راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

yoosdownload

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5
سلام
من اونجاییم که باید یه چرخ دنده رو بچرخونی در بره بالا (هدف پشت اون دره هستش تقریبا 32 درصد کامل شده)چرخ دنده رو می چرخونم تا یه حدی می بره بعد ولش می کنه به حالت اول...حالا من چیکار کنم؟

SALMAN OMID

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1
کمک ادامه بازی تامب رایدر

سلام ، واقعا به کمک دوستان نیاز دارم .
اون قسمت که هشت پا رو کشتیم و میریم جایی که با دوتا سنگ و قلاب در رو باز می کنیم سپس یک دستبند یا چیزی شبیه این بر میداره و چند نفر اون رو میگیرن و یه بمب میزارن بعد از اون یه مسیری هست که میره سر جای اول یعنی بالای همون هشت پا و یک نفر از اون متجاوز ها رو نشون میده که داره فرار میکنه . ( اینجا به بعد باید چیکار کنم ؟؟ هر کاری میکنم بر میگرده به جای قبل )

ezel185

کاربر سایت
Mar 23, 2017
1
سلام دوست عزیز اونجارو رد کردم ولی الان رسیدم به مکزیکو.یه سنگ هست روی ستون که باید با طناب واژگونش کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه.میشه راهنمایی کنی(همون سنگی که بعد از واژگون کردنش از توش خفاش میاد بیرون و ما باید بریم توی حفره ی ستون)
سلام میشه بگی چه جوری تقویم هارو درست کردی؟

narin.narin

کاربر سایت
Jun 5, 2018
3
بچه ها من اون هشت پا رو کشتم و اون مرحله رو رد کردم و حالا تو مرحله بعد هستم اون قسمت که همش جنگله ، بعد سه تا ببر میاد ، اون هارو هم کشتم ولی دیگه بعدش نمیدونم چیکار کنم ، لطفا راهنمایی کنید!!!!!!؟؟؟؟؟؟

narin.narin

کاربر سایت
Jun 5, 2018
3
بچه ها من اون مرحله رو که هشت پا رو باید بکشید رد کردم حالا تو اون مرحله ام که همش جنگله بعدش اون جام که سه تا ببر رو باید بکشی اون هارو کشتم ، ولی حالا نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید!!!!:((

narin.narin

کاربر سایت
Jun 5, 2018
3
کمک ادامه بازی تامب رایدر

سلام ، واقعا به کمک دوستان نیاز دارم .
اون قسمت که هشت پا رو کشتیم و میریم جایی که با دوتا سنگ و قلاب در رو باز می کنیم سپس یک دستبند یا چیزی شبیه این بر میداره و چند نفر اون رو میگیرن و یه بمب میزارن بعد از اون یه مسیری هست که میره سر جای اول یعنی بالای همون هشت پا و یک نفر از اون متجاوز ها رو نشون میده که داره فرار میکنه . ( اینجا به بعد باید چیکار کنم ؟؟ هر کاری میکنم بر میگرده به جای قبل )

یه حلقه به سقف وصل شده تو باید با طناب اون رو بگیری و بپری اون سمتی که یکی از متجاوز ها رو نشون میده که داده فرار میکنه

mirhabibi

کاربر سایت
Aug 13, 2018
4
سلام

من تازه دارم بازی تامب ریدرو بازی میکنم
اون لِولی هست که میره تو مقبره ها ...اولشم توی برفه...
یبار تا آخرش رفتم
اما سری دوم با یه مشکل مواجه شدم
سری اول وقتی روبری دشمن L2 رو میگرفتم خودش اوتومات هدف گیری میکرد و من فقط شلیک میکردم
ولی الآن باید خودم زوم کنم

کسی راه حلشو بلده؟

آخرین ویرایش:

godhand2

کاربر سایت
Dec 11, 2018
3
سلام به تمامی کاربران این سایت من tomb rider under worldنسخه پلی۲را تمام کرده ام هرکس سوالی دارد می تواند ازمن بپرسد فقط برای نسخه پلی۲

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر