کمک در GTA IV

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
تا حالا چند بار این کارو کردم ولی در باز نشده.
وقتی نقش بازی دیدی روی آیکونی که شبیه ماشین مارک کن بعد برو جلوی قسمت ورودیش چند لحظه با ماشین پارک کن....خودش اتوماتیک میره داخل ماشین میشوره بعد ..هم برو طرف گاراژ.....این گاراژ توی یک کوچه است ...مطمئنی جلوی گاراژ درستی میری؟؟؟چون دقیقا بقل دستش یک گاراژ دیگه هست که درش باز نمیشه...

آخرین ویرایش:

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام خدمت تمامی دوستان
آقا من هم دقیقا همین مشکل رو دارم .
پچ 1.2 رو هم ریختم .
کرکم هم رازور هست
ولی کارواشی ندیدم که ببرم اونجا . آخه خودش آدرس داده من طبق آدرس ماشین رو می برم همونجا . امادر گاراژ باز نیست .تازه اگر هم از ماشین پیاده بشم دیگه سوارش نمیشه .
لطفا کمک کنید .

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
... Niko Bellic

سلام دوستان
من داستان بازی رو تموم کردم یعنی اون رئیس مافیایی رو هم جلوی مجسمه ازادی کشتم اما بازی 63% بیشتر پیشرفت (progress) نداشته و من هنوز هم اون lola رو پیدا نکردم اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام دوستان
من داستان بازی رو تموم کردم یعنی اون رئیس مافیایی رو هم جلوی مجسمه ازادی کشتم اما بازی 63% بیشتر پیشرفت (progress) نداشته و من هنوز هم اون lola رو پیدا نکردم اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون
بله.شما از هر کس هم بپرسید این بازی رو وقتی تموم کرده 100 % نبوده.تو همون مایه های 60-65% بوده معمولا.ولی میشه 100 کرد که راهنماییش تو یکی از تاپیک ها هست.
ولی وقت و حوصله بسیار زیادی میخواد.:((
راستی یادم رفت:
درود بر GTA IV

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
ممنون اما من شنیده بودم توی مراحلی lola به نیکو کمک میکنه اما من لولا رو ندیدم درضمن چه مراحل دیگه ای هست که حدود 40% بازی رو دربر داره

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام دوستان. یه سوال دارم: وقتی خونه ی اول نیکو رو آتیش میزنن و بعد میره به خونه ی بعدیش اولین مراحلی که اونجا وجود داره با B و M نشون داده شده. مرحله ی M همونه که میری اون یارو که شلوارک داره رو سوار میکنی بعد باید یه ماشینو تعقیب کنی. من ماشینو تعقیب میکنم تا زمانی که بغل خیابون وایمیسته. بعدش دیگه هیچ کاری نمیکنه. نمیدونم باید چیکار کنم. کمکم کنین!!!!!!!:confused:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام دوستان. یه سوال دارم: وقتی خونه ی اول نیکو رو آتیش میزنن و بعد میره به خونه ی بعدیش اولین مراحلی که اونجا وجود داره با B و M نشون داده شده. مرحله ی M همونه که میری اون یارو که شلوارک داره رو سوار میکنی بعد باید یه ماشینو تعقیب کنی. من ماشینو تعقیب میکنم تا زمانی که بغل خیابون وایمیسته. بعدش دیگه هیچ کاری نمیکنه. نمیدونم باید چیکار کنم. کمکم کنین!!!!!!!:confused:

باید داخل فرعی بشی و از ساختمان بالا بری و هر کی داخل هست رو جارو کونی (اگه اشتباه نکرده باشم ) راه بالا رفتن هم با خودته

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام. من پچ 1.0.4.0 رو هم امتحان کردم ولی بازم نشد. یه بار دیگه مشکلمو توضیح میدم اگه میدونین خواهش میکنم کمک کنید. اسم مرحله Escuela of the streets هست که باید بری Manny رو سوار کنی و Dealer رو جوری که متوجه نشه تعقیب کنی. من همین کارو میکنم تا اینکه به یه جایی میرسه و میزنه کنار. بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیفته. اون یارو بست میشینه تو ماشین بیرونم نمیاد. منم در ماشینشو نمیتونم باز کنم. قفله. تا یه ذره هم که به ماشینش میخورم میسوزم. مینویسه به ماشین آسیب رسید. شما بگین چیکار کنم؟؟؟!!! :confused::confused::confused:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
پچ 1.2 رو هم ریختم .
کرکم هم رازور هست
ولی کارواشی ندیدم که ببرم اونجا . آخه خودش آدرس داده من طبق آدرس ماشین رو می برم همونجا . امادر گاراژ باز نیست .تازه اگر هم از ماشین پیاده بشم دیگه سوارش نمیشه .
لطفا کمک کنید .
پچ 1.2 مشکلات زیادی داره یکیش تو همین مرحله بود که دوستان ارز کردند مشکل دیگه این که دیگه با کامپیوتر نمیتونی کار کنی(کافی نت ها در بازی) منم همین مشکل رو داشتم اخر مجبور شدم بازی رو پاک کردم دوباره ریختم اما این دفعه دیگه پچ 1.2 رو نریختم بعد همه چیز درست شد . ولی بقیه پچ ها رو نمیدونم.

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
پچ 1.2 رو هم ریختم .
کرکم هم رازور هست
لطفا کمک کنید .

من مشکل شما رو داشتم. پچ 1.0.2.0 رونصب کردم. مشکل حل شد. ولی همونطور که دوستمون گفت این پچ هم مشکل داره و تو مرحله ی کافی نت به مشکل بر میخوره. شما میتونی از پچ های 1.0.3.0 یا 1.0.4.0 استفاده کنی. (این پچ ها کرک دارن). شاید مشکلت حل شد.

majidlovio

کاربر سایت
Mar 4, 2009
3
سلام
نقشه شهر سوم هست ولی ماموریتی نمیده تو این شهر با هلیکوپتر هم وارد این شهر میشم پنج ستاره میشه و دیگه هیچی تو بیمارستان شهر وسطی دیده میشه .:laughing:

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام. من میخواستم ویندوز عوض کنم به خاطر همین سیوامو نگه داشتم. ولی بعد از عوض کردن ویندوز وقتی سیوامو میریزم بازی از اول شروع میشه. در ضمن اگه میخواین بگین پچ 1030 رو بریز من اینکارو کردم. لطفا اگه راهی میدونین حتما بگین . مرسی.:confused::(

mehpan

کاربر سایت
Jun 30, 2007
4
دوست عزیز شما وقتی ماشین رو دزدیدی باید ببریش کارواش.به همین راحتی.کاری نداره که

سلام راست میگه منم دقیقا تو همین مرحله گیر کردم . کارواشی ندیدم ولی یه رنگ کن هست که بردم ولی جواب نداد . شایدم همون کرک جدیدرو نصب کنیم درست بشه :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر