اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
اقا کسی اینجا god of war chain of olympus رو با رزولوشن بالا 2x تا 10x بسته به قدرت سیستمشون بازی کرده؟ من 5x گذاشتم فریم هم خوبه کلا همه چی اوکی هست ولی اطراف کاراکتر ها به حالت سایه خیلی بد هست هر چقدر این تنظیماتم ور رفتم درست نشد کسی راهی میدونه برا شبیه ساز ppsspp ?
تنظیماتو از این کپی کن
God of War: Chains of Olympus - PPSSPP Emulator Wiki
اخرین ورژنم از اینجا بگیر حتما ردیف میشه Automated PPSSPP builds

mbshareat

کاربر سایت
Sep 26, 2011
5
سلام
اینهایی که GOW مربوط به PSP رو اجرا کردند با چی اجرا کردند چی رو تنظیم کردند؟

فکر کنم سیستمم نباید ضعیف باشه.

با jpcsp-windows-x86 0.7 هم نتونستم این دو تا بازی رو بازی کنم.

حتی اگر با 8 فریم در ثانیه بشه بازی کرد هم خوبه. با شبیه ساز سونی 2 Gow1,2 رو هم خیلی کند تموم کردم.
اخرین ورژنم از اینجا بگیر حتما ردیف میشه Automated PPSSPP builds
msvcp120.dll رو نداشتم .با برنامه Dll-Files Fixer کرک شده از اینترنت گرفتم(لابد توی Win 7 سیستمم هم نبوده چون با برنامه Everything گشتم پیدا نکرد) گفت msvcp120.dll not a valid windows image!

این لینک که دادید ظاهرا یه نسخه ناقص باشه. شما چی کار کردید؟نسخه 0.9.9 که دوازده مگا بایته رو هم دانلود کردم.باز همون اشکال بود!
فایل msvcp120.dll رو برام میذارید؟

تنظیماتو از این کپی کن
God of War: Chains of Olympus - PPSSPP Emulator Wiki

منظورتون ار کپی خوندن و تنظیم کردن بر طبق نیازمه؟

آخرین ویرایش:

mbshareat

کاربر سایت
Sep 26, 2011
5
لینکش که خرابه.اما باورم نمیشه اونها که بازی کردند نصب کرده باشند.
خودتون امتحان کردید که میگید؟
جالبه بن تن رو تونستم بازی کنم.

راستی msvcp120.dll رو دارید؟

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN

mbshareat

کاربر سایت
Sep 26, 2011
5
سلام
من از جای دیگه 2013 رو گیر اوردم و ت سون نصب کردم(شبیه ساز ps2!) اما باز برای psp نمی تونم بازی Gow رو بازی کنم.بازی روح سوار رو هم نمی تونه اجرا کنه.تو بازی Gow وقتب میزان سختی بازی رو تعیین میکنم که وارد بازی بشم صفحه سفید میشه و دیگه کاری نمی کنه.
توی روح سوار حتی به منوی بازی هم نمی رسم!

تو رو خدا الکی دلم رو خوش نکنین.

راستی من دارم بن تن رو با سرعت خوب بازی می کنم(البته توی سون!!)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
2 تا سایت معتبر که بتونم بازی های ps2 , psp رو دانلود کنم !
سایت داخلی رو نمیدونم و خودم هم معمولاً توی اینترنت سرچ میزنم ولی سایت cdromance آرشیو متنوعی داره و ریجن های مختلف و نسخه های undub رو هم میزاره و تعداد زیادی از بازی هاش هم یا لینک مستقیم دارن یا لینک گوگل درایو یا لینک MEGA (که بازم تا زیر سه گیگش مشکلی نداره و راحت دانلود میکنم)

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
سایت داخلی رو نمیدونم و خودم هم معمولاً توی اینترنت سرچ میزنم ولی سایت cdromance آرشیو متنوعی داره و ریجن های مختلف و نسخه های undub رو هم میزاره و تعداد زیادی از بازی هاش هم یا لینک مستقیم دارن یا لینک گوگل درایو یا لینک MEGA (که بازم تا زیر سه گیگش مشکلی نداره و راحت دانلود میکنم)
Metal Slug 6 نداشت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر