The GodFather 2

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
از لحاظ گرافیک ، گاهی اوقات اهمیتی هم نداره. اگه گیم پلی خوب باشه دیگه هیچ کس ایرادی ار گرافیک نمی گیره. در مورد نسخه ی اولش هم ، به نظر من بازی قشنگ و جذاب بود به خصوص روند مراحل که خیلی درگیر کننده بودن، من تا آخرش رفتم، انکار نمی کنم که ایراداتی داشت ولی هیجان و جاذبه ی خاصی هم داشت.

Arshin_vb

کاربر سایت
Dec 10, 2008
116
به نظر من شماره یک این بازی یک افتضاح بیش نبود .
از همه نظر بد بود !
آمار فروش و استقبال جهانی هم اینو نشون داد !
شماره 2 هم نمیدونم چرا قراره بیاد وقتی شماره اول افتضاح بوده
به نظر من به جای این تاپیک به Mafia IIبرسید بهتره !:)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
به نظر من شماره یک این بازی یک افتضاح بیش نبود .
از همه نظر بد بود !
آمار فروش و استقبال جهانی هم اینو نشون داد !
شماره 2 هم نمیدونم چرا قراره بیاد وقتی شماره اول افتضاح بوده
به نظر من به جای این تاپیک به Mafia IIبرسید بهتره !:)

دوست عزيز نظر شما در مورد بازي قابل احترام است . ولي اين بازي قراره تا 1 ماه آنده بياد ولي مافيا 2 هنوز زمان انتشار تو بسياري از سايت هاي مهم بازي Tba نوشته شده . و هنوز از اون بازي اطلاعاتي زيادي در دسترس نيست . پس اگه تاپيك براي مافيا 2 الان بزنيم زياد جالب نيست :laughing:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست عزيز نظر شما در مورد بازي قابل احترام است . ولي اين بازي قراره تا 1 ماه آنده بياد ولي مافيا 2 هنوز زمان انتشار تو بسياري از سايت هاي مهم بازي Tba نوشته شده . و هنوز از اون بازي اطلاعاتي زيادي در دسترس نيست . پس اگه تاپيك براي مافيا 2 الان بزنيم زياد جالب نيست :laughing:

تاپیک برای مافیا 2 الان هم موجوده و این عنوان به قدری بزرگه که
الانم داره روش بحث میشه
ولی فرمایش شما هم صحیح هست
از قدیم گفتن : آسیاب به نوبت;)

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
نسخه اولش متوسط بود با چند تا نوآوری کم!
اما انصافا با تاخیر که افتاد این بازی امیدوار شدم که بازی بهتر شه مخصوصا گرافیکش من خودم چند دمو از بازی دانلد کردم ودیدم مثلا فن های جدید!! که میزنه یکیش این بود که چوب بیسبال رو میکرد تو حلق یارو!!یا رشوه گرفتن و ساخت شخصیت به سلیقه ی خود!:evil: خرید ملک و ملاک که جی تی ای خذفش کرد!ایناش ارزش بازی کردن داره برای من.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اما انصافا با تاخیر که افتاد این بازی امیدوار شدم که بازی بهتر شه مخصوصا گرافیکش

تا خیر بازی فقط به اندازه 2 الی 3 ماه هستش. فکر نمی‌کنم تغییری چندانی توی گرافیک انجام بشه.:d

EA اعلام کرده که این بازی در 7 آپریل برای آمریکا و 10 آپریل برای اروپا عرضه میشه.

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
تا خیر بازی فقط به اندازه 2 الی 3 ماه هستش. فکر نمی‌کنم تغییری چندانی توی گرافیک انجام بشه.:d

EA اعلام کرده که این بازی در 7 آپریل برای آمریکا و 10 آپریل برای اروپا عرضه میشه.

حداقل باگ هاش رو که میتونن کمتر کنن مشکلات pop up داره تو دموش هم یه جاش تو شهر تابلو بود .به هر حال بیاد ببینیم چی میشه!:laughing:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
نسخه اول بازی به نظر من در حد متوسطی بود ولی باز هم سرگرم کننده بود!
یه چیزی هم که توی نسخه 1 خیلی رو اعصاب بود این بود که باید میرفتی و تمام قسمتهای شهر رو میگرفتی! که خیلی تکراری و خسته کننده شده بود! حالا ببینیم این چی از اب در میاد:-"

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان از اون لينكي كه دوستمون دادن ميشه بازي را دانلود كرد ؟ اگه ميشه چه چوري ؟ در اين قسمت از بازي هم شما علاوه بر انجام ماموريت به مديريت هم مي پردازيد .

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من چند تا اسکرین دیدم انگار سبکه بازی یک جورایی فرق کرده؟!! نه؟
زاویه دید شخصیت رو میگم سوم شخص نیست انگار!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من چند تا اسکرین دیدم انگار سبکه بازی یک جورایی فرق کرده؟!! نه؟
زاویه دید شخصیت رو میگم سوم شخص نیست انگار!

سوم شخصه...یه حالت داره که مثل استراتژیکه...کنترل منابع از این جور چیزا که بهش میگن...یادم نمیاد اسمش چی بود!:D
یه جور دید که همیشه قابل دسترسه...فکر کنم با دکمه ی back در 360 بشه این حالت رو اورد...
مثلا میبینی چه جاهایی از شهر ذر انحصار تو هستش یا چه مغازه هایی رو گرفتی...

البته اگه منظورت اون دوربین باشه...که فکر کنم همینه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر