashkan Pirate

کاربر سایت
Nov 20, 2008
46
نام
ashkan
سلام.من بازیو پری روز نصب کردم.بازی از نسخه اول بهتر شده کلا فرق کرده.بازی جالبی هست.در کل ارزش بازی رو داره.دمو هاشم خوبه.:thumbup:

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
پس چرا نمیشه پایگاه توش ساخت؟چند مرحله از single player رو رفتم ولی همش یه سری نیروی محدود میده که...
کلا اساس گیم پلی این سری بازی بر روی Base Building نیست و در بیشتر مراحل به همین صورت فقط یونیت ها در اختیار شما هستند اما مراحلی هم وجود دارند که قابلییت ساخت بیس درشون باشه.

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
منم همین مشکل رو دارم
بازی رو یه بار دیگه نصب کن و بعدش این کرک رو دانلود کن و توی پوشه بازی کپی کن.

WH40K: Dawn of War 2 v1.0/ENGLISH [159 KB] Fixed Files
دانلود کردم اینو ولی کاری نمیکه کجا باید install لش کنم؟
حل نشد مشکل ! :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر