مصاحبه با دیوید جافی در حال GeOW2 بازی کردن

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
وبسایت Kotaku مصاحبه ای رو با دیوید جافی از بازی سازای مشهور پلی استیشن انجام داده و نوشته که دیوید جافی شاید انتخاب عجیبی برای پادکست داخل بازی درباره Gears of War 2 باشه. همینطور توی سایت نوشته که اونا از کلیفی هم برای شرکت در این مصاحبه دعوت کرده بودن که ظاهرا مسئول برنامه های کلیفی گفته که ایشون خیلی سرشون شلوغه و درگیرن!!
جافی از نحوه برخورد بعضی از مردم در مورد صحبت اخیرش که گفته بوده:
Gears of War 2 not only the best game of the year, but the best looking
console game he's ever played
متعجب شده.
در این پادکست جافی نظرات خودش رو در مورد گیرز دو و مقایسش با گاد اف وار 3 و موفقیتها و شکستهای ps3 در سال 2008 مطرح کرده.
جافی از علاقه خودش به بازی سازی برای wii و وبلاگ شخصی خودش هم صحبت کرده.
در آخر هم نویسنده مقاله هر چی سعی کرده کوچیکترین خبری از پروژه بزرگ بعدی جافی برای ps3 بدست بیاره موفق نشده و اون رو به آپدیت وبلاگ خود جافی سپرده.
مصاحبرو از لینک زیر ببینید:
http://kotaku.com/5117999/jaffe-gears-of-war-2-versus-god-of-war-3-ps3-versus-wii

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دست شما درد نکنه چرا زحمت کشیدی حالا که زحمت کشیدی چرا انقدر کم کشیدی؟خوب مصاحبه رو هم ترجمه میکردی دیگه:cheesygri تازه لینکشم فیله:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
دوست عزیز لطفآ موقع خبر گذاشتن , فقط به تیتر خبر یا عنوان خبر توی N4G اکتفا نکنین و اگه میخواین خبری بزارین اون رو کامل بزارین.
با تشکر

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
دوست عزیز لطفآ موقع خبر گذاشتن , فقط به تیتر خبر یا عنوان خبر توی N4G اکتفا نکنین و اگه میخواین خبری بزارین اون رو کامل بزارین.
با تشکر
سلام چشم اما من که عنوان خبرو کلا عوض کردم متن نوشته شدرم از تو متن خبر اصلی نوشتم یکم خلاصه ترش کردم.
لینک خبر برای بعضی بچه ها به قول اون دوستمون فیله که فیل شکن میخواد کل مصاحبه پادکسته طولانیه فک حدود 14 دقه بود که تو سیستم من بعد از دیدن 2 دقیه اولش بقیش استاپ میشه :confused: توی اون 2 دقیه چیز خاصی نمی گفتن.ولی اگه تونستم بقیشو ببینم واسه دوستان تا اونجا که متوجه بشم چی گفتن میزارم.
از همه معذرت خواهی میکنم ولی فیل بودن لینک خبر دست من نیست اما اگه فیل کش میخواین اینجا هست :biggrin1: اگه اون لینک کار نکرد از اینجا دانلود کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر