اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
تصاویر جدید از JPCSP

درود به بچها تیم شبیه ساز PSP جدیدترین تصاویر شبیه ساز با ورژن جدید رو گزاشتن در زیر میتونید ببینید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
JPCSP پروژه ای که تازه شروع به کار کرده است در جدیدترین ورژن خود این شبیه ساز با ورژن 1273 توانسته بازی God Of War را را بکند و این خبر بسیار عالی میباشد . ;)

بزرگ کردن عکس کلیک کنید
همچنین ورژن جدید را میتوانید دان کنید :love: Jpcsp-r1280.7z

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
JPCSP پروژه ای که تازه شروع به کار کرده است در جدیدترین ورژن خود این شبیه ساز با ورژن 1273 توانسته بازی God Of War را را بکند و این خبر بسیار عالی میباشد . ;)

بزرگ کردن عکس کلیک کنید
همچنین ورژن جدید را میتوانید دان کنید :love: Jpcsp-r1280.7z
آقا این لینکش مشکل داره دان نمیشه!اگه میشه یه لینک دیگه بذار:love:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
More playable games in latest revision (1280)

بازیهاایی دیگه ای که با ورژن 1280 بازی شده اینطور که مشخص هست شبیه ساز داره پیشرفتهای زیادی میکنه :love:

socom.jpg
FiredUp.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
این برنامه فعلا بازیهای قدیمی رو به زور اجرا میکنه ، میخوای TEKKEN 6 رو اجرا کنه :-"

دوست عزیز ربطی به جدید و قدیمی نداره بازی gow که قدیمی نیست ولی میشه تا یه حدودی بازی کرد بستگی داره بعضی از بازیهای psp دارای قفل هستند

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من منظورم این بود که بازی TEKKEN 6 که رو فرم ویر های خود psp هم با پچ میاد(به غیر از 5.50 gend ) ، روی یه شبیه ساز به این زودیا امکان پذیر نیست...........

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من منظورم این بود که بازی TEKKEN 6 که رو فرم ویر های خود psp هم با پچ میاد(به غیر از 5.50 gend ) ، روی یه شبیه ساز به این زودیا امکان پذیر نیست...........
این مشکل شماست که از psp کپی خور شده استفاده میکنید مگرنه psp مشکلی با این عنوان نداره و این دلیل نمیشه که همچین حرفی رو بزنی!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
این مشکل شماست که از psp کپی خور شده استفاده میکنید مگرنه psp مشکلی با این عنوان نداره و این دلیل نمیشه که همچین حرفی رو بزنی!

عزیز من این حرفتون چه ربطی به تایپیک داره ما دارین در مورد شبیه ساز(psp (emulator حرف میزنیم نه از اینکه ایا psp کپی خور بازیهارو میتونه بیار یا نه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
عزیز من این حرفتون چه ربطی به تایپیک داره ما دارین در مورد شبیه ساز(psp (emulator حرف میزنیم نه از اینکه ایا psp کپی خور بازیهارو میتونه بیار یا نه
گلم یه بار دیگه بخون پستمو و پستی هم که نقل کردم رو توجه کن بعد اینو بگو!:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر