معیار شما برای انتخاب و انجام بازی چیست؟

سلام دوستان
با اجازه شما این تاپیک رو زدم که با نظرات و تفکر یک دیگه در مورد این که چه نکته ای در بازی شما رو مجبور به خریدن و انجام اون میکنه آشنا بشیم.
یک بازی رو به 5 قسمت تقسیم کردم :
1. داستان
2. گیم پلی
3. نو آوری
4. گرافیک
5. صدا
که هریک از دوستان نظر و علاقه خودش رو که باعث میشه که یک بازی رو انتخاب کنه بگه. میتونه انتخاب شما 1 از 5 یا هر 5 انتخاب باشه فقط به ترتیب اهمیت ذکر کنید
خوب خودم شروع میکنم . معیارهای من : 1. داستان .2. نو آوری .3 .گیم پلی.
لطف کنید صحبت خارج از بحث نداشته باشید

آخرین ویرایش:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خب یه کلمه بگو داستان دیگه :cheesygri

مگه داستان Oblivion چشه؟؟:mad:

داستان oblivon مضغرفترین داستانیه که تا حالا دیدم.
بازیشم که بدرده خودش میخوره. تو یه جنگل 1000000 تا جای مخفی پیدا میشه که تو هر کدومش
جونور مخصوص به خودش زندگی میکنه (فقط تو یه جنگل).
اونوقت تو قصرا هم که میری اگه دست از پا خطا کنی آدما میریزن سرت و با یه دونه ضربه از پا درت میارن. تو هم تا بخوای اون گرزتو بالا ببری و دست به کار بشی 100 تا کفن پوسوندی!!!!!!!!!!! :eek:

اونوقت صداگذاریه COD میشه 18 صداگذاریه اینم میشه 20.!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek: :eek:
آخه اینم شد بازی یه آدم تو این جنگل به این بزرگی بدون هیچ صلاح خطرناکی چیکار کنه؟؟؟؟ :cheesygri :cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
چه عجب ما شما رو دوباره زیارت کردیم عزیز کم پیدایی

داستان oblivon مضغرفترین داستانیه که تا حالا دیدم.
بازیشم که بدرده خودش میخوره. تو یه جنگل 1000000 تا جای مخفی پیدا میشه که تو هر کدومش
جونور مخصوص به خودش زندگی میکنه (فقط تو یه جنگل).
اونوقت تو قصرا هم که میری اگه دست از پا خطا کنی آدما میریزن سرت و با یه دونه ضربه از پا درت میارن. تو هم تا بخوای اون گرزتو بالا ببری و دست به کار بشی 100 تا کفن پوسوندی!!!!!!!!!!! :eek:

اونوقت صداگذاریه COD میشه 18 صداگذاریه اینم میشه 20.!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek: :eek:
آخه اینم شد بازی یه آدم تو این جنگل به این بزرگی بدون هیچ صلاح خطرناکی چیکار کنه؟؟؟؟ :cheesygri :cheesygri

ابلیویون داستان به اندازه کافی داره فقط کافیه بری دانبالشون اگه درباره rumers با مردم صحبت کنی درگیر ماموریت های جالبی میشی به هر حال اگه هنوز این بازی رو از سیستمت پاک نکردی بهتره یه سر به تاپیک این بازی بزنی و ببینی همچینم چیز جفنگی نیستش:D
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=506
به هر حال سلیقس دیگه یکی خوشش میاد یکی بدش میاد

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اخه حرفی میزنید ها:eek:
شما میخواین یه بازی رو انتخاب کنید میرید سراغ صداش:confused:
اگر FEAR رو صداش خوب کار نشده باشه شما دیگه اسمشو نمیارید؟(لطفا کمی روش فکر کن)
پس به صدا هیچ وقت توجی نمیشه(برای انتخاب بازی) البته اگر بحث سر موفقیت بازی باشه حتما صدا هم مهمه ولی برای انتخاب یک بازی صدا هیچ وقت مورد توجه قرار نمیگره.

صدا واقعا مهمه واقعا اگه بخوای بازی هایی مثل آندایینگ یا سایلنت هیل رو با اسپیکر خاموش بازی کنی هیجانش از تتریس بازی کردنم کمتر میشه.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
چه عجب ما شما رو دوباره زیارت کردیم عزیز کم پیدایی

ابلیویون داستان به اندازه کافی داره فقط کافیه بری دانبالشون اگه درباره rumers با مردم صحبت کنی درگیر ماموریت های جالبی میشی به هر حال اگه هنوز این بازی رو از سیستمت پاک نکردی بهتره یه سر به تاپیک این بازی بزنی و ببینی همچینم چیز جفنگی نیستش:D
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=506
به هر حال سلیقس دیگه یکی خوشش میاد یکی بدش میاد

سلام
ماموریتاشو دیدم. هیچ تعریفی نداره!!!!!!!!!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
برو تو گیلدها عضو شو مثلا Dark Brother Hood که ماموریتای باحالی داره البته قبول دارم این نسخه ماموریتاش همچین دندونگیر نیستش خودم ماروویندو ترجیح میدم.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
برو تو گیلدها عضو شو مثلا Dark Brother Hood که ماموریتای باحالی داره البته قبول دارم این نسخه ماموریتاش همچین دندونگیر نیستش خودم ماروویندو ترجیح میدم.

بازم الآنه که یا پستام پاک بشه یا تاپیک قفل بشه.
بحپ oblivion رو تموم کن که نه ارزششو داره نه به تاپیک ربطی داره.........

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
گرافيك اول
گيم پلي عالي دوم

هوش مصنوعي و برنامه نوسي عالي سوم

نواوري بايد بروز باشه يعني با روز پيش بره اين خوبه

موسيقي هم اخر توپ بايد باشه سر موقعه بايد موسيقي بزنه بازيباز رو جو بگيره

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
گرافيك اول
گيم پلي عالي دوم

هوش مصنوعي و برنامه نوسي عالي سوم

نواوري بايد بروز باشه يعني با روز پيش بره اين خوبه

موسيقي هم اخر توپ بايد باشه سر موقعه بايد موسيقي بزنه بازيباز رو جو بگيره

گرافیکم تا یه اندازه ای خوبه. مثلا گرافیک splintercell 3 در حین روان اجرا شدن خیلی عالی بود.
ولی چه فایده گرافیک اونقدر بالا باشه که یا بازی درست اجرا نشه یا سیستمت قد نده!!!!!!!!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
گرافیکم تا یه اندازه ای خوبه. مثلا گرافیک splintercell 3 در حین روان اجرا شدن خیلی عالی بود.
ولی چه فایده گرافیک اونقدر بالا باشه که یا بازی درست اجرا نشه یا سیستمت قد نده!!!!!!!!!!!
اون مشکل شماست که سیستمت نمیکشه چرا عیب رو بازی میزاری؟!;)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
البته اینکه گرافیک بازی باعث بشه یه عده‌ی زیادی از انجامش به دلیل نداشتن سیستم مناسب محروم بشن خودش یه جورایی اشکاله. مثل فیر . ولی بازی هایی هم هستن که در عین زیبا بودن گرافیک سیستم خوفی احتیاج ندارن مثل فار کرای.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من به گرافيک خيلی اهميت میدم.....يکی از علت های جذب من به بازی مورد نظر
اول در نظر گرفتن گرافيک...در ضمن گرافيک حال میده واسه کل انداختن:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر