تاپیک Xbox 360 داران زاهدان

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
اقا چرا لقمرو دم دهن میگردونی ؟؟ . خب بگو ببنیم کجاس ؟ :D . چند میده ؟؟
دی وی دی نایت دونه ای 700 پیدا میشه اینجا یاباید پستی بخرم ؟؟

بهتره خودت رایت نکنیم ن خودم رایت کردم دی وی دی سوخت=))

ولی میشه SHARE کرد!؟من *** رو با XBOX SHARE کردم/:)

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
:dافرین زاهدان اقا یادش بخیر اون زمانا بیخیال:d
خب دوستان عزیز به هیچ عنوان نمیخواد از اینجا خرید کنید اگر خواستید پیام بدید بگم از کجا بگیرید واقعا هم قیمت خوبی داره هم کیفیت خوبی
اما در مورد بازی من 5سالی هست 360 دارم از قدیمیترین بازی تا همین جدیدا اگر کسی خواست بگه اگر اون بازی داشتم با هم اشتراک بزاریم:d
در مورد adsl خوشبحالتون من که رفتم گفتن هنوز پیش شماره هایه 251 ساپورت نمیکنند :|چراشم نمیدونم

خوب از کجا؟

بازی جدیدم داری؟

خوب مخابرات اینجا داغووونههه خودت رو ناراحت نکن:))

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اخه اینجا نمیشه تو تاپیک عمومی گفت جیز میکنن با بروبچ اینجا که زاهدان نیست که بچه ها هر طور حال کنن رفتار کنن بخوان طرقه بترکونن کسیم جرات نداشته باشه چیزی بگه اینجا قانون داره اگه بگم جیز میشم پیام خصوصی میدم بتون:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
رایت کردن خودم امتحان کردم . وست گیم هیچی نمیدونه میگفت باید حتما دی وی دی 8x باشه در حالی که باید 2.4x رایت کنی . رفتم 10 تا 8x خریدم دونه ای 2 تومن در اومد . ولی بازی ها کار کردن .
..
ZETSU شما کوی اساتیدین ؟

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
رایت کردن خودم امتحان کردم . وست گیم هیچی نمیدونه میگفت باید حتما دی وی دی 8x باشه در حالی که باید 2.4x رایت کنی . رفتم 10 تا 8x خریدم دونه ای 2 تومن در اومد . ولی بازی ها کار کردن .
..
ZETSU شما کوی اساتیدین ؟

نه من خیابون دانشگاه هستیم ولی من *** دوستم رو گرفتم شد!:|

من دوستام همه کوی اساتید هستن!

راستی رایترت چیه که رایت می کنی؟!

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
فرقی نمیکنه فقط باید هم رایتر باشه هم دی وی دی ناین رو بشناسه .
من 2 تا دارم یکی اسمش اینه که تاحالا باحاش رایت کردم : NEC DVD RW ND-3550A ATA device
اون یکی که تابحاب باحاش رایت نکردم : HP DVD Writer 1060r
حتما میگی خلم با Hp رایت نکردم :D . اونموقع که رایت میکردم دی وی دی HP رو نداشتم .

javadbox 360

کاربر سایت
Sep 30, 2010
1
سلام آقا ما رفتیم وست گیم زاهدان . بدک نبود بازیهارو خیلی زود میاره حال کردم.
ولی بعضی قاباش مشکی بود خوشم نیومد.
کلآ زاهدان چندتا فروشگاه انجوری خوب داره؟

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
سلام. من هم مهدی هستم، ساکن زاهدان. زیباشهر میشینم.
(راستی آقا نوید، جریان مجید شامی چی شد؟ من داداش عرفان هستم! به اون صفحه مسائل مجید شامی دسترسی ندارم. خبری از پول ها نشد؟)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام. من هم مهدی هستم، ساکن زاهدان. زیباشهر میشینم.
(راستی آقا نوید، جریان مجید شامی چی شد؟ من داداش عرفان هستم! به اون صفحه مسائل مجید شامی دسترسی ندارم. خبری از پول ها نشد؟)
والا چي بگم يه روز اقا ارش زنگ زد گفت خونش پيدا كرديم داريم با مامورا ميريم بگيريمش ديگه خبري ازش نشد

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
گند این فروشگاه های زاهدان رو بزنن که رفتم پاساژ هامون به فروشنده میگم بازی پچ شده black ops رو دارین برگشته یه مشت اراجیف بهم میگه که نمیدونم آپدیت جدید نیومده خلاصه یه چیزهای مزخرفی بهم گفت که خودم موندم چی بگم واقعا بعضی ها فکر میکنن که خیلی میدونن ولی هیچی نمیدونن اون یارو هم میخواست پز بده

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
مغازه طبقه اخر پاساز هامون ؟؟؟؟ عمده فروشی ؟؟؟
قیمت بازیاش خوبه و از بقیه ی پاساز بیشتر حالیش میشه . بازی ایکسباکس با قاب 2 تومن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر