راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
رفقا یه سوال کوچولوی خیلی ساده
اینجا رو چیکار کنم
http://kimag.es/view/17978207.jpg
عزیزم با موتور و با دقت اینقدر برو پایین تا برسی به کف و متاسفانه بگم که باید دوباره از ستون وسط باید بری بالا و ستون ها رو بچرخونی!
در کل بگم تازه کلی بدبختی میکشی که ورودی مرحله تازه باز بشه!
خدا بیامرزتت من که این قسمتو ساعت 1 شب بازی کردم کلی هم خوابم میومد اما قشنگ و باحاله!

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
بالاخره حلش کردم .این یه باگ گنده بود که با پچ هم حل نشد.من فایل سیو اونجا رو پیدا کردم و حل شد.واسه شما هم میذارم:biggrin1::biggrin1:

http://tombraiders.net/stella/files/pcsaves/pctr8/TRU_14_Land_of_Dead.zip
کافیه فایل trsave4رو بذارین تو my document/eidos/tombrider underworldو بعد گیم رو load کنین.همین:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
خیلی باحالی! کلی خندیدم از نوشته های روی عکست! دمت گرم....
در مورد پچ نمیدونم چی هست اما اونجایی که شما گیر کردی یه ستون داره که وقتی از قلابها بالا میری اونم به روش کماندویی(یعنی میپری رو دیوار بعد میپری دوباره قلاب بالا) که وقتی میگیریش میاد پایین و چوبها میاد بالا اینقدر سیو نمیخواد که! البته اون چند تا رتیل هم که میاد فراموش نشه! موفق باشی.....

آخرین ویرایش:

yasin_m

کاربر سایت
Oct 25, 2010
5
سلام من تازه اومدم تو این سایت
توبازی تام رایدر اونجا که با موتور میری زیر معبد گیر کردم پل چوبی رفته پایین هیچ اهرمی هم کنارش نیست با موتور هم پریدم از روش نمیشه این اولین بار تو بازی گیر کردم لطفا کمک کنید

yasin_m

کاربر سایت
Oct 25, 2010
5
کمک

آقا یه بازی ردیف معرفی کنین چند روزه تهشو در بیارم براتون!؟؟؟؟؟؟ :>>:d<;)b-):-"

توبازی تام رایدر اونجا که با موتور میری زیر معبد گیر کردم پل چوبی رفته پایین هیچ اهرمی هم کنارش نیست با موتور هم پریدم از روش نمیشه این اولین بار تو بازی گیر کردم لطفا کمک کنید

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
عزیزم کنار همون پل چند تا ستون داره که باید بری بالا و یه جا لبه ستون رو که میگیری میاد پایین و پل میاد بالا!

yasin_m

کاربر سایت
Oct 25, 2010
5
من پل اول رو میگم.از اول بگم وقتی وارد زیر زمین معبد میشی یه اهرم است که دو تا تنه ببر اونجاست که یکی سر نداره و منم سرش رو ندارم کمی که با موتور جلو میری میرسی به یه پل که پایین و من اونج گیر کردم.کنار پل هم که گفتی ستون ها رو میپرم اما جایی رو نمیگیره اونور پل اما جند تا میله تو دیوار هست
حالا کامل توضیح بدید چه کار کنم

yasin_m

کاربر سایت
Oct 25, 2010
5
توضیح بیشتر

عزیزم کنار همون پل چند تا ستون داره که باید بری بالا و یه جا لبه ستون رو که میگیری میاد پایین و پل میاد بالا!

من پل اول رو میگم.از اول بگم وقتی وارد زیر زمین معبد میشی یه اهرم است که دو تا تنه ببر اونجاست که یکی سر نداره و منم سرش رو ندارم کمی که با موتور جلو میری میرسی به یه پل که پایین و من اونج گیر کردم.کنار پل هم که گفتی ستون ها رو میپرم اما جایی رو نمیگیره اونور پل اما جند تا میله تو دیوار هست

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
احتمالا بازی شما در اون نقطه دچار مشکله یعنی نباید پایین باشه من سعی میکنم سیو بعد از اون پل رو پیدا کنم بزارم برات.

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
این لینک اون سیو. برات توضیح دادم که کجا بزاریش. موفق باشی
http://rapidshare.com/files/428151072/Savegame_14.rar

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نمیدونم چی بگم:D من بازیو تو دستگاه رفیقم گذاشتم یک اهرم رو زمین بود(همون مرحله بعد از پرولوگ)
ورداشت کرد تو دره 2 تا اهرم بود یکیش نبود.من گذاشتم تو ستگام جفت اهرما نبودند بعد که ریست میکنم درست میشه میشه جای دقیق هر دو ارم رو بدید؟:D(من مرحله یک که خونه لارا آتش میگیره رو رد کردم رسیدم تو دریای مدیترانه:D)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نمیدونم چی بگم:D من بازیو تو دستگاه رفیقم گذاشتم یک اهرم رو زمین بود(همون مرحله بعد از پرولوگ)
ورداشت کرد تو دره 2 تا اهرم بود یکیش نبود.من گذاشتم تو ستگام جفت اهرما نبودند بعد که ریست میکنم درست میشه میشه جای دقیق هر دو ارم رو بدید؟:D(من مرحله یک که خونه لارا آتش میگیره رو رد کردم رسیدم تو دریای مدیترانه:D)
یکیش که جلوی اون دریچه بزرگ طلاییه افتاده رو زمین.یکی دیگه رو باید کلا از اون غار بیای بیرون,اومدی رو کف دریا یه کم میری جلو.اون جلو دست چپ یه غار دیگه هست.اونو تا تهش برو یکی دیگه اونجاس.

mohammad . baz

کاربر سایت
Apr 29, 2011
6
با گرفتن دکمه ی Shift لارا به سرعت می دود، پس سعی کنید با گرفتن این دکمه و کلید های جهت نما لارا را به بهترین شکل تا انتهای راه هدایت کنید)
پس از اینکه مقداری از مسیر را طی کردید کشتی به یک طرف خابیده و سمت راست کشتی و لارا به زیر پای تغییر مکان می دهند و کف کشتی به سمت چپ شما تغییر مکان می دهند. پس از اینکه این حالت اتفاق افتاد به سمت راست محلی که آتش گرفته است رفته و از بدنه ی کشتی برای بالا رفتن استفاده کنید. پس از رسیدن به بالا جلو رفته و از نردبان سمت راست بالا بروید. پس از بالا رفتن با یک پرش خود را به مکان بعدی انتقال داده و با استفاده از شیر فلکه های موجود که در سمت راست قرار دارند خود را به بالا برسانید. حال به سمت چپ رفته و به روی میله بیافتید. حال برگشته و سپس به طرف بالا بپرید. سپس دمو را مشاهده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر