Dragon Age تاخیر خورد

گفتگو در 'اخبار بازی ها' ایجاد شده توسط GoldenDragon, ‏Feb 5, 2009.

1. GoldenDragon

کاربر سایت

نام:
    عماد

در هفته اخیر شاهد تاخیر خوردن چندین عنوان EA بودیم، Godfather II و Sims 3، و حالا کمپانی اعلام کرده Dragon Age برای PC که قرار بود 6 ماه زودتر از همتایان کنسولی خود عرضه شود، همزمان با آنها توزیع خواهد شد (پاییز 2009)

احتمالا Electronic Arts تصمیم گرفته به استودیو های سازنده فرصت بیشتری بدهد و استانداردهای خود را بالا ببرد و یا شاید این تاخیر بخاطر محاسبات جدید Bioware باشد، دکتر Muzyka -موسس bioware- در این رابطه میگوید: "من واقعا خوشحال هستم که ما تا اینجای کار پیش رفته ایم، Dragon Age از همین حالا عنوان محبوب من در بازیهای bioware شده ولی با اینحال ما استانداردهای بالایی داریم و میخواهیم بازی حتی فراتر از انتظارات طرفدارهای ما -که بعضا از زمان Baldur's Gate تا حالا با ما هستند- باشد برای همین نهایت تلاشمان را میکنیم تا به یک عنوان ایده آل برسیم"

http://www.gamespot.com/news/blogs/...-2009-you-should-be-aware-of.html?tag=nl.e513

#1 GoldenDragon, ‏Feb 5, 2009
    آخرین ویرایش: ‏Feb 5, 2009
  2. Skychaser

Skychaser Graveyard of Dreams
    مدیر انجمن

نام:
    جواد محسنی
    یه مشکلی این وسط هست...من هیچ وقت فکر نمیکنم EA واسه کیفیت بازی یه دفعه چندین عنوان بزرگ رو به تاخیر بندازه!!!

3. GoldenDragon

کاربر سایت

نام:
    عماد
    شاید تنها دلیلش نباشه ولی حتما اثر داره، 6 ماه کار کردن روی یه عنوان به سازنده ها وقت بیشتری برای ارتقا یا حداقل بتا تستینگ میده، زمان انتشار هم مهمه مثلا توزیع sims 3 در تابستان به جای دو هفته دیگر واقعا کار درستی بود