بهترین های 2008 از نگاه TEAMXBOX

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام طی رسم هر ساله که سایتها و مجلات بهترین بازیهای سال را انتخاب انتخاب میکنند teamxbox هم لیست خود را اعلام کرده است.

لیست بازیها به شرح زیر است:

Best Action/Adventure
Grand Theft Auto IV

Best Shooter
Gears of War 2

Best RPG
Fallout 3

Best Strategy
Sid Meier’s Civilization Revolution

Best Sports
NHL 09

Best Racing
Pure

Best Fighting
Soulcalibur IV

Best Music/Dance/Party
Rock Band 2

Best Multiplayer
Left 4 Dead

Best Sleeper Hit
Pure

Best Xbox Live Arcade
Braid

Best Sound
Dead Space

Best Graphics
Gears of War 2

Best Visual Style
Braid

Best Developer
Rockstar Games

Best Story
Grand Theft Auto IV

Game of the Year
Grand Theft Auto IV

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بله برای طرفداران 360 خوبه. چون اگه دقت کنین هیچ بازیی از PS3 نام برده نشده و این انتخابات فقط در مورد 360 بوده.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
به نظرم تو 2 بخش Racing و Visual Style نامردی شده. بهترین Racing از بین Burnout P و GRID و بهترین Visual Style از بین POP و ME. البته شاید چون من بعد از تعریف هایی که از Braid شنیده بودم خیلی انتظارم بالا بود و حداقل تو Artش خیلی نظرم رو جلب نکرد وقتی دیدمش. تو گیم پلی ولی عالی بود Braid.

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اولا كه team Xbox ديگه معلوم كه براي چه كنسولي رو مورد بررسي قرار ميده.

ولي كلا من با تمام انتخاب هاش مشكل دارم.

بهترين گرافيك رو كه شك ندارم FC2 بهترين گرافيكي بود كه توي عمرم بر روي 360 ديدم. از لحاظ تكنيكي.

هرچي هم كه GTA انتخاب شده ...

فقط به نظرم انتخاب Dead Space درست بوده.

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
نوشته شده توسط FaRd!N
بله برای طرفداران 360 خوبه. چون اگه دقت کنین هیچ بازیی از PS3 نام برده نشده و این انتخابات فقط در مورد 360 بوده.

نقل قول:
نوشته شده توسط A.N.X
موافقم. بهتر بود بنویسم بهترین های 2008 یرای 360 از نگاه teamxbox.

تایید میشه :cheesygri
خوب از اسمش معلومه که طرف کیه:laughing:چقدر تابلوان اینا.:cheesygri

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
همه انتخاباش درست بوده fc2 هم توروخدا الکی نگید گرافیک داشت فقط تکنیک توش بود همی گرافیک نداشت که از نظر اینکه GTA هم در اکثر موارد اومده کاملا درسته واقعا حقش بود بد بختی تو ایران بعضی ها به این بازی عیب گرفتن و میخواستن این هم مثل بازی چرتی به نام san anderias باشه که خدا را شکر نشد dead space هم درست هست چون خودم دارم بازی میکنم هیچیزی جز صدا نداره البته گرافیکشم بد نیست ولی اصلا از سبکش خوشم نمیاد سر جمه 4 نوع جونور داره

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به نظر منم انتخاباش خوبه حداقل مثل بعضي سايتها فضايي انتخاب نكرده
اين fc2 هم من تا الان نديدم سايتي به عنوان بهترين گرافيك انتخابش كرده باشه

پ.ن:بدترين انتخاب هم مي دم به gamespot با اينكه خيلي قبولش دارم:biggrin1:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
مگه من 360 دارم آخه؟:confused:
خب حالا میگم بده :biggrin1:
کسی که میگه طرفدارای 360 من Pc gamer هستم اشتباه گرفتین با Best Racing ش مخالفم باید Grid رو انتخاب می کرد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همه انتخاباش درست بوده fc2 هم توروخدا الکی نگید گرافیک داشت فقط تکنیک توش بود همی گرافیک نداشت که از نظر اینکه GTA هم در اکثر موارد اومده کاملا درسته واقعا حقش بود بد بختی تو ایران بعضی ها به این بازی عیب گرفتن و میخواستن این هم مثل بازی چرتی به نام san anderias باشه که خدا را شکر نشد dead space هم درست هست چون خودم دارم بازی میکنم هیچیزی جز صدا نداره البته گرافیکشم بد نیست ولی اصلا از سبکش خوشم نمیاد سر جمه 4 نوع جونور داره
من كاري به هيچ چيز ديگه اي ندارم ولي چيزي كه برام مثل روز روشنه FC2 گرافيكش صد البته از G.O.W 2 بيشتر هست. از لحاظ تكنولوژي و از لحاظ تكنيكي اين رو به راحتي ميشه تو بازي ديد يك محيط Open World با يك فيزيك بسيار عالي با يك فيزيك فوق العاده در گيان اثر گذاري گلوله در تمام محيط ، وجود كه اب و هواي كاملا پويا و چرخش 24 ساعته كه حتي توي Crysis با اون همه دنگ و فنگش نبود و سايه هاي پويا.

كه خيلي هاش توي G.O.W 2 اصلا حضور نداشتن باز GTA IV يك چيزي و درباره GTA SA بايد بگم بهترين نسخه از سري GTA بود كه تا به امروز عرضه شده تمام كسايي كه از علاقمندان قديمي GTA هستند بدون هيچ ترديدي ميگند بهترين GTA تا امروز GTA SA بوده.

GTA IV دقيقا شبيه به Vice City بود به نظر شخصي من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر