بهترین بازیها برای گیم نت ها ؟

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
به نظرم اگر Rise & Fall Civilizations at war رو بزارن عالیه . بازی تو بخش تک نفره جذابیت چندانی نداره ولی وقتی بازی رو Multi می زنی یه چیز دیگس.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
ببخشید بچه ها می خواستم بدونم این ها رو میشه Lan بازی کرد ؟ (برای گیم نت نمی گم فقط چون گفتم حال می ده و بازیش تو Multi عالیه )
Crysis 1،Crysis Warhead،Crysis 2
و در ضمن بچه ها اگه لینکی دارین که بازیو بشه انگلیسی کرد بگین چون زبان یکیه من روسیه اگر هم لینکی ندارین بگید تو گوگل چی باید تایپ کنم .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
بهترین که همونcs1.6 و C&c
یادمه یبار یکی از بچه هاgow iiiرو اورده بود ملت هر روز میریختن مرحله اولشو بازی میکردن دوباره فرداری اون روز میومدن پوسایدون رو میکشتن از اول و این پروسه تا بینهایت ادامه داشت نمی دونم چرا سیو نمیکردن بازی رو:d

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
سلام و درود به برو بچز عزیز گیم باز

دوستان جریان از این قراره که ما یه کافی نت زدیم که البته از اولشم می خواستیم گیمنت بزنیم ولی خب شرایطش جور نشد (با توجه به قیمت سیستم های گیم و کنسول و ... که الآن البته 3 برابر شده) حالا یه پولی دستمون رسیده و می خوایم کنار کافی نته گیم نتم بزنیم

حالا سوال من اینه که، کنسول که تکلیفش روشنه و هیچ (یه چندتا دست دومش رو می خریم میذاریم) .... برای قسمت پی سی می خواستم یه سیستمی بهم معرفی کنید که این بازی های متداول گیمنتی که اینجا هم معرفی کردید رو جواب بده، خیلی هم گرون نباشه .... نمی خوام یه سیستم های اند ببندم فقط می خوام مناسب گیمنت باشه

با تشکر

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13
بهترین بازی ها برای گیم نت ها بازیهای آنلاین چون اعتیاد آور یا بازی های تحت شبکه مانند : Warcraft - Conter و ... کسی سوالی داشت یا لیست کاملی از بازی های مخصوص گیم نت ها خواست بهم بگه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین و بزرگترین سایت خدمات بازی های آنلاین در خاورمیانه، تمامی بازی های که نیاز به کردیت کارت دارند با کمترین قیمت و سریع ترین حد امکان از ما بخواهید همین حالا با کلیک بر روی متن زیر وارد سایت شوید و از محصولات دیدن کنید

Shop Gamer | قهرمانان آنلاین

mehdi IT

کاربر سایت
Jul 19, 2015
17
سلام بتازگی گیم نت راه اندازی کردم.با توجه به قیمت بازی های ایکس باکس وان لطفا 10 تا از بازی های پر مشتری این کنسول را برای کلوپ معرفی کنید

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
GTA V
Forza Motorsport 5
COD: AW
Mortal Kombat X
FIFA 15
WWE 2K15
BF: Hardline
The Evil Within
Batman: AK
The Witcher 3
هفتای اولی خوب بدرد لوکل مولتی میخورن اون 3تا آخری هم میتونی به عنوان دهن بند استفاده کنی(گفت شمشیری ویچر میدی گفت ترسناک هم TEW بتمن هم میذاری رفع کتی به درد میخوره:d)
فیزیکی هم بگیری مطمئن تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر