راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
والا من نميدونم چه كردم اخه هي اهرم رو ميكشيدم ايين و دست ميومد پايين ولي تا ميرسيدم به دسته ميرفت بالا خوب
ولي يه بار دست رو اوردم پايين ديگه نرفت بالا
من 3 تا عكس از همونجا گرفتم اگر مانعي هست شما بگين
http://upload.iranblog.com/1/1231690749.jpg
http://upload.iranblog.com/1/1231662492.jpg
http://upload.iranblog.com/1/1231662251.jpg
قضیه جالب شد! یعنی وقتی میبینید که با کشیدن اهرم دست مجسمه بالا میره دنبال راه حل نمی گردین؟!! دوباره همون کار رو انجام میدین تا بالاخره گیر کنه؟!! احتمالاً این هم یکی دیگر از باگهای انبوه بازی هست. یکی از جالبترین نمونه هاش اینجا هست. از لود قبلی بازی رو شروع کن.
به هر حال راه حلش اینه (البته به نظر من، من اینطوری عبور کردم از این منطقه) :
از روی عکس دوم که خودت گذاشتی توضیح میدم، همونطور که میبینی یک قفس آهنی هست در سمت چپ عکس. اون رو بکش و بیار دقیقاً در سمت راست کفه ترازو. بعد طوری هلش بده به سمت پاهای مجسمه که دیگه جایی برای تکون خوردن نداشته باشه. حالا برو اهرم رو بکش پایین. میبینی که کفه ترازو پس از پایین اومدن روی قفس قرار میگیره. بعد برو آیتم رو روی دست مجسمه قرار بده. حالا به طرف قفس برگرد و اونو از زیر کفه ترازو بکش بیرون تا کفه پایین بیاد و دست مجسمه برگرده سر جاش. دمو رو ببین و باقی قضایا . . .
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
قضیه جالب شد! یعنی وقتی میبینید که با کشیدن اهرم دست مجسمه بالا میره دنبال راه حل نمی گردین؟!! دوباره همون کار رو انجام میدین تا بالاخره گیر کنه؟!! احتمالاً این هم یکی دیگر از باگهای انبوه بازی هست. یکی از جالبترین نمونه هاش اینجا هست. از لود قبلی بازی رو شروع کن.
به هر حال راه حلش اینه (البته به نظر من، من اینطوری عبور کردم از این منطقه) :
از روی عکس دوم که خودت گذاشتی توضیح میدم، همونطور که میبینی یک قفس آهنی هست در سمت چپ عکس. اون رو بکش و بیار دقیقاً در سمت راست کفه ترازو. بعد طوری هلش بده به سمت پاهای مجسمه که دیگه جایی برای تکون خوردن نداشته باشه. حالا برو اهرم رو بکش پایین. میبینی که کفه ترازو پس از پایین اومدن روی قفس قرار میگیره. بعد برو آیتم رو روی دست مجسمه قرار بده. حالا به طرف قفس برگرد و اونو از زیر کفه ترازو بکش بیرون تا کفه پایین بیاد و دست مجسمه برگرده سر جاش. دمو رو ببین و باقی قضایا . . .
موفق باشی.
من اين كار كه گفتي كردم ولي عملي نشد بايد از سيو قبليم شروع كنم(ولي سيو قبليم خيلي عقبه:(()
فكر كنم مچ دست اين مجسمه شكست از بس بالا پايين رفت
دستت درد نكنه اقا اويس جان بابت راهنماييت
اين باگه خدايي ته سوژه بود
منم زياد از اين باگ ها ديدم مثلا اون هشت پاهه لقت زد به كاراكتر و پاي كاراكتر گير كرد به پاي هشت پا يا موقع پرش يهو دست يا سر كاراكتر ميره تو ديوار ديگه در نمياد يا موقع سقوط يهو ميبيني از تو زمينم رد شد رفت تو معوا يا ....................
به هر حال دم شما گرم اقا اويس;)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من اين كار كه گفتي كردم ولي عملي نشد بايد از سيو قبليم شروع كنم(ولي سيو قبليم خيلي عقبه:(()
فكر كنم مچ دست اين مجسمه شكست از بس بالا پايين رفت
دستت درد نكنه اقا اويس جان بابت راهنماييت
اين باگه خدايي ته سوژه بود
منم زياد از اين باگ ها ديدم مثلا اون هشت پاهه لقت زد به كاراكتر و پاي كاراكتر گير كرد به پاي هشت پا يا موقع پرش يهو دست يا سر كاراكتر ميره تو ديوار ديگه در نمياد يا موقع سقوط يهو ميبيني از تو زمينم رد شد رفت تو معوا يا ....................
به هر حال دم شما گرم اقا اويس;)

ببین رفیق من با این چیزیم:laughing::laughing: بازیو رد کردم البته خودم با فکر کردن:laughing:
کلا دو تا دسته ه باید بیاریشون پایین تا اون دو تا شی (اسمشو نمیدئنم)بزاری تو کف دستش بعد بدی بره بالا
حالا چطور این دستارو بیاری پایین مهمه الان بهت میگم:laughing::laughing::
یکی رو وقتی وایسی رو کف ترازو میاد پایین و اون یکی وقتی اون میله ی که به دست اون مجسمه کو چیکه وصله میچسبی میاد پایین که بعدش بلافاصله باید اون جعبه اهنی رو بزاری زیرش تا کفه ترازو پایین نیاد
موفق باشی
فک کنم خودمم نفهمیدم چی گفتم:laughing::laughing::p

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان من یجا گیر کردم همونجایی که باید اون وسیله هرو بچرخونی تا از زمین چند تا سنگ بزنه بیرون
اولی رو این کارو کردم ولی دومی یه دونه دستگیره میخواد که گیرش نیووردم
همونجایی که موتور سوار میشه

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
توی نقشه جنگل یک راهی هست میره طرف یک محوطه که توش چند تا شکارچین اونجا برین تو ساختمونش یک ستون وسطه،ستون رو خودش راهنمایی میکنه چطوری بندازین،اونو که انداختین زمین زیرش وا میشه.برین پایین و دستگیره رو بردارین و ... : د ی
اگه بد گفتم sorry

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دوستان من یجا گیر کردم همونجایی که باید اون وسیله هرو بچرخونی تا از زمین چند تا سنگ بزنه بیرون
اون یکی دیگه یه دونه سر اسکلت میخواد! اونم فکر کنم مسیرش از سمت چپ یک سه راهی هست که بهش میرسی.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
توی نقشه جنگل یک راهی هست میره طرف یک محوطه که توش چند تا شکارچین اونجا برین تو ساختمونش یک ستون وسطه،ستون رو خودش راهنمایی میکنه چطوری بندازین،اونو که انداختین زمین زیرش وا میشه.برین پایین و دستگیره رو بردارین و ... : د ی
اگه بد گفتم sorry

اون یکی دیگه یه دونه سر اسکلت میخواد! اونم فکر کنم مسیرش از سمت چپ یک سه راهی هست که بهش میرسی.

میگم مهدی بیخیالِ Tomb Raider شو :))
بازیای خوبِ دیگه ای هم هستا مثل Crash Bandicoot

از همتون ممنونم
مخصوصا کیا جون که پیشنهاد دادن:biggrin1::biggrin1:
برم ببینم چکار میتونم بکنم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان من تو اون مرحله که تو دریاست و 5 6 تا مجسمه بزرک هستن که شمشیراشون رو کردن لای زنجیر ها
اونجا باید 4 تا چیز رو پیدا کنم ولی 2 تاش نی

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
دوستان من تو اون مرحله که تو دریاست و 5 6 تا مجسمه بزرک هستن که شمشیراشون رو کردن لای زنجیر ها
میشه یه سوال ازت بکنم؟ شما 15 دقیقه ناقابل دنباله جوابت گشتی؟ جداً یه جای بازی گیر میکنین چقدر دنباله راه حلش میگردین؟ به خدا من نمیدونم شما لذت بردن از بازی رو چی میدونین؟ بازی زیباییش اینکه که خودتون یکم روش فکر کنین و معماهاش رو حل کنین، اونم سری Tomb Raider که اساساً برای همین ساخته شده که یکم سلول خاکستری مغزتون رو بکار بگیرین! اگه قرار باشه که هر کی تا یه جا گیر کرد بیاد بپرسه که اینجاش چطور رد میشه که بهتره همه برن Minesweeper بازی کنن.
1 - یکی سمت چپ ساختمان وسطی
2- 2 تای دیگه داخل بنای سمت چپی
3- آخری هم داخل بنای سمت راستی

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
میشه یه سوال ازت بکنم؟ شما 15 دقیقه ناقابل دنباله جوابت گشتی؟ جداً یه جای بازی گیر میکنین چقدر دنباله راه حلش میگردین؟ به خدا من نمیدونم شما لذت بردن از بازی رو چی میدونین؟ بازی زیباییش اینکه که خودتون یکم روش فکر کنین و معماهاش رو حل کنین، اونم سری Tomb Raider که اساساً برای همین ساخته شده که یکم سلول خاکستری مغزتون رو بکار بگیرین! اگه قرار باشه که هر کی تا یه جا گیر کرد بیاد بپرسه که اینجاش چطور رد میشه که بهتره همه برن Minesweeper بازی کنن.
1 - یکی سمت چپ ساختمان وسطی
2- 2 تای دیگه داخل بنای سمت چپی
3- آخری هم داخل بنای سمت راستی

رفیق بابت راهنمایی ممنون
ولی جدا شما از کجا میدونی که من همون دقه که به مشکل برمیخورم میام اینجا مطرح میکنم؟؟؟
من کلی گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد
در ضمن اگرم منظورت اینه که اینجا پست ندم خوب پس سایت برا چیه؟؟؟خوب برا رفع اشکال هست دیگه;)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
ببین عزیز من بعد از این پست هم مثل تاپیکی که خودت میدونی بازم باهات بحث نمیکنم و فقط به سوالها پاسخ میدم. اما جواب :
ولی جدا شما از کجا میدونی که من همون دقه که به مشکل برمیخورم میام اینجا مطرح میکنم؟؟؟
من کلی گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد
خیلی واضح : من تایم بندی کردم.
1 - همون اولای بازی که یه موجودی تو اب هست من اون 2 تا اهرم رو فشار دادم ولی هنوز او موجوده با دستاش اون در رو نگه داشته

فاصله تا قسمت بعدی که شما در بازی گیر کردید : 5-4 دقیقه

2 - من اونجا رو رد کردم حالا اومدم یه جای دیگه که یه در هست که باز نمیشه
همنجایی که یه دست هست باید برم بردارم

فاصله تا قسمت بعدی که شما در بازی گیر کردید : 10 دقیقه

3 - دوستان من یجا گیر کردم همونجایی که باید اون وسیله هرو بچرخونی تا از زمین چند تا سنگ بزنه بیرون

4 - دوستان من تو اون مرحله که تو دریاست و 5 6 تا مجسمه بزرک هستن که شمشیراشون رو کردن لای زنجیر ها

انشاالله زمانی نباشه!
;)

در ضمن اگرم منظورت اینه که اینجا پست ندم خوب پس سایت برا چیه؟؟؟خوب برا رفع اشکال هست دیگه;)
من سایت رو برای بالا بردن اطلاعات میبینم نه برای مسایلی که خودمونم میتونیم حلش کنیم.
موفق باشید.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خود راهنمای بازی هست!اونجایی که لارا خودش میگه دنبال چی هست و برا رسیدن بهش باید چی کار کنیم.
اون خیلی کمک خوبیه!از اونم میشه استفاده کرد.(البته فکر کنم میدونین: د ی)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ببین عزیز من بعد از این پست هم مثل تاپیکی که خودت میدونی بازم باهات بحث نمیکنم و فقط به سوالها پاسخ میدم. اما جواب :
خیلی واضح : من تایم بندی کردم.
1 - همون اولای بازی که یه موجودی تو اب هست من اون 2 تا اهرم رو فشار دادم ولی هنوز او موجوده با دستاش اون در رو نگه داشته

فاصله تا قسمت بعدی که شما در بازی گیر کردید : 5-4 دقیقه

2 - من اونجا رو رد کردم حالا اومدم یه جای دیگه که یه در هست که باز نمیشه
همنجایی که یه دست هست باید برم بردارم

3 - دوستان من یجا گیر کردم همونجایی که باید اون وسیله هرو بچرخونی تا از زمین چند تا سنگ بزنه بیرون

4 - دوستان من تو اون مرحله که تو دریاست و 5 6 تا مجسمه بزرک هستن که شمشیراشون رو کردن لای زنجیر ها

انشاالله زمانی نباشه!
;)

من سایت رو برای بالا بردن اطلاعات میبینم نه برای مسایلی که خودمونم میتونیم حلش کنیم.
موفق باشید.
ببین رفیق شاید این زمانی که گفتین برا شما 10 دقیقه باشه ولی برا من ...............
به هر حال ممنون
خود راهنمای بازی هست!اونجایی که لارا خودش میگه دنبال چی هست و برا رسیدن بهش باید چی کار کنیم.
اره رفیق میدونم همونجایی که تو منو هست وباید دکمه ی space & E رو بزنیم
ولی من خیلی وقته بازیو تموم کردم;)
اون خیلی کمک خوبیه!از اونم میشه استفاده کرد.(البته فکر کنم میدونین: د ی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر