شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
گوشی بابام خراب شد منم گوشیمو دادم بهش بعد یه مدت گفت که پول گوشیتو میدم برو یکی واسه خودت بگیر 300 تومن داد 140 تومن هم ps2 رو فروختم شد 340 یه آرکید با دوتا دسته با مخلفات شد 325 تومن بقیش هم چنتا بازی خریدم

• Like
Reactions: alisantori

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
360 من خیلی به سرو صدا وارد خونمون شد >:d<:d

دوست داییم یه 360 داشت که نزدیک سربازیش بود :d گفت حیفه که الکی توی خونه باشه دایم زنگ گفت زد 360 میخوای (اون موقع ps2 داشتم) گفتم اره بیار ببینم چطوره شب 28 اسفند هم بود شب ساعت 10 اوردش 3تا بازی هم باهاش بود pes 10 , gta liber city , wwe10 گفت بازی کن اگه خوشت اومد خبر بده اقا ما از ساعت 10 که اوردش بازی کردیم تا ساعت 3 شب خیلی حال داد به حساب واسه تست بود :d به مامانم گفتم من اینو میخوام گفت باهش فقط به قولی که ps2 رد کنی بره اخه فقط 2 ماه بود اونو خریده بود حیف بود الکی توی خونه بیفته ps2 رد کردیم xbox هم در حالی که فقط 1 ماه خریداری شده بود حتی همون باطری اولی هم تموم نکرده بود(خط اخرش بود) خریدیمو توی عید با 360 بازی کریدم که خیلی حال داد >:d<

• Like

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
رفتیم توپخونه شب ساعت 8:30 رسیدیم تا 9 شب هم برای کپی خور شدنش طول کشید (زمستون پارسال بود) تا بازی تست کنیم شد 10 و پاساژ هم بسته شده بود زنگ زدیم نگهبان امد باز کرد یادش بخیر با صاحب فروشگاه تا یه مسیری باهم رفتیم در مورد کنسول لایو اینجور چیزا حرفیدیم :d

• Like

Achi11es

کاربر سایت
May 5, 2011
63
نام
پیمان
من یه یه سال پیش برای پسر داییم یدونه جور کردم، یه 3 4 ماه پیش هم واسه یه نفر دیگه. اصلا هم قصد خرید نداشتم چون دارم برای ارشد میخونم. یه روز داشتم میتابیدم دم یه مغازه که دیگه آشنا شده بودیم یه الایت تمیز خیلی ارزون پیدا کردم. با اینکه اون موقع هم دستم خالی بود و هم وقتم پر بود دیدم حیفه بذارم همچین چیزی از دستم بره. دیگه با قرض و بدهی برش داشتم؛ مثل مرد!!! کلا یه 2 ماه و خورده ای میشه

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
داستان ازين قرار بود كه بعد سال ها بازي كردن با pc به همراه غر غر هاي داداشم كه ميگفت pc واسه بازي نيس...شروع كردم به تحقيق درباره كنسول هاي بازي

من نميدونم چرا بعد 10 خط نوشتن يهو يه خط اومد بعد از ارسال؟؟؟؟؟؟؟1 ساعت خاطره نوشتم ها!!!!!!!!!اشكال از كجاس؟؟؟يبار ديگه هم واسم اينجوري شد
)x)x
)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x

آخرین ویرایش:
  • Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سال 86 بود رفتیم یه 20 گیگ پرمیوم ورداشتیم . ریجنش J بود. دهن ایکس باکس رو سرویس کردیم تا 3 چراغه شد. بعد رفتیم یه 60 گیگ پال خریدیم. داشتیم باهاش حال میکردیم که من واسه خودم مستقل شدم و داداشم اونو صاحب شد. یه دو سالی بی ایکس باکس بودم :((

یه ماه پیش رفتم یه اسلیم 4 گیگ خریدم. کلی پول جمع کردم تا تونستم بخرم :x

---------- نوشته در 11:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

ولی بچه ها ... واقعا بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردین که PS2 رو فروختین. من هنوز PS2 عزیزم رو دارم. دو تا هم دارم. یکی فت بود که به ... رفت دومی هم اسلیمه ........ خداییش PS2 یه چیز دیگس

من هنوز آتاریم رو دارم چه برسه به PS2.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
من هم تابستون امسال بود که دیدم هک پلی 3 به بنبست خورده تابستون ها هم که کلا بازی نمیاد و ادم بدجور حوصله اش سر میره رفتم از مغازه رفیقم یه اسلیم250گیگ گرفتم جاتون خالی تابستون امسال بر خلاف همه تابستون ها پر بودم از بازی

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
اول میخواستم برم ps3 بخرم خلاصه رفتم خریدم و وقتی رسیدم خونه در جعبرو که باز کردم مغازه داره اشتباهی بهم ایکس باکس داده خلاصه یه خورده باهاش بازی کردم دیدم خوبه دیگه نرفتم عوضش کنم:))

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
سلاممن سرباز بودم تو پادگان 04 بیرجندیه هم تختی داشتم اینقد از بازی آلن ویک و گیرز آف وار تعریف کرد که وسوسه شدم 20 مرداد که اومدم تهران و پایان دوران آموزشی بود سریع رفتم توپ خونه خریدمش البته گرون بود ولی ارزش داشتدیگه از شر کامپیوترو ارتقا دادنش راحت شدم

• Like

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
اول میخواستم برم ps3 بخرم خلاصه رفتم خریدم و وقتی رسیدم خونه در جعبرو که باز کردم مغازه داره اشتباهی بهم ایکس باکس داده خلاصه یه خورده باهاش بازی کردم دیدم خوبه دیگه نرفتم عوضش کنم:))

واقعا:D

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

• Like

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D

دمت گرم بابا جان :)):))=))

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
من که خودم نخریدم. ولی دوستم خریده:d و از اونجایی که من زورگوام مییگیرم ازش:d جریان خریدش این بود که من هی میگفتم PS3 بخر گفت نمیخوام. رفت X360 خرید. حالا اونم چطور؟ رفتیم بخریم یارو گفت نداریم. فردا بیایید.

فرداش رفتیم مغازه بخریم یه یارو خریده بود برده بود یه شب بازی کرده بود آورده بود میگفت پشیمون شدم میخوام با PS3 تعویض کنم. هر کاری کرد یارو عوض نکرد. ما اونجا بودیم با پدر دوستم به یارو گفتیم ما میخریم ازت.

اون موقع اکبندش ۳۴۰ تومن بود (الایت مشکی ۱۲۰ گیگ) ما از اون یارو با ۱ ساعت چونه خریدیم ۲۶۰ تومن:d فاکتور مغازه داره دستش بود ۲۴ ساعت نبود خریده بود. :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر