شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
حالا داستان منو بشنوید که خالی از لطف نیست اگه بگم من با ps3 عاشق xbox 360 شدم باورتون نمیشه!!!!چند روز پیش رفتم دم مغازهی یکی از رفقا نشستم pes 2009 با ps3 بازی کردم بعد رفتم گفتم فلانی اینو چند گرفتی گفت 580 البته تازگی نخریده نمیدونم کی خریده گفتم اووووووووه ه ه ه ه ه ه ه ه چقدر گرون گفت حالا ارزون شده ولی بازیاش دونه ای 80.90 تومن گفتم xbox 360 چطور(قبلن یک جا اسمش دیده بودم ) گفت خوبه بازیاش دون ای 4.5 ما گفتیم بریم بخریم بعد از مدتی بابام راضی شد دویست هزار تومن بده بقیسم گوشیو چرخمو بفروشم خلاصه رفتیم یه الیت خریدیم همین امروز به 550 هزار تومن

550 خییییییییییییییییییییلی گرون خریدی:eek: همینجا بچه هایه BC الیت آک میدن 450-60
از کجا خریدی کلاهی بزرگ بر سرت رفته:biggrin1:

• Like
Reactions: alisantori

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
550 خییییییییییییییییییییلی گرون خریدی:eek: همینجا بچه هایه BC الیت آک میدن 450-60
از کجا خریدی کلاهی بزرگ بر سرت رفته:biggrin1:

دوست عزيز من اليت با درايو BenQ كه من خريدم (تابستان خريدم) هم همين قيمت خريدم . حالا الان و نمي دونم .

• Like

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
فک کنم وضع من از همه بهتر باشه...!
حدود 2ماه تو این سایت...بحثهای 360رو دنبال کردم و تصمیم گرفتم.
4 ماه کار کردم تو یه شرکتی...پولش که جور شد...اومدم بیرون:laughing:
رفتم فروشگاه بهروز امتحانی...یه پرمیوم سفارش داد واسم...اومد...خریدم با یه بازی GTA و UEFA
خونه هم یه TV کوچولو داریم همش 55 اینچ:eek: با یه سینمای سونی.همین!
اینجا عکسش هست :http://blog.360.yahoo.com/blog-TvvpxNQ.dq9a4c1Wa9YyGBPh7Nsw
سر بزنید.

آخرین ویرایش:
  • Like

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
دوست عزيز من اليت با درايو BenQ كه من خريدم (تابستان خريدم) هم همين قيمت خريدم . حالا الان و نمي دونم .

اولا عزیز من ایشون همین دیروز خریده منم قیمت الان رو گفتم شما هم اگه تو آخرای تابستون با این قیمت خریدی بازم گرون خریدی چون اون موقع ها الیت به 400-430 رسیده بود ;)

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام

من خيلي ساده خريدم.سه سال و نيم پيش.
هفته اي دو سه روز ميرفتم پشت شهرداري براي خريد قطعات براي تعمير درايوهاي كامپيوتر.
تو خونه ام فقط ps2 و gamecube داشتم.
يه روز كه رفته بودم اونجا يهو هوس كردم بخرم.رفتم توي زير زمين لباف و از شادي خريدم.يهو.با 10 تا بازي.
تا يه هفته هم خانومم باهام حرف نميزد ، چون ميگفت 510 هزار پول اين هوو رو دادي ولي منو يه كيش نميبري.الهي كه بسوزه.(كه تا حالا نشده چون همون ساعت x-clamp removing و 12 ولت كردم:biggrin1:)
اينم ماله من.

• Like

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
510 هزار پول اين هوو رو دادي ولي منو يه كيش نميبري
lol اینجاش جالب بود ، خوب راست ميگه تفلک ، خانوم منم کلی از این حرفا ميزد ، يک سر بردمش يه جايی ( خصوصيه :D ) ديگه آشتی آشتی :D :love:

• Like

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من پارسال رفته بودم توپخونه تا بازی ps3عوض کنم که یه 360 core دیدم ،به صاحب مغازهه گفتم من این بازیو میدم باقیشم نقدی میدم قبول میکنی؟
گفت باشه!
منم ورشداشتم اومدم خونه،از اون موقع تا الان داره مثل یه ح....ن و....شی کار میکنه:d (بیشتر از 4 ساعت بازی نمیکنم بعد که میرم دم میز خاموشش کنم تازه معنای ب....ی خوبو میفهمم البته مال من ازون قدیمیاست که اولا اومده بود)(ازش راضیم)

• Like

milad73

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
نی نای نای ....نی نای نای

بالاخره من هم رفتم تماشا(تو گرگان) گفت نداریم:evil::evil::evil::evil::evil:
داشت دوباره اشکم در میومد:((:((:((:((:((
ولی گفت امروز از تهران سفارش میدم فردا حدود ساعت 5 یا6 بعد از ظهر بیا بگیر

Last edited by a moderator:
  • Like

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چه سوال جالبی من رفتم تو مغازه گفتم Xbox دارید ELite گفتن آره گفتم بی زحمت یکیشو بدید خریدیم اومدیم بیرون به همین راحتی :biggrin1:

• Like

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من که خسته شده بودم بسکه پول بازی PS3 میدادم
تصمیم به خرید 360 گرفته بودم مونده بودم چجور به بابام بگم خلاصه راضیش کردم
بعد برای طرف قیمت تعیین کردم گفتم از فتحی بیار 340 (پرمیوم)برمیدارم گفتم باشه اوردش
هرکاری کردیم بازی نمیاورد تا آخر یه بازی اصل گذاشتیم آورد فهمیدیم هنوز کپی خور نشده
یه آرکید کپی بهم داد بعد هارد اون پرمیوم رو کند داد بهم 360 گفت بهش 340 دادم تا
الان هم خر شده یادش رفته 20تومن مونده رو بگیره تازه 4بازی مجانی هم برداشتم

• Like

mn_244

کاربر سایت
Oct 2, 2006
7
منم تلفنی از فروشگاه دمو تو لباف خریدم. با پیک فرستاد و پولو به پیک دادم. با 4 تا بازی.
البته از دست خانمم 1 روز تو مغازه حبسش کردم تا تونستم خانمم رو راضی کنم. اونم خوشحال که اول ازش اجازه گرفتم.:p
پرمیوم 60 گیگ 270.000T

• Like

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
منم تلفنی از فروشگاه دمو تو لباف خریدم. با پیک فرستاد و پولو به پیک دادم. با 4 تا بازی.
البته از دست خانمم 1 روز تو مغازه حبسش کردم تا تونستم خانمم رو راضی کنم. اونم خوشحال که اول ازش اجازه گرفتم.:p
پرمیوم 60 گیگ 270.000T
شما هم چه کار ها که نمی کنید !!! :laughing:

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر