Wanted : Weapons of fate - X360 Version

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Hi Guys:biggrin1:

اگه شما مثل من از اون ادمایی باشین که یکی از علایقتون فیلم دیدن باشه حتما فیلم wanted به کارگردانی تیمور بکمامتف و بازی جیمز مک آووی - انجلینا جولی و مرگان فریمن رو دیدین :-"
==
بعد از حدود چند ماه از اکران فیلم اعلام شد که یک بازی از روی فیلم ساخته میشه و احتمالا با وجود اینکه تاریخ عرضه هنوز اعلام نشده ولی احتمال اینکه بازی سال 2009 عرضه بشه زیاده
==
بریم سراغ بازی :biggrin1:
بازی Wanted:Weapons of fate یک بازی اکشن سوم شخص مدرن هست که از موتور گرافیکی diesel استفاده میکنه .
البته انتظار زیادی از لحاظ گرافیکی نمیشه از بازی/ فیلم ها داشت :blushing: این رو در اکثر موارد قبلی که ساخته شده میشه مشاهده کرد

34295_toppish.jpg

با توجه به عکسایی که از بازی منتشر شده میشه فهمید که بازی از سیستم کاور گرفتن مثل بازی هایی مثل Geow یا کیل سویچ استفاده زیادی میکنه و شاید این به خاطر سبک اکشن فیلم که curve the bullet هست (گلوله برا پیدا کردن هدف مسیر چرخشی رو طی میکنه ) لازم باشه !!
البته باید اشاره کرد بازی از خصوصیت bullet time هم که یک خاصیت پر طرفدار بین بازی باز ها هست استفاده میکنه که همون خاصیت اهسته کردن صحنه هست که اخیرا در سبک اکشن سوم شخص مدرن کمی خز شده :biggrin1: البته امید واریم با شروع ساخت MP 3 این شیوه یه سرو سامونی بگیره :biggrin1:

WANTED%20bulletbending%20prime1--screenshot_viewer_medium.jpg

و اینکه در بازی شما در نقش وزلی جوان گمنامی هستین که از مهارت های خود اطلاعی نداره تا اینکه با دیدن Fox با مهارت های خودش اشنا میشه !!
بازی با داشتن صحنه های خشونت امیز و داشتن افکت خون به احتمال زیاد درجه M :love:رو کسب میکنه !!

205577-1-2.jpg

در اخر اینکه Wanted:Weapons of fate احتمالا برای Q1 2009 بر روی کنسول های PS3 و 360 و PC عرضه میشه :smile:
سازنده : Grin :love:
تهیه کننده : Warner bros

موفق باشید :love:

با تشکر از خودم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به به ممنون نيما :biggrin1:اما چندين نكته..
........
گرافيك بازي در سطح خيلي خوبي قرار داره. همون طور كه گفتي از موتور diesel استفاده مي كنه/. موتوري كه توي بازي هاي BC , T4 : Salvation هم به كار رفته.
و اینکه در بازی شما در نقش وزلی جوان گمنامی هستین که از مهارت های خود اطلاعی نداره تا اینکه با دیدن Fox با مهارت های خودش اشنا میشه !!
بازي بعد از شماره يك اتفاق مي افته گويا. سازنده ها بهش ميگند Wanted 1.5
........
وزلي از اون لباس مخصوصي كه توي كميك بود اما توي فيلم نبود هم استفاده ميكنه. البته توي يك سري مراحل از اين لباس استفاده ميشه.
کسری منظورت از BC همون بایونیک کماندو هست ؟!!
دقيقا نيما :biggrin1:

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خواهش میشه کسری جون !:biggrin1:
من فکر میکرد بازی همون داستان فیلم رو داره نگو اینا برداشتن بردن جلو داستان بازی رو !!
تا اینجا که من میبینم گرافیک نسبتا خوبی داره امیدوارم بهتر بشه
کسری منظورت از BC همون بایونیک کماندو هست ؟!!
اگه اره من خیلی امید وار شدم به گرافیک وانتد !
البته همون طور که اشاره شد مهمترین دلیل علاقه من به بازی خاصیت curve the bullet هست به نظرم تو بازی خیلی جالب میشه !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
احتمال داره بازی خوبی از در بیاد ولی اگه داستان خیلی خوبی نداشته باشه چون توی گیم پلی یکم تقلید کرده شاید موفق نشه. ممنون از توضیحات شما آقا نیما.;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اونجوری که از تریلر و عکس ها بر میاد فقط میشه با ویزلی بازی رو انجام داد
اگه حرف کسری درست باشه و داستان بعد از حوادث فیلم باشه چون Fox کشته شده نمیشه با جولی بازی کرد
البته باید کمی صبر کنید تا ببینیم در اخر چی میشه ( شاید با جولی هم بازی کردید !!:biggrin1:)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من که با فیلمش خیلی حال کردم
بازیش دیگه باید چی میشه با قدرت هدف یابی تیر اسلحه!!!!!!!!!!1

فیلمش بدک نبود- درباره بازیش یکجا خوندم- که فقط صورت نقش اول بازی رو شخصیت اصلی داستن به همون شکل طبیعی کپچر کردن- ولی باقی نقش های فیلم بصورت طراحی شده هستند-یعنی انجلینا-بی انجلینا:biggrin1:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
به به میبینم به سلامتی تاپیک این بازی هم زده شد ایول و با تشکر ویژه از نیما جان عزیز دوست گلم.
یه جورایی بازی شبی ماتریکسه انگار من که با ماتریکس بدفورم حال کردم .
فیلمش که معرکه بود اگه واقعا از شروع داستان خود فیلم باشه خیلی قشنگتره اونجاها که کتک میخوری و با چاقو تیکه تیکت میکنن بعد میری تو اون وان نمیدونم چی .
خدا کنه زودتر بیاد یه حالی بکنیم فکرش رو بکنید سیستم لایوش چقدر حال بده در اونصورت احتمال انتخاب انجی جون هم ممکنه باشه.
منتظریم............

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز ممنون ولی از این به بعد کوچکتر بزن چون اونایی که دایل آپ دارن جونشون در میاد تا این صفحه بیاد بالا;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر